Leganés – Villarreal 0:1 (kon.) | Espanyol – Levante 1:0 (kon.) | Valladolid – Alavés 0:1 (kon.)
Sevilla – Getafe 0:2 (kon.)
Espanyol Barcelona
1:0 (0:0)
Levante UD
Neděle 16.09.2018, 16:15 • RCDE Stadium, Barcelona • Španělská LaLiga • 4. kolo

To by bylo z mé strany všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek víkendu a u dalšího fotbalu zase někdy na počtenou. (18:09:07)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 11:8. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 16:12.

Je dobojováno. Domácí tým udržel své hubené vedení a může si po tomto zápase připsat tři body na své konto. To znamená, že Espanyol bude po tomto kole nejhůř pátý. O jedinou branku tohoto utkání se v 52. minutě postaral Sergio García.

90+5

90+4
    Žlutou kartu dostává Dídac Vilà (Espanyol Barcelona).

90+4
    Nepříznivý stav nezměnil ani hostující Rochina, který se hloupě dopustil útočného faulu. Tohle byla zřejmě poslední možnost Levante k vyrovnání.

90+3
    V nastavení se už nic vážného neděje, Levante pomalu rezignovalo a Espanyol tahá čas jak může.

90+1
    Rozhodčí nastavil ve druhém poločase čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Pablo Piatti opět fauloval, za jeho prohřešek sice kartu neobdržel, ale rozhodčí mu jasně domluvil.

88
    Espanyol se už nikde hnát nebude, domácí tým se pokusí o kontrolu hry ve střední části hřiště a bude čekat na závěrečný hvizd.

87
    Jenže rohový kop byl skvěle ubráněn domácí obranou, která míč odkopla do zámezí.

86
    Antonio Luna byl blízko vyrovnání, ale Diego López v brance domácích dokázal své brankářské kvality. Levante bude rozehrávat další rohový kop.

85
    Oba trenéři už vyčerpali svá střídání. Konec utkání je už za dveřmi a Espanyol zase blízko k zisku tří bodů.

84
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Borja Iglesias, přichází Hernán Pérez.

83
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Jason, přichází Rubén Rochina.

81
    Dostáváme se do posledních desíti minut základní hrací doby tohoto zápasu.

80
    Espanyol postupuje na hostující polovinu velmi rozvážně, Levante musí své napadání dost vysunout.

79
    José Luis Morales má na začátku sezóny opravdu dobrou formu, ale co se týče branek, tak mu zatím není přáno.

78
    Po přestávce se opět hraje, Víctor Sánchez napřáhnul zpoza šestnáctky ke střele, kterou Oier chytil.