Kazaň – Soči 5:1 (kon.) | Nižněkamsk – Jokerit 2:1 (po pr.) | N.Novgorod – Spartak Moskva 1:3 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
1:3 (1:2, 0:0, 0:1)
Spartak Moskva
Sobota 13.10.2018, 16:05 • Nagorny Arena, Nižnij Novgorod • KHL

53:52
    Střelec poslední branky Spartaku jde ven. Kaspars Daugavinš (SPM) si za hákování od sudích vysloužil menší trest, Torpedo má šanci snížit.

47:42
    Spartak půjde do čtyř. Vladislav Provolněv (SPM) teď rozjetého protihráče zastavil hákem a půjde za to na dvě minuty pykat na trestnou lavici.

33:26
    Nižnij Novgorod čeká další hra v početní výhodě. Dvouminutový trest za nedovolené bránění si jede odsedět Ben Maxwell (SPM).

26:30
    Sotva jedno oslabení skončilo, další začíná. Torpedo tentokrát špatně střídalo, dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů odsedí Denis Paršin (NNO).

24:22
    Dvířka domácí trestné lavice se opět otevírají, tentokrát jde ze hry ven Denis Šurakov (NNO). Sudí mu za okaté držení udělili menší trest.

09:33
    Hosté mají skvělou příležitost svůj náskok rychle zvýšit. Za hákování míří na trestnou lavici Dmitrij Sjomin (NNO), kterého tak dvě minuty na ledě neuvidíme.

02:17
    Pozor, hosté jdou do tří! Tentokrát je vyloučen Ilja Zubov, který se dopustil držení. Tohle pro Spartak vůbec nevypadá dobře...

01:39
    Novgorod nutí aktivitou soupeře k faulům, čeká ho první přesilovka. Za nedovolené bránění dostává dvouminutový trest forvard Ben Maxwell (SPM).

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 11. Makarenko (Barancev) – 8. Kosov, 12. Grigorev (Daugavinš, R. Hanzl), 52. Daugavinš (Filatov, R. Hanzl)

Torpedo Nižnij Novgorod: D. Kostin (Tichomirov) – Barancev, Orlov, Volčenkov, Holm, Sergijenko, Korobov, Rodionyčev – Varnakov, Paršin, D. Sjomin – Šenfeld, Miele, Verjajev – Makarenko, Sabolič, Calof – Setdikov, D. Iljin, Urakov – Šurakov.
    Spartak Moskva: J. Hudáček (Bespalov) – Grigorev, Kutějkin, Gončarov, Dyblenko, Kalinin, Kulik, Provolněv – Zubov, Lisin, Chochlačov – Daugavinš, R. Hanzl, Filatov – Nikoncev, Leščenko, Maxwell – Kosov, Talalujev, Šalagin – Šaškov.

Rozhodčí: Odinš, Birin – Gordenko, Zacharov.