Kunlun – Riga 2:4 (kon.) | Novosibirsk – N.Novgorod 2:3 (kon.) | Barys – Kazaň 4:3 (3:2 po s.n.)
Ufa – Nižněkamsk 1:3 (kon.)
Red Star Kunlun
2:4 (0:3, 2:1, 0:0)
Dinamo Riga
Neděle 16.09.2018, 09:00 • Feiyang Ice Skating Center, Šanghaj • KHL

51:21
    Domácí si přeci jen zahrají v početní výhodě. Martinš Dzierkals dostává dvě minuty za vysokou hůl.

50:06
    Ovšem hned po buly sekl Taylor Beck protihráče a síly na ledě se tedy rychle vyrovnávají.

50:01
    Zajímavá příležitost pro domácí. Za nedovolené bránění je totiž vyloučen útočník Rigy Emils Gegeris!

46:51
    Hostů bylo na ledě šest! Dvě minuty pro hráčskou lavici Dinama. Poměr hráčů na ploše se tedy vyrovná.

45:47
    Hosté si zahrají přesilovku. Rozhodčí nepřehlédli faul Marca-Andreho Gragnaniho. Konkrétně se jednalo o podražení.

38:24
    Za podražení je vyloučen Anthony-Marc Zanetti. Domácí budou hrát přesilovku.

35:06
    Právě Darzinše ale vzápětí přidržel Tomáš Mertl, který je tedy poslán na trestnou lavici.

29:33
    Riga si zahraje přesilovku. Cory Kane vyfasoval dvě minuty za krosček.

17:50
    Za podražení je vyloučen domácí Cory Kane. Přesilovka pro Rigu.

05:05
    Následně se trochu poškorpili Greg Squires a Andris Džerinš. Oba hráči dostávají trest za hrubost. Hrát se bude ve čtyřech na obou stranách.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 27. Kane (Jaw), 32. Parlett – 8. Gegeris (Sotnieks, Maione), 19. Myttynen (Maione), 20. Maione (Dzierkals), 37. Myttynen (Maione, Videll)

Red Star Kunlun: Lazušin (Nalimov) – Bartley, Parlett, Kundrátek (A), Vitásek, Gragnani, V. Lajunen – Squires, Tičar, Yip (C) – Palola, Mertl, Savinainen – Beck (A), Sundström, Lundh – Jaw, Nicholls, Kane.
    Dinamo Riga: Biljalov (Treťjak) – Sotnieks, Gimajev, Maione, Zanetti, Zile, Šulenin, Fairchild – M. Redlihs (A), Videll, Darzinš (C) – Clark, McMillan (A), Myttynen – Dzierkals, Džerinš, Razgals – Pavlovs, Berzinš, Gegeris – Skvorcovs.

Rozhodčí: Beljajev, Birin – Šalagin, Šišlo