Jekatěrinburg – Čerepovec 4:0 (kon.) | Magnitogorsk – Dynamo Moskva 6:5 (po pr.) | Čeljabinsk – Jaroslavl 1:2 (kon.)
CSKA Moskva – Spartak Moskva 2:1 (kon.) | Riga – Soči 1:4 (kon.) | HC Slovan – Jokerit 3:5 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
Lokomotiv Jaroslavl
Čtvrtek 27.09.2018, 16:00 • Traktor Arena • KHL

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám hezký zbytek dne. (18:56:11)

Československá stopa v utkání
    Jakub Nakládal (JAR)
    0+0, 2 střely, čas na ledě 19:42.

Střely na branku: 24 – 24 (7:10, 10:11, 7:3).

Je dobojováno! Souboj mezi Čeljabinskem a Jaroslavlí končí vítězstvím papírového favorita, který měl většinu zápasu více ze hry a pustil soupeře k jediné velké šanci. Rybakov nabídnutý únik v šesté minutě využil, ale do už bylo z domácí strany všechno. Ještě do přestávky vyrovnal Loktionov a poslední gól tohoto střetnutí už v pětadvacáté minutě obstaral Sannikov. Traktor měl ještě spoustu času na vyrovnání, k dispozici měl i několik přesilovek, jenže žádnou stoprocentní gólovku si nevytvořil.

59:53
    Jaroslavl vyklidil obranné pásmo a tento zápas už dotáhne do vítězného konce!

59:29
    Bailen posílá do ohně jedno nahození za druhým, zatím z toho ale nevzešlo přímé ohrožení Konovalovy branky.

59:09
    Andrej Loktionov dostal puk jen na modrou čáru a Čeljabinsk tak zůstává nastěhován v útočném pásmu.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:41
    Křižná přihrávka od Bailena nedoputovala na levé křídlo. Hostující hokejka nadzvedla puk až nad mantinely. To je ideální šance pro Traktor vzít si oddechový čas.

58:29
    Trochu unáhlené vyhození Jaroslavle na zakázané uvolnění. V přerušeném hře Sudnicin odjel na střídačku a pustil do hry dalšího hráče do pole.

58:04

57:59
    Lokomotiv se vysvobodil a může střídat. To už přesilová hra jeho soupeře končí.

57:23
    Kravcov dostal nabito na vrcholek pravého kruhu. Místo naznačené rány podle všeho přihrával před branku a nechybělo moc, aby projíždějící Stoa protečoval puk mezi tři tyče!

56:57
    Opět je tady vyhození, po kterém si zahrál Sudnicin a následně i domácí kapitán Nick Bailen.

56:26
    Špatné střídání darovalo domácím přesilovou hru. Muži v černém ji ale nezačali nejlépe a museli se rychle vracet, aby zabránili úniku.

56:04
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).

55:39
    Jako bumerang se puk vrátil k brance Sudnicina, ke které se musel přesunout i rozehrávající Jevgenij Rjasenskij.

Michal Břuchanský

Branky a nahrávky: 6. Rybakov (Isajev) – 19. Loktionov (Kajumov, Alexejev), 25. Sannikov

Traktor Čeljabinsk: Sudnicin (Suchačov) – Bailen (C), Šinin, Rjasenskij, Borodkin, Isajev, Žuldikov, N. Chlystov, Šolochov – Gynge, Bergström, Szczechura (A) – Lapenkov (A), Glinkin, Polygalov – Stoa, Šarov, Kravcov – Rybakov, Kokujov, Peňkovskij.
    Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov (Isajev) – Nakládal, Afanasjev, M. Osipov, Čerepanov, Jelesin, Kronwall (C), Rafikov, Averin – Denisenko, Kontiola, Loktionov – Sannikov, Apalkov (A), Averin (A) – Jurtajkin, Alexejev, Kajumov – Beljajev, Kraskovskij, Ivanov.

Rozhodčí: Bondar, Soin – Viljugin, Golovjov

Diváci: 6 850