Třemošná – Liberec 3:3 (kon.) | MHKM Skalica – Sparta 3:15 (kon.) | Slavia – Třemošná 4:3 (kon.)
Liberec – MHKM Skalica 2:1 (kon.)
HC Slavia Praha
4:3 (1:0, 2:1, 1:2)
HC Meteor Třemošná
Sobota 07.04.2018, 13:30Memoriál Jiřího Baráka

Třetí třetina nabídla velmi vyrovnanou a atraktivní podívanou. Třemošná zabrala a dokázala dvěma góly vyrovnat skóre utkání. Sešívaní však nesložili zbraně a bojovali až do poslední sekundy, což se jim nakonec vyplatilo. Pouhé tři vteřiny před poslední sirénou totiž rozhodl o výhře Slavie Tomáš Kluch. Děkuji za pozornost a u dalších onlajnů z Memoriálu Jiřího Baráka se těším na počtenou.

Nejlepší hráč týmu HC Meteor Třemošná: Jiří Beránek.
    Nejlepší hráč týmu HC Slavia Praha: Šimon Slavíček. (15:33:27)

60:00

59:57
    Slavia právě vstřelila branku!
    Tak to je neskutečné! Slavia tři sekundy před koncem urvala vítězství, když si na brankovišti našel puk TOMÁŠ KLUCH a pohotově jej doklepl za záda bezmocného Ženíška. Asistence: Šimon Slavíček a Jakub Hofmann.

59:42
    Hofmann se v tísni nedostal k dorážce, ale puk je stále hratelný.

59:19
    Hraje se v útočném pásmu Slavie, Meteor se spíše brání.

58:51
    Vymětal se málem dostal ke střele z mezikruží, jenže puk mu odpálil obránce.

58:12
    Hrdlička jen nahodil puk za hostující branku a odjel na střídačku.

57:46
    Hrdlička pálil od modré čáry, ale jeho pokus byl nepřesný.

56:59
    Pešek pálil z pravého kruhu, ale jeho pokus jen orazítkoval brankovou konstrukci.

56:41
    Slavíček zkoušel nasadit poslednímu obránci jesle, ale nepovedlo se.

55:35
    Vymětal si najel s pukem na levý kruh, odkud vypálil. Ženíšek jeho pokus zkrotil na hrudi.

55:12
    Beránek pálil ze středu útočného pásma, jenže nastřelil prvního bránícího hráče.

54:31
    Rulc dobře napadá hostující rozehrávku, Třemošná se nemůže dostat do útočné třetiny.

53:41
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Jokl – 2 min., podražení).

53:26
    Třemošná právě vstřelila branku!
    Třemošná nakonec vyrovnává! Beránek nahodil puk před branku do skrumáže, v níž se nejrychleji zorientoval PATRIK KOZLÍK. Ten už potom neměl problém doklepnout kotouč do odkryté sítě. Asistence: Jiří Beránek a Zdeněk Šmíd.

52:58
    Hraje se ve slávistické třetině u hrazení, Meteor musí přidat.

52:20
    Kozlíkovu nabídku před brankou zpacifikovali obránci Slavie, ale útočník hostů to myslel dobře.

51:42
    Hofmann se dostal mezi kruhy k puku po špatné rozehrávce hostů, ale jeho rána mířila hodně vedle.

51:06
    Meteor vyhodil puk jen na zakázané uvolnění, bude se vhazovat před Ženíškem.

50:41
    Jokl poslal Hofmannovi přihrávku na paty a z rychlé útočné akce Slavie tak sešlo.

50:21

49:51
    Poch nahodil puk na branku od levého mantinelu, jenže Náhončík měl připravený beton.

49:09
    Sešívaní se osvobozují a mohou vystřídat.

48:43
    Třemošná se usadila v útočné třetině a dobře kombinuje kolem Náhončíkovy klece.

48:21
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Hrdlička – 2 min., podražení).

47:58
    Hra se odehrává ve středním pásmu, ani jeden z týmů se nemůže dostat přes obranný val soupeře.

47:13
    Bulka se vydal na útočný výlet, ale jeho ránu z pravé strany Náhončík vykopl betonem.

