Olomouc – Technika Brno 3:5 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 2:3 (po pr.) | Mountfield HK – Č. Budějovice 8:2 (kon.)
Vsetín – Třinec 4:3 (kon.) | Plzeň – Sparta 3:2 (kon.) | HC Litvínov – Chomutov 1:2 (kon.)
Vítkovice – Havířov 2:4 (kon.) | Tábor – Jihlava 2:5 (kon.) | Warriors Brno – HK MD Šumperk 2:1 (kon.)
Zlín – Přerov 5:2 (kon.) | Třemošná – K. Vary 0:7 (kon.) | PZ Kladno – Kladno 0:8 (kon.)
Liberec – Mladá Boleslav 8:0 (kon.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 1:4 (kon.) | Kobra – Slavia 0:5 (kon.)
HC Tábor
2:5 (1:1, 0:1, 1:3 - N 0:1)
HC Dukla Jihlava
Sobota 22.09.2018, 13:30Extraliga dorostu • Skupina Střed

Hra v prodloužení nakonec trvala jen 32 sekund, když o extra bodu navíc, a tím pádem i o všech čtyřech bodech pro Jihlavu – rozhodl kapitán Marek Chvátal. Domácí tak prohrávají po výsledcích 2:5 a 0:1. (16:26:13)

Konec prodloužení.

60:32
    Dukla právě vstřelila branku!
    Jihlava poprvé v sezoně bere všechny čtyři body, když se prosazuje po 32 vteřinách hry v nastaveném čase. Pavelec a Menšík zapsali druhou gólovou přihrávku dnešního zápasu pro MARKA CHVÁTALA, jenž si k vítěznému gólu připisuje i vítězný gól v nastavení. Asistence: Matouš Menšík, Daniel Pavelec.

60:01

Tábor sice v zápasu od třetí minuty vedl, když se trefil Jaroslav Suchan, což jihlavským fanouškům může připomínat bývalého gólmana Dukly, ovšem hosté rychle zareagovali. V páté minutě srovnal obránce Matyáš Sapík. První třetina tak skončila 1:1, načež po 55 sekundách druhého dějství převrátil zápas na jihlavskou stranu Marek Melenovský, syn bývalého úspěšného hokejisty. Po dvou třetinách byl stav 1:2 a také vstup do třetího dějství vyšel lépe Dukle, která kapitánem Markem Chvátalem (jehož otec je pro změnu kapitán Bítovčic) uskočila na dva góly. Tábor sice opět zareagoval Jaroslavem Suchanem, ale nováček dorostenecké extraligy již nevyrovnal, anopak ještě dvakrát inkasoval po gólech Ondřeje Broži a Martina Pigla – 2:5.

Nyní se tak bude hrát o bod navíc.

58:02
    Autorem branky je MARTIN PIGL. Asistence: Marek Chvátal.

47:57
    Autorem branky je ONDŘEJ BROŽA. Asistence: Martin Pigl.

47:10
    Tábor právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAROSLAV SUCHAN. Asistence: Viktor Budík.

44:24
    Autorem branky je MAREK CHVÁTAL. Asistence: Daniel Pavelec.

43:07
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Šrubař – 2 min., podrážení).

40:01

40:00

38:16
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Polodna – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).

37:39
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Broža – 2 min., příliš mnoho hráčů).

24:54
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Jugwirth – 2 min., pozdní dohrání).

20:55
    Autorem branky je MAREK MELENOVSKÝ. Asistence: Marek Chvátal a Matyáš Sapík.

20:01

Tomáš Lysý

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 3. Suchan (Nevšímal), 48. Suchan (Budík) – 5. Sapík (Menšík, Melenovský), 21. Melenovský (Chvátal, Sapík), 45. Chvátal (Pavelec), 48. Broža (Pigl), 59. Pigl (Chvátal), 61. Chvátal (Menšík, Pavelec)

HC Tábor: Šmelko (Korytar) – Kofroň, Krch, Šťastný, Šrubař, Janda – Eremiáš, Budík, Mareš, Nevšímal, Čančura, Cháb, Polák, Matašovský, Staněk, Suchan, Koreš, Kundrát
    HC Dukla Jihlava: Maláč (Horák) – Vranka, Hrbek, Adam, Chvátal, Sapík, Vovsík – Michalčuk, Jungwirth, Pavelec, Menšík, Broža, Zdarsa, Melenovský, Pigl.

Rozhodčí: Václav Kosnar – Aleš Vavruška a Václav Kubíček