Kladno – Chomutov 3:4 (po pr.) | Třemošná – PZ Kladno 5:4 (kon.) | Č. Budějovice – Tábor 4:6 (kon.)
Warriors Brno – Vsetín 8:7 (1:0 po s.n.) | Havířov – Olomouc 4:1 (kon.) | Sparta – Kobra 2:3 (kon.)
Žďár n/S – Pardubice 1:7 (kon.) | Technika Brno – Vítkovice 0:5 (kon.) | Jihlava – Mountfield HK 1:0 (kon.)
HK MD Šumperk – Zlín 4:5 (kon.)
po s.n. (1:0)
HCM Warriors Brno
8:7 (2:4, 2:1, 3:2 - 0:0)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 06.10.2018, 12:30Extraliga dorostu • Skupina Východ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Pěkný den, čeká nás utkání dvou celků ze spodních pater tabulky. Při zápasech Brna moc branek nepadá, což potvrzuje také skóre 10:17. Ze šesti utkání domácí hokejisté nasbírali šest bodů a jsou na předposledním devátém místě. Na druhé straně Vsetín, který je na tom o něco málo lépe. Hosté mají skóre 18:25, celkově pak devět bodů, jsou sedmí.

HCM Warriors Brno: Šebo (Hollý) – Zavřel, Gryc, Mlčoch, Kala, Svoboda, Hykl – Zelinka, Havelka, Lysoněk, Boltvan, Kopřiva, Milotinský, Hanák, Denk, Harásek, Heinrich

VHK ROBE Vsetín: Vilém (Tkadlec) – Machů, Mikula, Velikovský, Kočí, Dořičák, Prčík, Kuchařík, Kunst – Bednařík, Rybár, Jurek, Babeliak, Urban, Půček, Dědek, Turek

Rozhodčí: Antonín – Brzobohatý, Procházka.

00:01

02:48
    Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (Ludvík Lysoněk – 2 min., podrážení).

04:06
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ADAM TUREK. Asistence: Boris Babeliak a Václav Kočí.

04:59
    Autorem branky je MATYÁŠ DĚDEK. Asistence: Jan Půček.

07:20
    Autorem branky je ŠTĚPÁN JUREK. Asistence: Jan Půček.

09:52
    Warriors Brno právě vstřelili branku!
    Autorem branky je ADAM BOLTVAN. Asistence: Tomáš Havelka.

11:31
    Autorem branky je DAVID HEINRICH. Asistence: Tomáš Havelka a Adam Boltvan.

13:28
    Autorem branky je ADAM TUREK. Asistence: Stanislav Kunst a Boris Babeliak.

17:27
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Marek Urban – 2 min., nedovolené bránění).

18:13
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Boris Babeliak – 2 min., podrážení).

20:00

20:01

21:57
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jan Půček – 2 min., sekání).

26:18
    Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (Patrik Kopřiva – 2 min., hákování).

27:11
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jakub Velikovský – 2 min., podrážení).

29:13
    Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (Patrik Kopřiva – 2 min., držení).

30:07
    Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (Filip Zelinka – 2 min., sekání).

32:26
    Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (David Heinrich – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jan Půček – 2 min., zdržování hry / úprava výstroje).

32:49
    Autorem branky je BORIS BABELIAK. Asistence: Adam Turek.

34:05
    Autorem branky je JAN SVOBODA. Asistence: Matěj Zavřel.

36:35
    Autorem branky je JAROMÍR HARÁSEK. Asistence: Ondřej Hykl.

40:00

40:01

40:24
    Autorem branky je ONDŘEJ HYKL. Asistence: Jaromír Harásek.

40:58
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jan Půček – 2 min., hákování).

43:02
    Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (Kryštof Hanák – 2 min., faul kolenem).

44:11
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Marek Urban – 2 min., příliš mnoho hráčů).

48:12
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Martin Dořičák – 2 min., krosček).

49:14
    Autorem branky je MATĚJ ZAVŘEL. Asistence: Tomáš Havelka.

50:27
    Autorem branky je JAN PŮČEK.

51:46
    Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (Matěj Zavřel – 2 min., nedovolené bránění).

54:46
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jan Půček – 2 min., vysoká hůl).

57:02

58:19

59:40
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Dominik Kuchařík – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).

59:40
    Dominik Kuchařík úmyslně posunul branku, trestné střílení pro domácí tým!

59:40
    Autorem branky z trestného střílení je TOMÁŠ HAVELKA.

60:00

Šedesát minut hry za námi, čtrnáct branek nerozhodlo, po kratší pauze bude následovat prodloužení!

60:01

65:00
    Prodloužení skončilo.

V prodloužení jsme branku neviděli, rozhodne se až v samostatných nájezdech!

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HCM Warriors Brno, autorem vítězné branky je DAVID HEINRICH.

Hodně zajímavé utkání ze spodních pater tabulky je za námi! Viděli jsme čtrnáct branek, domácí srovnávali až z trestného střílení a to dvacet vteřin před koncem základní hrací doby, konkrétně to byl Tomáš Havelka, který následně také rozhodl samostatné nájezdy, prodloužení nám totiž branku nepřineslo. (17:00:12)

Štěpán Slovák

Branky a nahrávky: 10. Boltvan (Havelka), 12. Heinrich (Havelka, Boltvan), 35. Svoboda (Zavřel), 37. Harásek (Hykl), 41. Hykl (Harásek), 50. Zavřel (Havelka), 60. Havelka (TS), 65. Heinrich (TS) – 5. Turek (Babeliak, Kočí), 5. Dědek (Půček), 8. Jurek (Půček), 14. Turek (Kunst, Babeliak), 33. Babeliak (Turek), 51. Půček, 58. Půček

HCM Warriors Brno: Šebo (8. Hollý) – Zavřel, Gryc, Mlčoch, Kala, Svoboda, Hykl – Zelinka, Havelka, Lysoněk, Boltvan, Kopřiva, Milotinský, Hanák, Denk, Harásek, Heinrich

Rozhodčí: Antonín – Brzobohatý, Procházka