Carolina – NY Rangers 8:5 (kon.) | Chicago – Toronto 6:7 (po pr.) | Los Angeles – Detroit 4:2 (kon.)
NY Islanders – San Jose 4:0 (kon.) | Boston – Ottawa 6:3 (kon.) | Buffalo – Vegas 4:2 (kon.)
Boston Bruins
6:3 (2:0, 1:2, 3:1)
Ottawa Senators
Pondělí 08.10.2018, 19:15 • TD Garden, Boston • NHL

47:26
    Jenže Bergeron (BOS) vyhodil kotouč z vlastní třetiny do publika a fasuje dvě minuty za zdržování hry, hosté disponují přesilovou hrou pět na tři necelou minutu.

46:42
    Moore (BOS) byl až příliš aktivní při strkanici za svojí brankou a je vyloučený za hrubost. Hosté hrají přesilovku pět na čtyři.

28:18
    Wideman byl aktivní při pošťuchování s Grzelcykem po ofsajdu Bruins a jasně si vše sdělil také s Pastrňákem. Grzelcyk a Wideman dostanou dvě minuty. Uvidíme hru čtyři na čtyři.

15:31
    White (OTT) hákoval Acciariho na pravé straně. Další přesilovka pro Bruins.

11:21
    Pastrňák postrčil kotouč na polovinu hřiště a tam byl Carlo podražený Borowieckim (OTT), takže první přesilovka Bostonu v zápase.

02:21
    Heinen (BOS) dostane dvě minuty za nedovolené bránění ihned po vhazování na pravém kruhu.

Vít Muzikář

Branky a nahrávky: 1. Bergeron (Pastrňák, McAvoy), 18. Bergeron (Marchand, Pastrňák), 28. Wagner (McAvoy, Kuraly), 45. Bergeron (Marchand, McAvoy), 57. Pastrňák (Bergeron, Chára), 59. Pastrňák (Marchand) – 23. Dzingel (Mark Stone, Z. Smith), 33. Dzingel (DeMelo, Chabot), 58. B. Ryan (DeMelo, Tierney)

Boston Bruins: T. Rask (Halák) – Chára (C), McAvoy, Grzelcyk, K. Miller, J. Moore, Carlo – Marchand, Bergeron (A), Pastrňák – DeBrusk, Krejčí, Donato – Heinen, Backes (A), Bjork – Kuraly, Acciari, Wagner.
    Ottawa Senators: Condon (C. Anderson) – Chabot, DeMelo, Borowiecki (A), Ch. Wideman, Lajoie, Ceci – Bødker, Z. Smith, Mark Stone (A) – Formenton, Tierney, B. Ryan – B. Tkachuk, Duchene (A), Dzingel – Pääjärvi, Pyatt, White.

Rozhodčí: Dwyer, Luxmore – Cherrey, Tobias

Diváci: 17 565