Třinec – Mladá Boleslav 4:1 (kon.) | K. Vary – Plzeň 3:1 (kon.) | Litvínov – Vítkovice 1:0 (kon.)
Mountfield HK – Pardubice 4:6 (kon.) | Olomouc – Chomutov 2:3 (kon.)
HC Olomouc
2:3 (1:3, 0:0, 1:0)
Piráti Chomutov
Pátek 26.10.2018, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Tipsport extraliga • 13. kolo

51:04
    Síly na ledě se ale vzápětí vyrovnají. Jen o tři vteřiny později putuje na trestnou Jan Knotek (OLO), na dvě minuty za podrážení.

51:01
    Olomouc si zahraje další přesilovku! Dnes už využila dvě. Dvě minuty za pozdní dohrání si odpyká Jan Havel (CHO).

45:41
    Pět vteřin budou hrát Chomutovští ve třech hráčích. Dvě minuty za sevření puku si odpyká Ronald Knot (CHO).

43:46
    Vzápětí si týmy prohodí roli a přesilovku mají Kohouti. Dvě minuty za sekání si odpyká Ivan Huml (CHO).

41:31
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Jan Jaroměřský – 2 min., nedovolené bránění).

37:51
    Olomouc si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za držení si odpyká Stanislav Dietz (CHO).

28:33
    Olomouc si zahraje přesilovku. Dvě minuty za vysokou hůl si odpyká Lukáš Vantuch (CHO).

21:44
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Bohumil Jank – 2 min., hákování).

17:43
    Chomutov má další příležitost navýšit své vedení. David Škůrek (OLO) si musí odpykat dvě minuty za nedovolené bránění.

14:58
    Přesilovku si teď zahraje také Olomouc. Rozhodčí posílá na trestnou lavici Jaroslava Mrázka (CHO) na dvě minuty za podrážení.

10:17
    Bruno Mráz (OLO) vyrazil za vyhozeným pukem a při snaze vybojovat jej, poslal k zemi hostujícího obránce. Rozhodčí jeho zákrok posoudili jako držení a poslali jej na dvě minuty na trestnou lavici.

Martin Vavruša

Branky a nahrávky: 16. Irgl (Burian), 47. J. Káňa (Škůrek) – 3. J. Havel, 5. Marjamäki (Knot), 18. Marjamäki

HC Olomouc: Lukáš (20. Konrád) – Švrček, Škůrek, Ondrušek (C), J. Galvas, Jaroměřský, Dujsík, Staněk – Laš, J. Knotek (A), V. Tomeček – Burian, Kolouch, Irgl – Strapáč, Nahodil, J. Káňa – Ostřížek, Mráz, Skladaný.
    Piráti Chomutov: Š. Lukeš (Stezka) – Jank, Mrázek, Dietz, Knot, Štich, Flemming, Buchtela – Tomica (C), V. Růžička (A), Duda – Sklenář, Klhůfek, T. Svoboda – Marjamäki, Vantuch, J. Stránský – Koblasa, Huml (A), J. Havel.

Rozhodčí: Pešina, Kubičík – Jindra, Zíka