Alaškert – Sutjeska 0:0 (kon.) | Laçi – Molde 0:2 (kon.) | Trenčín – Zabrze 4:1 (kon.)
Larnaka – Dundalk 4:0 (kon.) | Flora – APOEL 2:0 (kon.) | Valletta – Zrinjski Mostar 1:2 (kon.)
Slavia Sofia – Hajduk Split 2:3 (kon.) | Dinamo Minsk – Dunajská Streda 4:1 (kon.) | Riteriai – Partizan Bělehrad 1:1 (kon.)
Lillestrøm – Linz 1:2 (kon.) | Häcken – RB Lipsko 1:1 (kon.) | Lincoln – New Saints 1:1 (kon.)
Mariupol – Djurgården 2:1 (po pr.) | Apollon Limassol – Željezničar Sarajevo 3:1 (kon.) | Niederkorn – Honvéd 2:0 (kon.)
Sparta – Spartak Subotica 2:1 (kon.) | Admira – CSKA Sofia 1:3 (kon.) | AIK Stockholm – Nordsjaelland 0:1 (kon.)
Vaduz – Žalgiris Vilnius 1:1 (kon.) | Atromitos – Dinamo Brest 1:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Balzan 3:1 (kon.)
Víkingur Reykjavík – Kutaisi 0:4 (kon.) | Asteras – Hibernian 1:1 (kon.) | Arnhem – Constanta 3:1 (kon.)
Besiktas – B36 Tórshavn 6:0 (kon.) | Kodaň – Stjarnan 5:0 (kon.) | Maribor – Čichura 2:0 (kon.)
FK Sarajevo – Atalanta BC 0:8 (kon.) | Domžale – Ufa 1:1 (kon.) | FCSB – Rudar Velenje 4:0 (kon.)
La Fiorita – Jūrmala 0:3 (kon.) | KF Drita – Dudelange 1:1 (kon.) | Lech Poznaň – Soligorsk 3:1 (po pr.)
Sarpsborg – St. Gallen 1:0 (kon.) | Bordeaux – Ventspils 2:1 (kon.) | Rangers – Osijek 1:1 (kon.)
Burnley – Aberdeen 3:1 (po pr.) | Alkmaar – Kajrat 2:1 (kon.) | Crusaders – Olimpija Lublaň 1:1 (kon.)
Újpest FC – Sevilla 1:3 (kon.) | Rio Ave – Jagiellonia 4:4 (kon.) | Niš – Maccabi Tel Aviv 2:2 (kon.)
Hafnarfjördur – H. Haifa 0:1 (kon.) | Valur – FC Santa Coloma 3:0 (kon.)
Víkingur Reykjavík
0:4 (0:2)
Torpedo Kutaisi
Čtvrtek 02.08.2018, 20:00 • Toftir • Evropská liga (předkola) • 2. předkolo

Z mé strany je to už pro tento zápas úplně vše. Díky za pozornost a příjemný zbytek večera. (21:57:34)

Fauly: 14:12

Zápas skončil, domácí Vikíngur Raykjavík prohrál s Torpedem Kutaisi i odvetu, tentokrát vysoko 0:4. Zejména v prvním poločase byli hosté jasně lepší a už v 11. minutě se díky pěknému gólu Miloše Lačného dostali do vedení. Do šaten se nakonec šlo za stavu 2:0, trefil se ještě po rohovém kopu hlavou Mamuka Kobachidze. Ve druhém poločase domácí zlepšili svůj výkon a párkrát byli i blízko skórování, ale vždy zklamali v koncovce. To Torpedo se prosadilo ještě dvakrát. Nejprve v 59. minutě Olexandr Azackij a pak ještě osm minut před koncem z brejku Tornike Kapanadze. Hosté v součtu obou utkání vyhráli 7:0 a s přehledem postoupili do třetího předkola Evropské ligy.

