Znojmo – Záhřeb 1:4 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
1:4 (0:0, 1:4, 0:0)
Medveščak Záhřeb
Pátek 28.09.2018, 18:30 • Nevoga aréna • bet-at-home ICE Hockey League • 5. kolo

To je pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera a u dalšího onlajn přenosu napočtenou. (20:56:36)

Střely na bránu ve třetí třetině:

13:12

Střely na bránu celkem:

32:36

Znojmu se ve třetí třetině nepodařilo dohnat třígólovou ztrátu, kterou utržilo ve druhém dějství, dnes tak z ledu odcházejí znojemští hráči poraženi. V závěrečné dvacetiminutovce sice odehráli domácí téměř čtyři minuty v power-play, ale ani to ke gólu nevedlo.

59:23
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Stehlík – 2 min., hákování).

59:14

58:48
    Přechod Znojma do útoku zastavuje ofsajd, Halász ale zůstává na lavičce.

58:36
    Záhřeb vyhazuje přes všechny čáry a jeho unavení hráči střídají.

58:14
    Orli stále kombinují, ale všechny střely zatím byly zablokovány!

57:36
    Záhřeb je ve čtyřech, Orli pokračují v útoku.

57:14
    A Znojmo má velkou šanci na snížení! Záhřeb jde do tří. Vyloučen Aviani (ZAG) – dvě minuty za sekání.

56:40
    Dvě střely v rychlém sledu, ale ani jedna nemířila na bránu. Znojmo se stahuje do středního pásma.

55:59
    Orli to zkouší v šesti!

55:36
    Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Mauldin – 2 min., podrážení).

55:34

55:03
    Další projektil na znojemskou bránu vyslal Samuels-Thomas, jeho střela ale skončila v ochranné síti.

54:21
    Sylvestre se dostal k dorážce v těsné blízkosti Halásze, ten se ale rozkročil a puk za sebe nepustil.

53:34
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (McPherson – 2 min., hákování).

52:54
    Hlava se dostal do úniku, ale byl pronásledován, tak raději zvolil nahození z dálky.

Vojta Pojer

Branky a nahrávky: 25. Stretch (Luciani, Sedlák) – 22. Pužič (Zanoški, Mauldin), 24. Svensson (Sylvestre, Olden), 24. Zanoški (Samuels-Thomas), 37. Aviani (Manavian, Sylvestre)

HC LERAM Orli Znojmo: Nechvátal (24. Halász) – Sedlák, McEachen, Kruckovyč, Parkkonen, Lattner, Stehlík, Šnajnar – Kalus, Stretch, Luciani – Hlava, Braes, McPherson – Špaček, Bartoš, Guman – Němec, Matuš, Mrázek – Bulín.
    Medveščak Záhřeb: Corbeil (Rosandič) – Sauvé, Deutsch, Robar, Manavian, Kudělka, Puzič – Olden, Sylvestre, Svensson – Aviani, Brine, Armstrong – Samuels-Thomas, Mauldin, Zanoski – Puskarich, Perkovich, Simsič.

Rozhodčí: Baluška, Kincses – Nagy, Soos