Kazachstán – Gruzie 0:2 (kon.) | Arménie – Lichtenštejnsko 2:1 (kon.) | Lotyšsko – Andorra 0:0 (kon.)
Gibraltar – S. Makedonie 0:2 (kon.)
Arménie
2:1 (1:1)
Lichtenštejnsko
Čtvrtek 06.09.2018, 18:00 • Vazgen Sargsyan Republican Stadium (Yerevan) • Liga národů UEFA - Liga D • Skupina 4

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (19:55:49)

Sledovali jsme utkání mezi Arménií a Lichtenštejnskem, které končí výhrou domácích 2:1. Vítězství se ale nerodilo lehce. Sice v 30.minutě vstřelil branku domácí Pizzelli, nicméně o tři minuty později vyrovnal Wolfinger. Hosté byli lepší až do 60.minuty. Poté se domácí zlepšili. Z toho vyústila penalta Mkhitarjana, kterou ovšem parádně vychytal Buchel. Naštěstí pro domácí vstřelil v 76.minutě důležitou branku Barsegjna, který se stává vítězným střelcem.

90+4

90+2
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Salanovič.

90+1
    Rohový kop pro domácí celek.

90
    Rozhodčí Jorgji se rozhodl, že nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Buchel si připisuje již devátý úspěšný zákrok. Tentokrát vychytal Malakjana.

88
    Hasler dlouhým pasem hledal Yildize, jenže ten nebyl rychlejší než domácí obránce, který zkušeně přihrál míč na Ajrapetjana.

87
    Domácí kontrolují poslední sekundy utkání.

86
    Nedovolený zákrok Meiera, který zajel do Jedigarjana.

85
    Ozbiliz dnes odehrál velké utkání. Připsal si dvě důležité asistence a také se zapsal do paměti díky svému neúnavnému pohybu.

84
    Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Ozbiliz, přichází Ghazarjan.

83
    Lichtenštejnsko jednoznačně posiluje útočnou hru.

82
    Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Rechsteiner, přichází Yildiz.
    Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Wolfinger, přichází Meier.

81
    Hodně nepovedená střela Pizzelliho. Snad nezabije nikoho, kdo prohází kolem stadionu.

80
    Poslední desetiminutovka základní hrací doby. Hostující knížectví má před sebou ale dost práce, srovnat nepříznivé skóre.

79
    Nepovedená kombinace končí u Kuhneho. Hosté rychle prchají do brejku.

78
    Arménie drží míč na své polovině hřiště a už nikam nespěchá.

Ondřej Klos

Branky: 30. Pizzelli (Ozbiliz), 76. Barsegjan (Ozbiliz) – 34. Wolfinger (Hasler)

Karty:   57. Malakjan (ARM), 61. Mkrtchjan (ARM) – 19. Kaufmann (LIC), 38. Polverino (LIC), 69. Rechsteiner (LIC), 73. Salanovič (LIC)   75. Polverino (LIC)

Neproměněná penalta: 70. Mkhitarjan (ARM), brankář Buchel zneškodnil

Držení míče: 68 % : 32 %.
    Střely na branku: 11:1. Střely mimo: 8:3. Rohy: 13:4. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 13:17.
    Arménie: Ajrapetjan- Manucharjan ( 43. Jedigarjan) , Harojan, Calisir, Hambardzujdman- Mkrtchjan, Malakjan, Jagan (56. Barsegjan), Mkhitarjan, Ozbiliz (84. Ghazarjan)- Pizzelli
    Náhradníci: Alvazov, Beglarjan- Adamjan, Barsegjan, Ghazarjan, Hovsepjan, Iskhanjan, Malakjan, Sarkisov, Vardanjan, Voskanjan, Jedigarjan

Lichtenštejnsko: Büchel- Goppel, Wieser, Kaufmann, Rechsteiner (82. Yildiz)- Polverino- Salanovič, Sele M., Hasler, Wolfinger (82. Meier) S, Erne (49. Kuhne).
    Náhradníci: Hobl, Lo Russo- Eberle, Flatz, Kieber, Kuhne, Malin, Meier, Quintans, Sele A., Wolfinger M, Yildiz

Rozhodčí: Jorgji E. (Alb)