Rýmařov – Třinec 0:1 (kon.) | Slatiňany – Hr. Králové 2:4 (po pr.) | Klatovy – Táborsko 1:2 (kon.)
Vrchovina – Jihlava 1:3 (kon.) | Nový Jičín – Vítkovice 1:4 (kon.) | Zlínsko – Vyškov 1:5 (kon.)
Tn. Rakovník – Vltavín 2:3 (kon.)
FK Nový Jičín
1:4 (0:2)
MFK Vítkovice
Úterý 14.08.2018, 17:00 • Stadion FK Nový Jičín, Nový Jičín • MOL Cup • 1. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

FK Nový Jičín: Tichánek – Nippert, Kiss, Švec (C), Juříček, Macíček, Staněk, Opatřil, Pyclík, Wolf, Javorek
    Náhradníci: Ognjanov – Mička, Urbanovský, Klepáč, Preči

MFK Vítkovice: Šustr – Cverna O., Cverna V. (C), Končal, Hýbl, Súkenník, Moučka, Motyčka, Bzirský, Holiš, Mrázek
    Náhradníci: Simkanič – Praus, Pašek, Vasiljev, Macej, Celba, Mikula

Rozhodčí: Jan Mikyska – Stanislav Pochylý, Jiří Polák.

1

10
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Vítkovice otevírají dnešní brankový účet a vedou 1:0! Autor branky je IGOR SÚKENNÍK.

42
    Vlak Vítkovic se rozjíždí a hosté jdou do dvoubrankového vedení! Autor branky je VÁCLAV CVERNA.

45

46

46
    Střídání v týmu MFK Vítkovice: ze hřiště odchází Motyčka, přichází Praus.
    Střídání v týmu MFK Vítkovice: ze hřiště odchází Mrázek, přichází Macej.

59
    Pět minut po začátku druhé půle dávají Vítkovice už třetí branku! Autor branky je IGOR SÚKENNÍK.

68
    Střídání v týmu FK Nový Jičín: ze hřiště odchází Staněk, přichází Urbanovský.
    Střídání v týmu MFK Vítkovice: ze hřiště odchází Moučka, přichází Pašek.

72
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Nový Jičín dává první branku v dnešním utkání a bude chtít zdramatizovat konec zápasu. Nyní musí vstřelit ještě dvě branky. Autor branky je JOSEF OPATŘIL.

84
    Střídání v týmu FK Nový Jičín: ze hřiště odchází Kiss, přichází Klepáč.

88
    Střídání v týmu FK Nový Jičín: ze hřiště odchází Pyclík, přichází Preči.

90
    Hosté ještě přidávají v poslední minutě čtvrtou branku. Autor branky je IGOR SÚKENNÍK, který tak završuje hattrick.

Dnešní utkání sleduje 350 diváků.

90

Je konec. Vítkovice nakonec vyhrávají na hřišti divizního Nového Jičína vysoce 4:1 a postupují dále. (18:49:45)