Znojmo – Záhřeb 1:4 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
1:4 (0:0, 1:4, 0:0)
Medveščak Záhřeb
Pátek 28.09.2018, 18:30 • Nevoga aréna • bet-at-home ICE Hockey League • 5. kolo

59:23
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Stehlík – 2 min., hákování).

57:14
    A Znojmo má velkou šanci na snížení! Záhřeb jde do tří. Vyloučen Aviani (ZAG) – dvě minuty za sekání.

55:36
    Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Mauldin – 2 min., podrážení).

53:34
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (McPherson – 2 min., hákování).

44:06
    Po střele na znojemskou bránu se strhla před Halászem menší strkanice, po níž jde na trestnou lavici Perkovich (ZAG) – 2 minuty za hrubost.

39:20
    Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Manavian – 2 min., sekání).

35:09
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Sedlák – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).

06:55
    A další znojemská šance! Němec s Mrázkem jeli na bránu, ale finální přihrávku zastavili hosté nedovoleně. Dvě minuty si odsedí Manavian (ZAG) za hákování.

01:02
    Na druhé straně se schylovalo k dobré šanci Záhřebu, domácí si museli pomoci nedovoleně. Vyloučen Stehlík (ZNO) – dvě minuty za držení.

Vojta Pojer

Branky a nahrávky: 25. Stretch (Luciani, Sedlák) – 22. Pužič (Zanoški, Mauldin), 24. Svensson (Sylvestre, Olden), 24. Zanoški (Samuels-Thomas), 37. Aviani (Manavian, Sylvestre)

HC LERAM Orli Znojmo: Nechvátal (24. Halász) – Sedlák, McEachen, Kruckovyč, Parkkonen, Lattner, Stehlík, Šnajnar – Kalus, Stretch, Luciani – Hlava, Braes, McPherson – Špaček, Bartoš, Guman – Němec, Matuš, Mrázek – Bulín.
    Medveščak Záhřeb: Corbeil (Rosandič) – Sauvé, Deutsch, Robar, Manavian, Kudělka, Puzič – Olden, Sylvestre, Svensson – Aviani, Brine, Armstrong – Samuels-Thomas, Mauldin, Zanoski – Puskarich, Perkovich, Simsič.

Rozhodčí: Baluška, Kincses – Nagy, Soos