90+4

90+4
    Hosté si trochu zkomplikovali situaci, když ztratili míč před svým vápnem. Toho ale Vikíngur nevyužil, neboť se mu vzápětí odpískal ofsajd.

90+3
    Hosté získali před svým vápnem míč a rychle upalovali dopředu. Nakonec ale akci museli zabrzdit, protože domácí se dokázali ve velkém počtu hráčů rychle stáhnout za míč.

90+2
    Nakonec do byla z docela velké dálky přímá střela na branku. Jejím autorem byl Løkin, míč přibrzdil Kvaschvadze a poté předvedl úspěšný zákrok Kvaschvadze.

90+1
    Ještě jedna standardní situace pro Vikíngur. Přijde nejspíš další centr do vápna Torpeda. Rozhodčí dokonce ohodnotil faul Anriho Čičinadzeho žlutou kartou.

90
    Vikíngur měl rohový kop z levé strany, který rozehrál na krátko. Pak přeci jen dolétl míč až před branku Torpeda, pouze ale přesně do místa, které obýval brankář hostů Kvaschvadze.

89
    Domácí dál obléhají vápno soupeře, Torpedo se soustředěně brání.

88
    Jeden z domácích hráčů musel být ošetřen. Už je ale v pořádku a pokračuje se ve hře.

87
    Domácí měli dobrou šanci, jenže Hedin Hansen z nebezpečně pozice zevnitř vápna minul branku Torpeda Kutaisi.

86
    Hosté si sebevědomě poradili s napadáním Vikinguru, ale pak zbytečně pokaženou přihrávkou ve středu pole přišli o míč.
    85. Gegetčkoriho střela z úhlu.

85
    Rasmussen se musel hodně ohánět, aby nedostal další branku. Dokázal vychytat Gegetčkoriho, který zakončoval z pravé strany z těžkého úhlu.

84
    Torpedo mělo možnost zahrávat standardní situaci po faulu Filipa Djordjeviče, který dostal žlutou kartu. Rozehrálo z prostředku hrací plochy na krátko.

83
    Hosté mohli dát další branku, ale na centr z pravé strany nikdo nedokázal zareagovat.

82
    To je pro domácí hodně kruté, hlavně když přihlédneme k tomu, že ve druhém poločase byli Torpedu minimálně vyrovnaným soupeřem.

Petr Sumbal

Branky: 11. Lačný, 24. Kobachidze, 59. AZACKIJ, 81. Kapanadze

Karty:   18. Lervig (VKR), 36. Løkin (VKR), 56. Gregersen (VKR), 66. Vatnhamar (VKR), 76. Kukhianidze (VKR), 84. Djordjevič (VKR) – 90+1. Čičinadze (KUT)

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 6:4. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 14:12.
    Víkingur Reykjavík: Rasmussen – E. Lervig, Gregersen (C), Strømsten, Jacobsen – G. Vatnhamar (70. H. Hansen), Løkin, S. Vatnhamar (69. Cascaval), Djordevič – Olsen (70. Nieblas), Lawal
    Náhradníci: Reynatrøð, Nieblas, H. Hansen, H. Lervig, Cascaval, P. Hansen, Thomsen

Torpedo Kutaisi: Kvaschvadze (C) – Gegetčkori, Kobachidze, Azackij, Churcilava – Dolidze (75.Čičinadze), Cincadze, Hlinka, Kimadze – Gigauri (46. Kuchianidze), Lačný (61. Kapanadze)
    Náhradníci: Kvilitaia, Čičinadze, Kapanadze, Kuchianidze

Rozhodčí: Evans – Edwards, Bryant
    26.07.2018
    Kutaisi - Víkingur Reykjavík 3:0

Branky: 27. Kapanadze, 72. Kimadze, 84. Kutalia

Karty:   34. Kobachidze (KUT), 52. Gegetčkori (KUT) – 50. Lokin (VKR), 87. Olsen (VKR)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 8:3. Rohy: 17:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:9.