Augsburg – W. Brémy 2:3 (kon.) | Hertha – Mönchengladbach 4:2 (kon.) | Hoffenheim – Dortmund 1:1 (kon.)
Norimberk – Hannover 2:0 (kon.) | Wolfsburg – Freiburg 1:3 (kon.) | Schalke – Bayern 0:2 (kon.)
FC Schalke 04
0:2 (0:1)
Bayern Mnichov
Sobota 22.09.2018, 18:30 • Veltins Arena, Gelsenkirchen • Německá Bundesliga • 4. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:26:39)

Dá se říci, že v „suchém triku“ si dnes Bayern došel pro tři body. Byť to nebyla z jeho strany takový gólostroj, jako třeba dnes předvedl v Premier League Manchester City na hřišti Cardiffu, ale i vítězství 2:0 příznivce bavorského velkoklubu potěší. Schalke bojovalo, snažilo se, ale kvalitativně je přece jenom někde jinde, což bylo na hřišti znát.

90+3

90+3
    Půl minuty nás dělí od závěrečného hvizdu, Schalke zakončí tento zápas nepřesnou střelou Burgstallera, symbolicky.

90+2
    Nastavují se tři minuty, Bayern ještě zkouší něco vymyslet po pravé straně, ale hosté se dopředu již hnát pochopitelně nebudou.

90+1
    Fanouškům Schalke se tak nelze divit, že již hromadně opouští svá místa na stadionu.

90
    Žlutou kartu dostává Sandro Wagner (Bayern Mnichov).

90
    Devadesátá minuta je tu, Bayern si jde pro povinné tři body, Schalke dostává další nepříjemný direkt.

89
    Útočná akce Schalke končí střelou nad branku Bayernu, to se pak těžko dávají góly, když se ani netrefuje brána.

87
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází James Rodríguez, přichází Renato Sanches.

87
    Malá domů v podání domácích, Ralf Fährmann musí zvládnout odkop... povedlo se, domácí dokonce mohou jít do útoku.

86
    Serge Gnabry (Bayern) poprvé v akci, z levé strany zkusil střelecké štěstí, branku Schalke ale minul.

84
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Franck Ribéry, přichází Serge Gnabry.

83
    Schalke bleskově ztrácí míč a hrát tak mohou opět hosté, kteří nyní nikam nespěchají.

82
    Míč směřuje z levé strany do vápna Schalke, tam hlavičkuje James Rodríguez, který to ale trochu podskočil a nakonec jen míč sotva hlavou zasáhl, šance na umístění míče nebyla.

79
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Robert Lewandowski, přichází Sandro Wagner.

78
    Naldo (Schalke) fauluje na vlastní polovině a raději rychle odchází od místa přestupku, druhá žlutá by již znamenala vyloučení.