Alaškert – Sutjeska 0:0 (kon.) | Laçi – Molde 0:2 (kon.) | Trenčín – Zabrze 4:1 (kon.)
Larnaka – Dundalk 4:0 (kon.) | Flora – APOEL 2:0 (kon.) | Valletta – Zrinjski Mostar 1:2 (kon.)
Slavia Sofia – Hajduk Split 2:3 (kon.) | Dinamo Minsk – Dunajská Streda 4:1 (kon.) | Riteriai – Partizan Bělehrad 1:1 (kon.)
Lillestrøm – Linz 1:2 (kon.) | Häcken – RB Lipsko 1:1 (kon.) | Lincoln – New Saints 1:1 (kon.)
Mariupol – Djurgården 2:1 (po pr.) | Apollon Limassol – Željezničar Sarajevo 3:1 (kon.) | Niederkorn – Honvéd 2:0 (kon.)
Sparta – Spartak Subotica 2:1 (kon.) | Admira – CSKA Sofia 1:3 (kon.) | AIK Stockholm – Nordsjaelland 0:1 (kon.)
Vaduz – Žalgiris Vilnius 1:1 (kon.) | Atromitos – Dinamo Brest 1:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Balzan 3:1 (kon.)
Víkingur Reykjavík – Kutaisi 0:4 (kon.) | Asteras – Hibernian 1:1 (kon.) | Arnhem – Constanta 3:1 (kon.)
Besiktas – B36 Tórshavn 6:0 (kon.) | Kodaň – Stjarnan 5:0 (kon.) | Maribor – Čichura 2:0 (kon.)
FK Sarajevo – Atalanta BC 0:8 (kon.) | Domžale – Ufa 1:1 (kon.) | FCSB – Rudar Velenje 4:0 (kon.)
La Fiorita – Jūrmala 0:3 (kon.) | KF Drita – Dudelange 1:1 (kon.) | Lech Poznaň – Soligorsk 3:1 (po pr.)
Sarpsborg – St. Gallen 1:0 (kon.) | Bordeaux – Ventspils 2:1 (kon.) | Rangers – Osijek 1:1 (kon.)
Burnley – Aberdeen 3:1 (po pr.) | Alkmaar – Kajrat 2:1 (kon.) | Crusaders – Olimpija Lublaň 1:1 (kon.)
Újpest FC – Sevilla 1:3 (kon.) | Rio Ave – Jagiellonia 4:4 (kon.) | Niš – Maccabi Tel Aviv 2:2 (kon.)
Hafnarfjördur – H. Haifa 0:1 (kon.) | Valur – FC Santa Coloma 3:0 (kon.)
Lincoln Red Imps
1:1 (1:0)
The New Saints
Čtvrtek 02.08.2018, 19:00 • Victoria Stadium, Gibraltar (GIB) • Evropská liga (předkola) • 2. předkolo

Fotbalisté TNS dokázali postoupit do třetího předkola UEFA Europa League poté, co v prvním zápase dokázali doma Lincoln porazit 2:1 a v odvetě uhráli na hřišti soupeře nerozhodný výsledek. Na úvodní gól obránce Bernarda Lopese, který se prosadil v závěru prvního poločasu po rohovém kopu, osm minut před koncem odpověděl střídající Dean Ebbe. Konečný výsledek. Lincoln 1 The New Saints 1 (agregát: 2-3). (22:07:57)

90+3

90+3
    Žlutou kartu dostává Blaine Hudson (The New Saints FC).

90+1
    Nad dnešního zápasu byly nastaveny 3 minuty.

90
    Fotbalisté Lincolnu se skórovat nepodařilo a New Saints se za pár okamžiků dozví, kolik sekund ho dělí od postupu.

89
    Kane Lewis si v závěru zápasu pomohl faulem a viděl žlutou kartu. Lincoln má šanci skórovat.

83
    New Saints vyhrál první zápas před svými fanoušky 2:1 a za současného stavu tedy postupuje. Remíza mu stačí.

82
    New Saints právě vstřelili branku!
    Střídající DEAN EBBE se pro tuto chvíli stává hrdinou New Saints, když osm minut před koncem dokázal vyrovnat na 1:1 a v současné chvíli jsou blíže postupu zase hosté z Walesu!

81
    Střídání v týmu Lincoln Red Imps FC: ze hřiště odchází Romero Juan Manuel Montesinos, přichází John Sergeant.

79
    Střídání v týmu The New Saints FC: ze hřiště odchází Tom Holland, přichází Greg Draper.

78
    Tom Holland zatáhl za záchranou brzdu v podobě ostrého faulu, za který viděl první žlutou kartu zápasu.

77
    Romero Juan Manuel Montesinos odehrál skvělý zápas a čtvrthodiny před koncem odešel ze hřiště, když ho nahradil čerství Antonio Calderon. Domácí stále vedou.

75
    Střídání v týmu Lincoln Red Imps FC: ze hřiště odchází Juanma Ortiz, přichází Antonio Calderon.

72
    Střídání hru New Saints necelých dvacet minut před koncem výrazně oživilo a vžilo do jeho hry trochu kyslíku, díky čemuž se hosté dostali k dvěma střelám, jenže první zastavil brankář Soler, zatímco druhá byla nepřesná.

68
    Střídání v týmu The New Saints FC: ze hřiště odchází Daniel Redmond, přichází Adrian Cieślewicz.

68
    Hra se odehrává mezi oběma šestnáctkami a ani jeden z týmů se v současné chvíli nemůže dostat do šance.

65
    Jenže jediná věc, kterou potřebují hosté vyrovnat je skóre. Na to, jak hráli na oko, se nikdo ptát nebude.

64
    Hráči New Saints jsou si vědomi toho, že musí vstřelit minimálně jeden gól, aby zápas poslali alespoň do prodloužení, a hru po přestávce úspěšně vyrovnali.

Tomáš Reiner

Branky: 41. Lopes – 82. Ebbe

Karty:   78. Holland (TNS), 89. Lewis (TNS), 90+3. Hudson (TNS)

Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 3:1. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 17:13.
    Lincoln Red Imps: Soler – Dos Santos, R. Casciaro (C), Bernardo Lopes, J. Chipolina – Montesinos Romero (81. Sergeant), Hernandez, Gamiz – L. Casciaro, Juanma (75. Calderon), Garro (46. Corral).
    Náhradníci: Hankins – Garcia, Falu Aranda, Corral, Calderon, Oliver, Sergeant. Trenér: Diego Perez Jimenez.

The New Saints: Harrison (C) – Lewis, Hudson, Cabango, Marriott – A. Edwards, Holland (79. Draper), Routledge – Mullan, Byrne (46. Ebbe), Redmond (68. A. Cieślewicz).
    Náhradníci: Roberts – Spender, Seargeant, Draper, A. Cieślewicz, Ebbe, Nembhard. Trenér: Scott Ruscoe.

Rozhodčí: Petri Viljanen. Asistenti: Jan-Peter Aravirta, Riku Vihreävuori. Čtvrtý rozhodčí: Oskari Hämäläinen (všichni FIN)