Philadelphia – NY Islanders 2:3 (po pr.) | Ottawa – Chicago 2:5 (kon.) | Toronto – Buffalo 5:3 (kon.)
Carolina – Washington 5:1 (kon.) | Nashville – Tampa 1:5 (kon.) | St. Louis – Columbus 3:0 (kon.)
Winnipeg – Calgary 4:3 (po pr.) | Pittsburgh – Columbus 7:3 (kon.)
Ottawa Senators
2:5 (2:1, 0:1, 0:3)
Chicago Blackhawks
Sobota 22.09.2018, 01:30 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Příprava NHL

To by bylo z mé strany v tuto chvíli všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný start do víkendu a u dalšího přenosu zase někdy na počtenou. (04:07:43)

Československá stopa v utkání:
    Filip Chlapík (OTT) 0+0, 1 střela, čas na ledě 13:52

1. Andreas Martinsen (CHI) 1+1
    2. Marcus Krüger (CHI) 1+1
    3. Alex Formenton (OTT) 1+0

Je dobojováno! Chicago dnes sice do zápasu nevstoupilo úplně s nadšením, když první třetinu prohráli. Jenže tým okolo Kahuna, Krügera se vzchopil a dokázal zabojovat. Výsledek? Ve druhé třetině se tým ještě rozehrával, ale v té třetí už byla demolice dnešních Senátorů.

Počet střel na branku: 26 – 28

59:42
    Rozhodčí signalizuje ponechanou výhodu, bude se vylučovat, ale pokud vůbec.

59:16
    Chicago drží puk daleko od své branky. Ottawa tento zápas už dozajista prohraje.

58:57
    Už se zdálo, že Kahun dostal nějakou ránu, tak vše je jinak. Hostující forvard bude pokračovat.

58:17
    Iacopelli mohl zvýšit už tak vysoké vedení svého týmu, ale proti byl skvělý Gustavsson.

58:01
    Byla ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:35

57:12
    Duchene hledal skrytou přihrávkou volného spoluhráče na zadní tyči, ale puk se nepodařilo propasírovat.

56:39
    Kahun ujel na pravé straně, ale místo střely volil přihrávku. To bylo ovšem špatně z jeho strany.

56:07
    Domácí tým se ani nenadál a už musel další akci zakládat až od vlastního brankáře.

55:45
    Vyhrané buly ve svém pásmu a poté následné vyhození přes všechny čáry. Takhle se brání oslabení.

55:35
    Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Dahlström – 2 min., hákování).

55:35
    Poslední komerční přestávka v tomto utkání.

55:24

55:16
    Střela Widemana skončila v ochranné síti nad brankou, hra byla přerušena.

Jan Mládek

Branky a nahrávky: 7. Formenton (Skille, Harpur), 12. Duchene (Dzingel, Chabot) – 17. Johnson (D. Sikura, Gustafsson), 33. Kahun (Snuggerud, Massie), 42. Krüger (Martinsen), 49. Martinsen (Krüger, Johnson), 53. Hayden (Kahun)

Ottawa Senators: Condon (od 37. Gustavsson) – Chabot, DeMelo, Harpur, Wideman, Englung, Burgdoerfer – Dzingel, Duchene, Boedker – Formenton, Chlapík, Skille – Smith, Brown, Batherson – Kelly, Balisy, Sexton
    Chicago Blackhawks: Delia (od 37. Tomkins) – Davidson, Jokiharju, Gilbert, Snuggerud, Gustafsson, Dahlström, Massie – Krüger, Kahun, Louis, Martinsen, Knott, Hayden, Broadhurst, Iacopelli, Johnson, T. Sikura, D. Sikura

Rozhodčí: Hebert, Morton – Nowak, Suchánek