Luhačovice – Slavičín 1:1 (4:5 po pen.) | Přepeře – Zbuzany 2:0 (kon.) | Olešnice – Šumperk 4:4 (4:5 po pen.)
Hranice – Ústí 5:4 (po pr.) | Blansko – Líšeň 1:3 (kon.) | Frýdlant n/O – Vsetín 2:0 (kon.)
Nové Sady – Rýmařov 0:2 (kon.) | Nový Jičín – Hulín 3:1 (kon.) | Rosice – Bystrc 8:0 (kon.)
Bohumín – Hlučín 2:0 (kon.) | Heřmanice – Petřkovice 3:5 (kon.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 3:0 (kon.)
FC Slovan Rosice
8:0 (4:0)
FC Dosta Bystrc-Kníničky
Sobota 28.07.2018, 17:00 • Rosice • MOL Cup • Předkolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

FC Slovan Rosice: Zádrapa – Zezula, Kugler, Moučka, Černý, Pazourek, Malata (C), Selinger, Vítamvás, Drbal, Šíp. Trenér: Michal Kugler.
    Náhradníci: Dočekal – Novák, Kozel, Trtílek, Chyla.

FC Dosta Bystrc-Kníničky: Mar. Svoboda – Zatloukal, Drábek, Janíček (C), P. Svoboda, Mil. Svoboda, Krejčíř, Motyčka, Pelc, Amit, Gryc. Trenér: Martin Kasálek.
    Náhradníci: Pohanka, Marcinov, Herink, Bílek

Rozhodčí: Nováček – Černý, Svoboda.

1

4
    Černého centr proletěl na hlavičku kanonýra Malaty, který jen těsně minul bránu.

9
    Zatím je to vyrovnaný zápas, první větší šancí měl domácí kapitán, ale nedal.

20
    Obraz hry se vůbec nemění, stále je to vyrovnaný zápas bez větších šancí. Malinkou převahu mají prozatím domácí, ale pro nováčka letošního ročníku divize D to není nikterak složité.

28
    Rosice právě vstřelily branku!
    Domácí jdou do vedení. Zkušený útočník PETR MALATA obelstil dva bystrcké obránce a krásnou střelou k tyči překonává brankáře Svobodu. Byla to pohledná akce a slušně zaplněnému stadionu v Rosicích se musela jistě líbit.

29
    A rázem je to 2:0. TOMÁŠ SELINGER dostal z levé strany přihrávku od Šípa a domácí hráč přesnou střelou k tyči během jedné minuty zvyšuje již na rozdíl dvou branek.

30
    Z levé strany odcentroval Šíp, ve vápně se dostal k zakončení DOMINIK MOUČKA a jeho rána z voleje skončila potřetí v bystrcké bráně.

32
    Tak to už je skutečně příliš. Hosté v krátké době inkasují čtvrtý direkt. DAVID PAZOUREK po přihrávce Šípa přeloboval vyběhnuvšího gólmana a zvyšuje již na 4:0.

35
    Máme za sebou pestrou škálu gólových akcí, ačkoliv jich do poloviny poločasu bylo jako šafránu, Rosice se utrhly a během krátké chvíle nasázely svému soupeři čtyři góly.

38
    Rosický Jakub Černý vypálil z dvaceti metrů, ale jeho možnost byla nepovedená. Každopádně na domácích je stále vidět obrovská chuť přidat další góly.

45

46

50
    Moučka vystihl chybnou rozehrávku hostující obrany, míče se následně zmocnil úplně volný PETR MALATA a uklidnil míč popáté do sítě. Pro kapitána Rosic je to již druhá branka v zápase.

51
    První větší šance Bystrc, ke střele se dostal Motyčka, ale jeho pokus končí těsně nad.

53
    A vzápětí druhá možnost brněnského týmu. Zatloukal vypálil z dobré pozice a brankář Zádrapa musel ukázat své kvality.

55
    Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Šíp, přichází Novák.
    Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Selinger, přichází Trtílek.

59
    Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Malata, přichází Chyla.

69
    Po rohu, který kopal Pazourek se k míči dostal hlavičkující TADEÁŠ ZEZULA a je to již 6:0. Rosice i ve druhém poločase jasně dominují.

71
    Střídání v týmu FC Dosta Bystrc-Kníničky: ze hřiště odchází Amit, přichází Herink.

72
    Sám na bránu šel domácí Trtílek, ale trefil jen nohy brankáře Svobody.

76
    Po pravé straně utekl Moučka, na míč si naběhl po jeho přesném pase střídající RADIM CHYLA a střelou po zemi dává další branku svého týmu.

82
    Žlutou kartu dostává Krejčíř (FC Dosta Bystrc-Kníničky).

90
    Je tu ještě jedna velká šance pro Slovan Rosice. Faulovaný byl Chyla a je tu penalta pro domácí tým.

90
    Domácí s přehledem trefují osmou branku. Přesně k tyči se trefuje JAN TRTÍLEK.

90

Je tu konec zápasu, domácí vítězí vysokým výsledkem 8:0. V obou poločasech padly čtyři branky, všechny do sítě Bystrce. Rosice tak postupují do dalšího kola.

Střely na bránu: 11:1, střely mimo 6:3, rohy: 9:3. (18:52:29)

Roman Zajíček

Branky: 28. Malata, 29. Selinger, 30. Moučka, 32. Pazourek, 50. Malata, 69. Zezula, 76. Chyla, 90. Trtílek (pen.)

Karty:   82. Krejčíř (BYS)

FC Slovan Rosice: Zádrapa – Zezula, Kugler, Moučka, Černý, Pazourek, Malata (C) (59. Chyla), Selinger (55. Trtílek), Vítamvás, Drbal, Šíp (55. Novák). Trenér: Michal Kugler.

FC Dosta Bystrc-Kníničky: Mar. Svoboda – Zatloukal, Drábek, Janíček (C), P. Svoboda, Mil. Svoboda, Krejčíř, Motyčka, Pelc, Amit (71. Herink), Gryc. Trenér: Martin Kasálek.

Rozhodčí: Nováček – Černý, Svoboda