46:42
    Pospíšil zkušeně počkal za vlastní brankou a dal spoluhráčům možnost vystřídat.

45:59
    Po Černého střele z pravého kruhu se Ženíšek jen ohlédl, ale puk branku minul.

45:28
    Drábova dlouhá křižná přihrávka adresáta nenašla a Meteor může zaútočit.

44:48
    Vymětal zavezl kotouč do útočné třetiny, ale ke střele se nakonec přes obránce nedostal.

43:37
    Meteor se dostává na dostřel! JAROSLAV KREUZMAN nejprve nastřelil pravou tyč, ale v pokračující akci si najel na pravý kruh, odkud nakonec propálil gólmana Náhončíka a zdramatizoval zápas. Asistence: Ondřej Pešek.

43:12
    Pražané vyhodili kotouč jen na zakázané uvolnění, bude se vhazovat před Náhončíkem.

42:43
    Jokl se protáhl do útočné třetiny podél levého mantinelu, ale do zakončení se nedostal.

41:59
    Svoboda pálil od modré, ale jeho pokus byl hodně nepřesný a branku minul.

41:22
    O puk se perou hráči ve středním pásmu u mantinelu, hra zatím ve třetí třetině moc šancí nenabízí.

40:38
    Hrdlička si poradil v souboji za vlastní klecí a získal puk.

40:05
    Slavíček se ihned po buly hnal dopředu, ale přes posledního obránce se nedostal.

40:01
    Střídání v týmu HC Slavia Praha: ze hřiště odchází Pittr, přichází Náhončík.

40:01

Druhá třetina patřila stejně jako ta první domácím. Ti sice neměli úplně ideální vstup do periody, když ve 24. minutě vyrovnal hezkou ranou z levého kruhu Ondřej Pešek. Pak se ale dvakrát za sebou prosadil podobným způsobem Šimon Slavíček a Pražané tedy vedou po čtyřiceti minutách 3:1. Je také nutno říci, vedou zaslouženě, neboť mají více ze hry. Povede se Třemošné podobně jako proti Liberci v závěrečném dějství skóre otočit?

Další třetina začne přibližně ve 14:49.

40:00

39:48
    Rulc pálil z pravého kruhu, ale jeho rána byla sražená mimo.

39:33
    Hofmann vybojoval kotouč v útočné třetině a rozjíždí útočnou kombinaci.

38:58
    Pražané mají více ze hry, Meteor se nemůže dostat k ohrožení Pittrovy klece.

38:19
    Novák se hezky protáhl podél levého hrazení až za branku hostů, kde ale puk ztratil.

37:39
    Černý mezi kruhy jen posunul puk na levou stranu, kde ale nenašel nikoho ze spoluhráčů.

36:53
    Jokl vzal přečíslení na sebe, jenže jeho rána z levé strany mířila hodně mimo.

35:27
    Pražané se ale prosazují z následující akce! Hrdlička nahodil puk na branku od modré čáry a jeho střílenou přihrávku usměrnil do branky ŠIMON SLAVÍČEK. Ten navíc dává svůj dnešní druhý gól. Asistence: Jakub Hrdlička a Jakub Hofmann.

34:59
    Rulc vzal přečíslení na sebe a chtěl ho zakončit objetím brány. Nakonec se mu nepovedlo zakončit.

34:23
    Hrdlička rozehrává zpoza vlastní klece, hra je hodně vyrovnaná, ani jeden z týmů se ne a ne dostat do velké šance.

33:40
    Novák zavezl kotouč do útočné třetiny a tam puk zmizel ve skrumáži těl u hrazení.

32:49
    Trachta upláchl obraně domácích po levé straně, jenže jeho střela na bližší tyč Pittra nepřekonala.

32:28
    Černý zkusil vypálit od modré zpoza obránce, ale trefil jen výstroj hráče Třemošné.

31:48
    Brummelova nabídka před branku nakonec po teči skončila jen v lapačce hostujícího gólmana.

30:59
    Holý se po špatné rozehrávce domácích dostal ke střele z mezikruží, Pittr předvedl jistý zákrok.

