Fulham – Watford 1:1 (kon.) | Burnley – Bournemouth 4:0 (kon.) | Cardiff – Manchester City 0:5 (kon.)
Crystal Palace – Newcastle 0:0 (kon.) | Leicester – Huddersfield Town 3:1 (kon.) | Liverpool – Southampton 3:0 (kon.)
Manchester Utd. – Wolverhampton 1:1 (kon.) | Brighton – Tottenham 1:2 (kon.)
Leicester City
3:1 (1:1)
Huddersfield Town
Sobota 22.09.2018, 16:00 • King Power Stadium, Leicester • Anglická Premier League • 6. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Těším se na Vás u fotbalu zase někdy příště. Na počtenou. (17:58:41)

Skončilo nám utkání v rámci 6. kola BPL. Z vítězství se radují fotbalisté Leicesteru a momentálně mají na kontě 9 bodů. Úvodní gól zápasu vstřelil v 5. minutě Mathias Jörgensen, ale na jeho počínání odpověděl v 19. minutě Kelechi Iheanacho. Po pauze se nádherně trefil v 66. minutě James Maddison z přímého kopu. Na konečných 3:1 upravil Jamie Vardy. Leicester vyhrál naprosto zaslouženě.

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 6:4. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 10:16.

90+4

90+3
    Evans vyzval k šanci Okazakiho, který si míč zpracoval, posunul si jej a z dálky vypálil. Lössl konečky prstů jeho pokus vytáhl na roh.

90+2
    Mooyův pokus zhruba z 25 metrů nezaplul do brány. Jeho rána minula břevno asi o metr. Schmeichel nebude spěchat s odkopem.

90+1
    Huddersfield se usazuje na polovině Leicesteru zrovna v době, kdy víme, že nastavovat se budou 3 minuty.

89
    Ndidi vyzval ke sprintu Graye, ale ten se trošku pozapomněl. Nakonec musel hostům s odkopem vypomoct i Lössl.

88
    Vardyho načapal pomezní sudí v ofsajdovém postavení, hra se na chvíli pozastaví.

87
    Leicester nechává v těchto chvílích v obraně celkem dost mezer, a to Huddersfieldu vyhovuje.

85
    Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází James Maddison, přichází Šindži Okazaki.

85
    První zákrok dnešního dne si připisuje také Schmeichel. Domácí obrana nechala hlavičkovat Depoitreho, a ten ve velké šanci trefil hlavou pouze náruč kapitána Leicesteru.

84
    Ležérně si počínal Ndidi, který ztratil ve středu hřiště balón. Vypadalo to, že se hosté dostanou do šance, ale Depoitre nezvládl přihrávku.

82
    Při souboji s Diakhabym zůstal ležet Maguire. Poté zakopl míč do autu a žádá si ošetření.

81
    Na trávníku je navíc ošetřován Maddison, takže oba týmy si mohou na chvíli odpočinout.

81
    Maguire byl faulován Billingem. Zase se chvíli nebude hrát, a to domácím rozhodně vyhovuje.

79
    Hosté s tímto zápasem asi už těžko budou něco dělat. Vůbec se jim nedaří dostávat do šancí a Leicester si hlavně ve druhém poločase poctivě hlídá průběh utkání.

77
    Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Kelechi Iheanacho, přichází Marc Albrighton.

Daniel Fekets

Branky: 19. Iheanacho (Vardy), 66. Maddison, 75. Vardy (Iheanacho) – 5. M. Jörgensen (Depoitre)

Karty:   18. Ndidi (LEC), 43. R. Ghezzal (LEC) – 47. T. Kongolo (HUD)

Leicester City: Schmeichel (C) – Amartey, Maguire, J. Evans, Chilwell – Ndidi, N. Mendy – R. Ghezzal (46. Gray), Iheanacho (77. Albrighton), Maddison (85. Okazaki) – Vardy.
    Náhradníci: D. Ward – R. Pereira, Fuchs, Gray, Albrighton, Okazaki, Adrien Silva.

Huddersfield Town: Lössl – Durm, M. Jörgensen, Schindler (C), T. Kongolo (72. Pritchard), Löwe – Kachunga (57. Diakhaby), Biling, Mooy, van La Parra – Depoitre.
    Náhradníci: Hamer – Hadergjonaj, Hogg, Pritchard, Mbenza, Diakhaby, Mounié.

Rozhodčí: Coote – Perry, Kirkup

Diváci: 31 676