Třemošná – Liberec 3:3 (kon.) | MHKM Skalica – Sparta 3:15 (kon.) | Slavia – Třemošná 4:3 (kon.)
Liberec – MHKM Skalica 2:1 (kon.)
HC Meteor Třemošná
3:3 (0:1, 0:1, 3:1)
Bílí Tygři Liberec
Sobota 07.04.2018, 09:00Memoriál Jiřího Baráka

Třetí třetina přinesla atraktivní podívanou plnou zvratů. Meteor začal Liberec přehrávat, což nakonec vyústilo ve tři trefy útočníka Patrika Kozlíka, který hattrickem během jedenácti minut otočil vývoj utkání. V poslední minutě ale Liberečtí za nepříznivého stavu odvolali brankáře a risk se jim vyplatil. 16 sekund před poslední sirénou totiž vystřelil remízu Adam Měchura. Děkuji za pozornost a u dalších onlajnů z Memoriálu Jiřího Baráka se těším na počtenou.

Nejlepší hráč týmu Bílí Tygři Liberec: Štěpán Vopravil.
    Nejlepší hráč týmu HC Meteor Třemošná: Patrik Kozlík. (10:49:58)

60:00

59:44
    Liberec právě vstřelil branku!
    Neskutečný závěr v podání Bílých Tygrů! Ti se při hře bez brankáře natlačili s pukem před branku a ADAM MĚCHURA nakonec dopravil kotouč do sítě a postaral se o remízový stav. Asistence: Mikuláš Jenčovský.

59:28
    Třemošná zahrála puk na zakázané uvolnění, branka hostů je opět prázdná!

59:21
    Puk ve středním pásmu opustil hrací plochu, Vopravil se vrací do branky.

58:59
    Liberec hraje v šesti bez gólmana!

58:51
    Gajda pálil z pravého kruhu mimo.

58:13
    Putz se málem prokličkoval do zakončení z mezikruží, ale obránci byli proti.

57:41
    Třemošná hraje hodně aktivně a nepouští Liberecké do tlaku.

56:58
    Jenčovský zkusil střílet od modré čáry, jeho rána na branku neprošla.

56:14
    Böhm pálil od modré čáry, Bočan měl připravené betony.

55:04
    Třemošná právě vstřelila branku!
    Meteor vede a hrdina zápasu je jasný! PATRIK KOZLÍK si najel zpoza branky mezi kruhy a přízemní střelou se trefil do mezírky mezi Vopravilovými betony. Dokonal tak obrat svého týmu i svůj hattrick. Asistence: Jakub Sieger a Jiří Beránek.

54:38
    Albrecht si udělal místo před brankou hostů, ale z první nemířil přesně.

54:13
    Vopravil měl připravenou vyrážečku proti pohotové střele Šmída.

53:47
    Gajda s Putzem si nerozuměli v útočném rohu a přišli o puk.

53:20
    Böhm nahodil puk od modré čáry, Bočan jeho pokus bez potíží lapil.

52:46
    Třemošná je na koni a cítí šanci na plný bodový zisk.

52:25
    Liberečtí vyhodili puk jen na zakázané uvolnění.

51:58
    Bulka se prokličkoval s pukem až mezi kruhy, ale jeho přihrávka na spoluhráče byla nepřesná.

Michal Toman

Branky a nahrávky: 45. Kozlík (Poch), 48. Kozlík (Beránek, Sieger), 56. Kozlík (Sieger, Beránek) – 3. Putz (Šedivý), 34. Putz (Hladík, Gajda), 60. Měchura (Jenčovský)

HC Meteor Třemošná: Bočan (Ženíšek) – Bulka, Poch, Hošťálek, Houdek, Čarda, Malkovský, Trachta, Dolhý – Beránek (C), Holý (A), Kozlík, Albrecht, Samec, Sieger, Šmíd, Reiser, Kreuzman, Vlček, Pešek
    Bílí Tygři Liberec: Vopravil (Franc) – Šedivý (C), Hladík (A), Böhm, Tůma, Culek, Duschka – Měchura (A), Putz, Gajda, Sýkorová, Jenčovský, Knébl, Hartl, Havlíček, Kadlec