30:15
    Pražané se snaží rychle přidat i třetí branku, ale Kluchovo nahození Ženíšek kryje.

29:42
    Sešívaní přesilovku bleskově využívají! Kluch nahodil puk na branku od modré čáry a jeho pas šikovně tečoval těsně před Ženíškem ŠIMON SLAVÍČEK, od jehož hokejky puk zamířil do sítě. Asistence: Tomáš Kluch a Jakub Hrdlička.

29:31
    Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Vachovec – 2 min., podražení).

28:42

28:14
    Vymětal vyvezl puk do útočného pásma, jeho rána z pravého kruhu ale mířila mimo.

27:48
    Brummel dostal mezi kruhy přihrávku do jízdy, ale jeho střelecký pokus srazili obránci do ochranné sítě.

27:28
    Meteoru se zatím přesilovka nedaří, Slavia se dobře brání.

26:59
    Rulc vyvezl puk z obranné třetiny a nasbíral cenné sekundy.

26:42
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Hofmann – 2 min., podražení).

25:59
    Skoupý s Novákem bojují o kotouč za hostující brankou.

25:24
    Hradil hledal před brankou volného spoluhráče, ale našel jen hokejku obránce hostů.

24:43
    Pražané si nedali pozor při přechodu útočné modré a píská se ofsajd.

24:14
    Stejskal byl při rozehrávce pod tlakem útočníků a ztratil puk.

23:17
    Zničehonic je vyrovnáno! ONDŘEJ PEŠEK nabral rychlost ve středním pásmu, najel si s pukem na pravý kruh a odtud tvrdě vypálil. Pittr měl sice připravenou lapačku, jenže puk mu z ní následně vypadl a doskákal až do sítě. Smolný gól pro brankáře Slavie. Asistence: Tomáš Vlček.

23:00

22:36
    Pražané se velmi dobře brání a nedovolují Meteoru usadit se kolem Pittrovy klece.

22:03
    Kozlík se na brankovišti dostal k dorážce, ale z bezprostřední blízkosti přestřelil!

21:31
    Vymětal nabral rychlost ve středním pásmu, ale jeho rána z pravého kruhu byla sražena nad branku.

21:12

21:00
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Rulc – 2 min., sekání).

20:50
    Hrdlička pálil od modré čáry, Ženíšek jeho ránu vykopl do rohu.

20:10
    Meteor se osvobozuje, slávisté musí začít od vlastní klece.

20:01

První třetina přinesla vyrovnanou podívanou. Lepší pocit mají po dvaceti minutách slávisté, kteří si vypracovali o trochu více gólových šancí a dokázali vsítit jednu branku díky Jakubu Hofmannovi. Meteor ale neskládá zbraně a je Slavii vyrovnaným soupeřem. Povede se Třemošné otočit vývoj utkání? To uvidíme za malou chvilku.

20:00

19:47
    Rulc našel zpoza branky na brankovišti volného Hofmanna, který ale z první nastřelil jen beton hostujícího brankáře!

19:22
    Kozlík ihned po buly vyhazuje puk přes všechny čáry.

19:12
    Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Dolhý – 2 min., podražení).

18:40
    Nahození ze středního pásma Pittr raději před dotírajícími protihráči podržel v lapačce.

17:58
    Pražané způsobili hodně povyku, protože jeden z nich jel sám na gólmana, ale celou situaci zastavilo odpískané postavení mimo hru.

17:21
    Jokl hledal v přečíslení Toupala, ale poslal přihrávku moc daleko.

16:59
    Ve skrumáži před brankou se nejlépe zorientoval brankář Pittr, který ukryl puk v lapačce.

16:24
    Rulc se v úniku snažil najít spoluhráče před brankou, jenže do přihrávky se mu položil obránce.

15:54
    Houdek pálil od modré čáry, jeho pomalou střelu ale Pittr bez potíží lapil.

15:33
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Krásný.

14:28
    Pražané se hnali dva na gólmana, ale celou situaci zastavila píšťalka rozhodčího oznamující ofsajd.

13:38
    Sešívaní otevírají skóre zápasu! JAKUB HOFMANN dostal na pravém kruhu hodně prostoru, najel si nikým nehlídaný na vrchol kruhu a odtud zamířil přesně k bližší tyči Ženíškovy svatyně. Asistence: Šimon Rulc a Šimon Slavíček.

