Wolfsberger – Wacker 3:1 (kon.) | Mattersburg – Linz 1:3 (kon.) | Rapid – Austria 0:1 (kon.)
RZ Pellets Wolfsberger AC
3:1 (0:1)
FC Wacker Innsbruck
Neděle 16.09.2018, 14:30 • Lavanttal-Arena, Wolfsberg • Rakouská Bundesliga • 7. kolo

To je ode mne vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (16:26:13)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 13:4. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 12:13.

A je dobojováno. Domácí senzačně otočili zápas a posílají Innsbruck domů s prázdnou. Vše začalo penaltou v 50. minutě kterou domácí dokázali proměnit. 7. minut na to hlavičkou Leitgeb utkání otočil a v poslední minutě zápas ukončil Jovanovic a upravil skóre na 3:1. Hráčem utkání byl zvolen MICHAEL LIENDL.

90+4

90+4
    Wolfsberger právě vstřelili branku!
    Domácí nakonec ještě dávají třetí branku. SAŠA JOVANOVIĆ dostal přihrávku do běhu, která ho poslala samotného na bránu a před brankářem Knettem se již nemýlil.

90+3
    Domácí se ještě dostali do zakončení, tentokrát to zkusil čerstvý Gschweidl, ale jeho střela končí vedle pravé tyče.

90+3
    Domácí si již hlídají míč na soupeřově polovině.

90+2
    Střídání v týmu RZ Pellets Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Dever Orgill, přichází Bernd Gschweidl.

90+2
    Žlutou kartu dostává Albert Vallci (FC Wacker Innsbruck).

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

88
    Střídání v týmu FC Wacker Innsbruck: ze hřiště odchází Christoph Freitag, přichází Stefan Meusburger.

87
    Žlutou kartu dostává Michael Schimpelsberger (FC Wacker Innsbruck).

85
    Marcel Ritzmaier se dopouští faulu a následuje volný kop pro hosty.

83
    Domácí dostali výhodu přímého kopu. Za míč se postavil Leitgeb a zkusil střelu přímé, kterou však konečky prstů vytečoval Knett na roh. Z rohového se nic závažného nestalo.