Slovinsko – Bulharsko 1:2 (kon.) | Norsko – Kypr 2:0 (kon.)
Norsko
2:0 (2:0)
Kypr
Čtvrtek 06.09.2018, 20:45 • Ullevaal Stadion, Oslo • Liga národů UEFA - Liga C • Skupina 3

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (22:40:32)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 8:2. Rohy: 13:2. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 21:8.

Norové si nakonec udrželi vedení z prvního poločasu a další branku již nepřidali. Druhý poločas odehráli spíše ve velkém klidu a nikam se netlačili. Kypr se ve druhém poločase začal více snažit a útoky domácích lépe četl. Hráčem utkání byl zvolen kapitán Norů a střelec obou branek STEFAN JOHANSEN . Norsko i Kypr se mohou připravovat na další utkání. Norsko čeká Bulharsko, Kypr vyzve Slovinsko.

90+3

90+3
    Rohový kop si kopnou ještě hosté. Míč letěl přímo na Jarsteina a rozhodčí ukončuje zápas.

90+2
    Rohový kop byl rozehrán na krátko a z následného centru si míč bral kyperský obránce.

90+2
    Domácí si kopnou ještě rohový kop.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Tarik Elyounoussi se objevil v ofsajdovém postavení.

89
    Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází King, přichází T. Elyounoussi.

88
    King dostal perfektní přihrávku, která ho poslala samotného na branku, ten však v zakončení neuvěřitelně selhal.

87
    Další centrovaný pokus domácích. Tentokrát do vápna přiletěl míč z kopačky Fossuma a měl namířeno na hlavu Elyounossiho. Jeho hlavička však letěla těsně nad břevno.

86
    Norové budou vhazovat na pokraji vápna.

84
    Žlutou kartu dostává Efrem (Kypr).

82
    Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Margaca, přichází N. Ioannou.

80
    Norové byli blízko třetí branky. Meling poslal centr z pravé strany na zadní tyč, kde se nacházel King, ten však byl u míče později a balón skončil za čarou.

79
    Selnaes poslal točený centr na Kinga, na něj byl však centr moc vysoko a míč nad něm pouze prolétl.

77
    Rohový kop nebyl dobře zahraný, ale to Norům nemusí fandit, jelikož mají stále míč na kopačkách.