13:27
    Slavíček se už už dostával ke střele z mezikruží, ale puk mu obránci odpálili pryč.

12:58
    Slávističtí obránci uklidňují hru za vlastní klecí a snaží se něco vymyslet.

12:18
    Houdek pálil od modré čáry, Pittr jeho ránu lapil.

11:47
    Černý prohrál sprinterský souboj na pravém křídle, a tak nebylo z útočné akce Slavie nic.

11:24
    Pešek pálil z pravého kruhu, Pittr jeho ránu zkrotil na hrudi.

10:34
    Brummel se protáhl k zakončení z levé strany, jenže z ostrého úhlu si na brankáře nepřišel.

09:59
    Hofmann se dostal k dorážce z levé strany, ale přestřelil.

09:47
    Hofmann pálil z mezikruží, Ženíšek sklapl mezeru mezi betony včas.

08:57
    Krásný nabral rychlost ve střední třetině, avšak o puk ho připravil první obránce.

08:19
    Toupalovi utekl ve středním pásmu puk a nemohl tak jít dopředu.

07:40
    Holý se ocitl s pukem sám před Pittrem, ale přestřelil.

07:26

07:10
    Sešívaným se přesilovka zatím příliš nevede.

06:49
    Hrdlička začíná útočnou akci zpoza vlastní klece.

06:17
    Slavíčkovi překazil přechod útočné modré rozhodčí, ale i přesto jsou slávisté kolem branky hostů.

05:48
    Novák po kombinaci pálil od modré čáry, Ženíšek měl připravený beton.

05:26
    Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Hošťálek – 2 min., hákování).

04:51
    Stejskal pálil tvrdě od modré čáry, jenže nastřelil jen prvního bránícího hráče.

04:17
    Černý chtěl střílet z pravého kruhu, avšak puk mu sjel z čepele.

03:46
    Hrdlička jen odevzdal kotouč soupeři za jeho klec a jede střídat.

03:08
    Bulkovo nahození od modré jen zadunělo o zadní mantinel.

02:40
    Novák se mezi kruhy dostal ke střele, ale ta byla sražená mimo.

01:59
    Hra se odehrává ve středním pásmu, oba týmy se soustředí na obranu.

01:31
    Černý se protáhl do útočné třetiny podél levého hrazení, ale k zakončení se nedostal.

00:43
    Slavíček se snažil od levého mantinelu najít někoho ze spoluhráčů před bránou, ale nepovedlo se.

00:20
    Kluchovo nahození od modré čáry na branku neprošlo.

00:01

Hráči jsou připraveni, za okamžik začínáme.

HC Slavia Praha: Pittr (Náhončík) – Stejskal, Kluch, Hrdlička, Svoboda, M. Vlček, Frydrich, Pospíšil, Dráb – Hofmann, Rulc, Slavíček, Brummel, Vymětal, Černý, Toupal, Jokl, Hradil, Novák, Krásný, Skoupý

HC Meteor Třemošná: Ženíšek (Bočan) – Bulka, Poch, Hošťálek, Houdek, Čarda, Malkovský, Trachta, Dolhý – Beránek, Holý, Kozlík, Albrecht, Vachovec, Sieger, Šmíd, Reiser, Kreuzman, T. Vlček, Pešek, Ulč.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.

Michal Toman

Branky a nahrávky: 14. Hofmann (Rulc, Slavíček), 30. Slavíček (Kluch, Hrdlička), 36. Slavíček (Hrdlička, Hofmann), 60. Kluch (Slavíček, Hofmann) – 24. Pešek (T. Vlček), 44. Kreuzman (Pešek), 54. Kozlík (Beránek, Šmíd)

HC Slavia Praha: Pittr (41. Náhončík) – Stejskal, Kluch, Hrdlička, Svoboda, M. Vlček, Frydrich, Pospíšil, Dráb – Hofmann, Rulc, Slavíček, Brummel, Vymětal, Černý, Toupal, Jokl, Hradil, Novák, Krásný, Skoupý