Chicago – Tampa 3:6 (kon.) | NY Rangers – Calgary 1:4 (kon.) | Anaheim – Buffalo 2:4 (kon.)

Sabres právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto! Girgensons přiťuknul puk PATRIKU BERGLUNDOVI, který projel středním pásmem a poslal kotouč do prázdné klece. Asistence: Zemgus Girgensons, Zach Bogosian.

59:30
    Další velká šance domácích! Hutton vleže měl odkrytou klec, ale fantasticky rukou zastavil letící puk!

59:20
    Obrovský závar před Huttonem, tři domácí hráči se tlačili na puk, ten se krátce dostal z dohledu, ale branka Buffala odolala.

58:25
    Anaheim odvolal brankáře.

54:52
    Tak přeci se nakonec vylučovalo, ale za úplně jiný zákrok. Dvě minuty za sekání vyfasoval hostující Sheary.

50:38
    Girgensons se parádně uvolnil za obranu domácích a jel sám na brankáře. Jeho klička do bekhendu ale Millera nepřekvapila a brankář Anaheimu mu sebral šanci přímo z hokejky.
    43:57 Rasmus RISTOLAINEN - 2:3

43:57
    Hosté otáčí zápas! RASMUS RISTOLAINEN ránou od modré využívá přesilovku. Asistence: Kyle Okposo, Sam Reinhart.

42:14
    Andrej Šustr putuje na trestnou lavici za podražení. Přesilovka pro Buffalo.

38:21
    Buffalo si navíc zahraje další přesilovku. Dvě minuty pro Getzlafa za krosček proti Reinhartovi.
    37:31 Jeff SKINNER - 2:2

via Gfycat

37:31
    A je vyrovnáno! JEFF SKINNER dostal přihrávku za obranu a mezi kruhy zamíchal kotoučem do bekhendu, kterým přehodil Millera! Asistence: Jason Pominville, Jack Eichel.
    36:03 Kyle OKPOSO - 2:1

via Gfycat

36:03
    Krásná přesilovková akce hostí! Reinhart nebyl v postavení na střelu, spíše za brankou domácích a poslal přesný pas na pravou stranu brankoviště, odkud KYLE OKPOSO z první prostřelil přesouvajícího se Millera. Asistence: Sam Reinhart, Evan Rodrigues.

34:40
    Eichel se dostal ke střele zpoza levého kruhu, ale trefil jen horní tyč! Od ní se puk odrazil do ochranné sítě.

34:08
    Dvě minuty za podražení obdržel Getzlaf. Po komerční pauze si Buffalo zahraje přesilovku.
    33:32 Kiefer SHERWOOD - 2:0

via Gfycat

33:32
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Ačkoliv Buffalo mělo obrovskou převahu, stačil jeden rychlý kontr a přichází ledová sprcha! KIEFER SHERWOOD dostal přesný pas ve středním pásmu, vybruslil si do pravého kruhu kolem obránce a střelou na vzdálenější tyčku překonal Huttona! Asistence: Max Comtois, Brandon Montour.

26:34
    Krátkou šarvátku mezi Bogosianem a Keslerem roztrhli rozhodčí. Oba kohouti putují na trestnou lavici. Komerční přestávka.

26:26
    Obrovská šance hostí! Miller jen vyrazil kotouč po střele z mezikruží a dostal se mimo klec. Prázdné branky mohl využít Sobotka, ale tísněn obráncem se k odraženému kotouči nedostal!

22:56
    Anaheim si zahraje přesilovku. Dvě minuty za držení vyfasoval Dahlin.

17:29
    Střelec úvodní branky, Sam Steel, putuje za podražení na trestnou lavici.
    16:42 Sam STEEL - 1:0

16:42
    Vhazování v útočném pásmu přetavili domácí v úvodní gól zápasu! Brandon Montour vypálil zpoza pravého kruhu, SAM STEEL před brankovištěm protečoval puk a podařilo se mu střelu dostat za záda Huttona. Asistence: Brandon Montour, Hampus Lindholm.

12:50
    Velká šance domácích! Hutton nevěděl, kde je puk a jen reflexivně vyrazil bekhendové zakončení Rakella z prostoru před brankovištěm!

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 17. Steel (Montour, H. Lindholm), 34. Sherwood (Comtois, Montour) – 37. Okposo (S. Reinhart, Rodrigues), 38. Skinner (Pominville, Eichel), 44. Ristolainen (Okposo, S. Reinhart), 60. Berglund (Girgensons, Bogosian)

Anaheim Ducks: R. Miller (Gibson) – Manson (A), Fowler (A), Montour, H. Lindholm, M. Pettersson, Šustr – Rakell, Getzlaf (C), Lundeström – Åberg, Henrique, Comtois – Sherwood, Kesler, Cogliano – Gibbons, Steel, Street.
    Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – Ristolainen, McCabe, Bogosian (A), Scandella, C. Nelson, Dahlin – Pominville, Eichel (C), Skinner – S. Reinhart, Sobotka, Sheary – Okposo (A), Mittelstadt, Rodrigues – Girgensons, Jo. Larsson, Berglund.

Rozhodčí: Hebert, Meier – Kovachik, Sericolo