Humenné – Prešov 4:3 (kon.) | Michalovce – Trnava 9:2 (kon.) | Dubnica – Skalica 8:5 (kon.)
Topoľčany – Osmos Bratislava 2:1 (1:0 po s.n.) | Martin – Spišská N. Ves 4:3 (3:0 po s.n.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
9:2 (4:0, 5:1, 0:1)
HK Gladiators Trnava
sk Středa 03.10.2018, 17:301. liga (SR) • 7. kolo

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.

HK Dukla Ingema Michalovce – HK Gladiators Trnava

V poradí už ôsme kolo našej prvej hokejovej ligy prinesie ďalšie zaujímavé zápasy. Medzi ne určite patrí aj stretnutie medzi Michalovcami a Trnavou. Favoritom budú určite domáci, dokážu však potvrdiť skvelú formu a potvrdia predzápasové prognózy?

Posledný vzájomný duel oboch celkov sa dátuje na 24.1.2018, keď Michalovčania na vlastnom štadióne vyhrali jednoznačným výsledkom 12:1. Aj sezóna zatiaľ vychádza lepšie Dukle, tá je v tabuľke na prvom mieste a vyzerá to tak, že aj v prebiehajúcej sezóne budú zverenci Miroslava Chudého hlavným ašpirantom na titul. Trnavčania zatiaľ s jediným víťazstvom, ktoré vybojovali doma proti hráčom z Humenného. Aj preto sú hokejisti z Trnavy v tabuľke až na priebežnom desiatom mieste.

Ak ide o formu hráčov oboch celkov, tak celkom jednoznačne vyniká Jakub Linet, ktorý má zatiaľ skvelú štatistiku 4+6. Za súpera je zatiaľ najlepším Samuel Ševčík, ktorý to má 1+5.

Pravdepodobné zostavy:
    Trenčan – Bdžoch, Kolba, Hančák, Valečko, Hopkovič, Novický, Balko – Gavrik, Piatak, Mašlonka – Chalupa, Cútt, Banovský – Safaraleyev, Linet, Róth – Pulščák, Toma, Hamráček.

Košút – Schmidt, Šimek, Mihalko, Poláček, Burian, Klein, Housa, Šanko – Olša, Hrbáčik, Ševčík – Škokor, Valo, Hudec – Ftáčnik, Klema, Lukačovič – Grell, Lindeman, Mikeš.

Úvodné zostavy:

HK Dukla Ingema Michalovce: Tkačík – Bdžoch, Kolba, Hančák, Valečko, Hopkovič, Novický, Balko, Pulščák – Gavrik, Piatak, Mašlonka – Chalupa, Cútt, Banovský – Safaraleyev, Linet, Róth – Mesaroš, Toma, Hamráček.

HK Gladiators Trnava: Brucháč – Schmidt, Šimek, Mihalko, Poláček, Burian, Klein, Housa, Šanko – Olša, Hrbáčik, Ševčík – Škokor, Valo, Hudec – Ftáčnik, Klema, Lukačovič – Grell, Lindeman, Mikeš..

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

04:34
    Dukla Michalovce dala gól!
    Gól strelil SAMUEL CHALUPA.

Asistencie Tomáš Bánovský a Tomáš Valečko.

16:14
    Gól strelil IGOR SAFARALEYEV.

Bez asistencie.

16:54
    Gól strelil RADOSLAV MESAROŠ.

Asistencie Lukáš Hamráček a Daniel Hančák.

19:02
    Gól strelil JAKUB LINET.

Asistencie Ladislav Hopkovič a Damián Novický.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

Po prvých dvadsiatich minútach sa domáce Michalovce rozohrali k skvelému výkonu. Domáci totiž vyhrávajú o štyri góly. O góly sa postarali postupne Chalupa, Safaraleyev, Mesaroš a v závere tretiny pečatil skóre Jakub Linet.

20:01
    Striedanie v tíme HK Gladiators Trnava: z ihriska odchádza Peter Brucháč, prichádza Peter Kutej.

20:37
    Gól strelil TOMÁŠ BÁNOVSKÝ.

Asistencie Radovan Cútt a Samuel Chalupa.

22:28
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava

(Marco Kortmúth – 2 min., podrazenie).

24:22
    Trnava dala gól!
    Gól strelil ONDREJ VALO, ktorý sa presadil vo vlastnom oslabení. Bez asistencie.

28:03
    Gól strelil MAREK MAŠLONKA.

Asistencie Vadyslav Gavrik a Erik Piatak.

29:04

Asistencie Igor Safaraleyev a František Pulščák.

Druhá tretina sa skončila.

Dominancia domácich Michaloviec pokračovala aj v druhej časti hry. Trnava aj v tejto tretine dostala päť gólov a celkovo je to teda 9:1. Hatrick zaknihoval perfektne hrajúci Jakub Linet.

Gól strelil ONDREJ VALO.

V tretej tretine sme už videli len jeden vstrelený gól. Dali ho Trnavčania, lenže napriek tomu zvíťazili celkom jednoznačne domáci hokejisti Dukly. Tí vstrelili deväť gólov v prvých dvoch tretinách a víťazstvo teda je na správnej strane. Individuálne sa ukázal hlavne Jakub Linet, ktorý vstrelil tri góly a pridal jednu asistenciu.

Ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný deň.