Minnesota – Colorado 7:0 (kon.) | Buffalo – Toronto 2:3 (kon.) | Detroit – Boston 4:3 (po pr.)
Montreal – Ottawa 3:2 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 5:2 (kon.) | Tampa – Nashville 5:2 (kon.)
Dallas – Florida 3:4 (po pr.) | Arizona – Anaheim 6:1 (kon.) | Calgary – Vancouver 5:2 (kon.)
San Jose – Vegas 4:5 (1:2 po s.n.) | Columbus – St. Louis 1:5 (kon.) | Pittsburgh – Detroit 2:3 (kon.)

Tampa právě vstřelila branku!
    Druhý gól Lightning do opuštěné brány Preds, 5:2! Tentokrát se trefil z vlastního pásma CÉDRIC PAQUETTE. Asistence: Mathieu Joseph.
    58:29 VERHAEGHE - 4:2

58:29
    O vítězi je velmi pravděpodobně rozhodnuto! Opuštěnou bránu Predators totiž trefuje po přejetí modré čáry CARTER VERHAEGHE. 4:2! Asistence: Alex Barré-Boulet, Braydon Coburn.
    53:01 YAN - 3:2

53:01
    Lightning jdou necelých sedm minut před koncem třetí třetiny zpět do vedení! Strålman přenechal puk na pravé straně DENNISU YANOVI. Ten si s ním následně najel do střelecké pozice a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. 3:2! Asistence: Anton Strålman, Braydon Coburn.
    39:59 ELLIS - 2:2

39:59
    Nashville právě vstřelil branku!
    Predátoři srovnávají pouhých osm desetin před koncem druhé třetiny na 2:2! Po vyhraném vhazování Turrise přihrál Arvidsson na modrou RYANU ELLISOVI. Jeho následná střela pak prošla až za Ingramova záda. Asistence: Viktor Arvidsson, Kyle Turris.
    30:15 VOLKOV - 2:1

30:15
    Bolts otáčejí skóre ve svůj prospěch! Pokažené rozehrávky hostujících hokejistů využil ALEXANDR VOLKOV. Ruský útočník se dostal s kotoučem mezi kruhy a následně zamířil přesně k levé tyči. 2:1! Bez asistence.
    24:18 MILLER - 1:1

24:18
    Pětadvacátá minuta utkání, máme srovnáno! Za záda brankáře Predators prošla prudká střela J.T. MILLERA z levého kruhu pro vhazování. V Amalie Areně je tak hned veseleji, 1:1! Asistence: Alex Killorn, Mathieu Joseph.
    03:09 JÄRNKROK - 0:1

03:09
    Začátek čtvrté minuty utkání, Predators otevírají skóre! Turris vyslal své spoluhráče z útoku do situace 2 na 1. Po Arvidssonově přihrávce se pak prosadil CALLE JÄRNKROK. Pro švédského forvarda je to druhá trefa v přípravě! Asistence: Viktor Arvidsson, Kyle Turris.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 25. Miller (Killorn, Joseph), 31. Volkov, 54. Yan (Strålman, Coburn), 59. Verhaeghe (Barré-Boulet, Coburn), 59. Paquette (Joseph) – 4. Järnkrok (Arvidsson, Turris), 40. Ellis (Arvidsson, Turris)

Tampa Bay Lightning: Ingram (Domingue) – Koekkoek, Strålman, McDonagh, Černák, Coburn, Girardi – Killorn, Miller, Joseph – Katchouk, Paquette, Volkov – Yan, Colton, Stephens – Barré-Boulet, Somppi, Verhaeghe
    Nashville Predators: Saros (McCollum) – Bitetto, Ellis (A), Tinordi, Weber, Hamhuis (A), Carrier – Järnkrok, Turris (A), Arvidsson – Salomäki, Sissons, Tolvanen – Grimaldi, Pettersson, Blackwell – Trenin, Gaudet, Olivier

Rozhodčí: TJ Luxmore, Kelly Sutherland – Brad Kovachik, Matt MacPherson

Diváci: 14 457