Česko – Moldavsko 1:0 (kon.) | San Marino – Chorvatsko 0:4 (kon.) | Řecko – Bělorusko 2:0 (kon.)
San Marino
0:4 (0:0)
Chorvatsko
Pondělí 15.10.2018, 18:30 • Stadio Olimpico di Serravalle (Serravalle). • Kvalifikace ME U21 • Skupina 1

87
    Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Raschi, přichází Quaranta.

87
    Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Jakoliš, přichází Babić.

85
    V posledních minutách se to žlutými tresty jen hemží, další inkasuje Halilović.

84
    Žlutou kartu dostává Michelotti (San Marino).
    Žlutou kartu dostává Conti (San Marino).

80
    Žlutou kartu dostává Tomassini (San Marino).

77
    Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Oluić, přichází Bašić.

71
    Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Pancotti, přichází Moretti.

68
    Chorvatsko právě vstřelilo branku!
    Fiolić se sice gólově neprosadil, přesto se podílel na čtvrté brance, když po jeho přihrávce překonal Benedettiniho PETAR BOSANČIĆ.

64
    Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Vlašić, přichází Fiolić.

61
    Hosté ve druhé půli zatím kralují. Brekalo rozehrál volný kop a FILIP UREMOVIĆ poslal míč do domácí svatyně.

60
    Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Zonzini, přichází Vultaggio.

59
    Censoni hodně tvrdě fauloval Haliloviće a po zásluze vidí žlutou kartu.

53
    NIKOLA VLAŠIĆ se po rozehrávce rohového kopu dostal do zakončení a navýšil vedení svého mužstva.

48
    ALEN HALILOVIĆ jako správný kapitán vzal zodpovědnost na sebe a přesnou střelou do volné části brány nedal domácímu brankáři šanci.