Lok. Moskva – Schalke 0:1 (kon.) | PSG – CZ Bělehrad 6:1 (kon.) | Atlético – Club Bruggy 3:1 (kon.)
Dortmund – Monaco 3:0 (kon.) | Porto – Galatasaray 1:0 (kon.) | Neapol – Liverpool 1:0 (kon.)
Eindhoven – Inter 1:2 (kon.) | Tottenham – Barcelona 2:4 (kon.)
FC Porto
1:0 (0:0)
Galatasaray Istanbul
Středa 03.10.2018, 21:00 • Estádio Do Dragão, Porto (kapacita 50.399 diváků) • Liga mistrů • Skupina D

90+1
    Hosté začali v nastavení nejhorším možným způsobem: Maicon dnes už poněkolikáté fauloval, sudí Oliver mu to sečetl a udělil istanbulskému obránci žlutou kartu.

90+1
    Druhá půle bude delší o tři nastavené minuty.

90
    Tribunami to teď jen zahučelo. André Pereira mohl po parádní Brahimiho kolmici definitivně rozhodnout, tváří v tvář vyhěhnuvšímu Muslerovi ale poslal míč vedle levé tyče!

89
    Střídání v týmu FC Porto: ze hřiště odchází Héctor Herrera, přichází Sérgio Oliveira.

86
    Střídání v týmu Galatasaray Istanbul: ze hřiště odchází Fernando, přichází Yunus Akgün.

83
    Moussa Marega se zničehonic zjevil v pokutovém území soupeře, Fernando Muslera mu ale včas padl pod nohy a nedovolil mu pořádně zakončit!

80
    Střídání v týmu FC Porto: ze hřiště odchází Otávio, přichází André Pereira.

77
    Garry Mendes Rodrigues se po narážečce se Sinanem Gümüsem dostal ke střele uvnitř pokutového území, ze skvělé pozice ale trestuhodně přestřelil!

74
    Střídání v týmu Galatasaray Istanbul: ze hřiště odchází Júnis Bilhanda, přichází Sofiane Feghouli.

69
    Střídání v týmu FC Porto: ze hřiště odchází Jesús Manuel Corona, přichází Óliver Torres.

68
    Střídání v týmu Galatasaray Istanbul: ze hřiště odchází Ryan Donk, přichází Selçuk Inan.

65
    Tentokrát už Brahimi na norského zadáka vyzrál a poté přenesl hru na osu hřiště, kde číhal Jesús Manuel Corona, který ale jen vyprášil Muslerovy rukavice!

60
    Se žlutými kartami se v posledních minutách doslova roztrhl pytel, dalším potrestaným je Danilo Pereira.

58
    Právě Fernando teď navíc schytal ošklivý šlapák od Otávia, který logicky vyfasoval žlutou kartu.

54
    Martin Linnes těsně před hranicí vlastního pokutového území hasil svou chybu v rozehrávce podražením Otávia. Je z toho žlutá karta pro norského zadáka a nadějná střelecká příležitost pro Porto.
    49. Moussa MAREGA - 1:0

49
    Porto právě vstřelilo branku!
    Závěr prvního poločasu sice patřil Galatasarayi, stav ale zůstal bezbrankový a krátce po změně stran udeřilo Porto! Domácí vybojovali rohový kop, z nějž Alex Telles vykouzlil přesný centr na hlavu trestuhodně neobsazeného MOUSSY MAREGY, který se trefil neomylně.

45
    Sinan Gümüs se prohnal kolem Pereiry a dostal se až do pokutového území, Iker Casillas mu ale zkušeně zmenšil střelecký úhel a jeho následnou střelu vyrazil.

44
    Žlutí se i na druhé straně, napomenut byl Serdar Aziz za svůj faul na Otávia.

42
    Éder Militao zbytečně fauloval Gümüse, Michael Oliver mu za to udělil žlutou kartu.

37
    Necelých deset minut před koncem první půle dali Istanbulští poprvé Casillasovi zabrat. Na konci rychlé protiakce Terimovy party stál Juto Nagatomo, Japoncovu ránu ale domácí brankář zkušeně vytěsnil.

31
    Ryan Donk poblíž půlící čáry naprosto zbytečně zajel do Corony, za což mu sudí Oliver ukázal žlutou kartu.
    26. Muslera vychytal Brahimiho

26
    Porto opět zahrozilo. Jesús Manuel Corona se po pravém křídle prokousal až do pokutového území, načež se mu podařilo přenést hru na úplně volného Brahimiho, proti jeho střele z první se ale vyznamenal Muslera!

14
    Po sérii nepřesností na obou stranách prchl po pravém křídle Henry Onyekuru a poté našel uvnitř pokutového území volného Gümüse, jehož střelu ale na poslední chvíli zblokoval Maximiliano Pereira!