Kazachstán – Gruzie 0:2 (kon.) | Arménie – Lichtenštejnsko 2:1 (kon.) | Lotyšsko – Andorra 0:0 (kon.)
Gibraltar – S. Makedonie 0:2 (kon.)
Gibraltar
0:2 (0:2)
Severní Makedonie
Čtvrtek 06.09.2018, 20:45 • Victoria Stadium, Gibraltar • Liga národů UEFA - Liga D • Skupina 4

Makedonii stačilo ke třem bodům v premiérovém utkání Ligy národů odehrát dobrý úsek zhruba od osmnácté do čtyřicáté minuty prvního poločasu. Druhá půle byla ze strany favorita odchozená a odehraná jen na údržbu. Domácím se při vší snaze nepodařilo trefit prostor brány a tak i jejich jedenácté vystoupení v soutěžním zápase končí porážkou. Naopak Makedonci prodloužili sérii bez porážky už na osm utkání. (22:39:55)

Držení míče: 31 % : 69 %.
    Střely na branku: 0:5. Střely mimo: 2:4. Rohy: 3:10. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 8:11.

90+5

90+5
    Ristovski podrazil Garra, domácí dostanou ještě příležitost ohrozit bránu z přímého kopu.

90+4
    Nastavení probíhá v podobném duchu jako většina druhého poločasu. Nákopy do země nikoho a střídavé útočné fauly na obou stranách.

90+3
    Střídá Gibraltar: ze hřiště odchází Lee Casciaro, na poslední úsek nastavení nastupuje Jean-Carlos García.

90+1
    Rozhodčí Maae nastavuje zápas o pět minut.

89
    Za faul loktem proti Chipolinovi si vysloužil žluté napomenutí Ivan Tričkovski (Makedonie).

87
    Do ofsajdu si po pravé postranní čáře naběhl pravý obránce lisabonského Sportingu Stefan Ristovski.

86
    Dnešní utkání sleduje 5000 diváků. Slušná návštěva na to, že celý Gibraltar má zhruba 32 tisíc obyvatel.

85
    Naposledy střídají hosté, místo Enise Bardhiho přichází Egzon Bejtulai – mění se tedy fotbalisté, patřící k albánské menšině v Makedonii.

84
    Casciaro vypomohl obraně a "vytloukl bloky", od své brány bude odkopávat Goldwin.

82
    Makedonie hraje vyloženě na údržbu, ve druhém poločase jsme ještě neviděli jedinou přímou střelu.

80
    Druhé střídání přichystal Julio Ribas. Ze hřiště odchází Tjay De Barr, kterého nahrazuje největší hvězda domácí sestavy Reece Styche – hráč anglického Darlingtonu, klubu šesté ligy, a jediný profesionální fotbalista na GIbraltaru.