Pelhřimov B – Veselí nLuž. 1:7 (kon.) | Strakonice – HC Vimperk 4:1 (kon.)
Pátek 26.10.2018, 19:00Krajská liga: Jihočeský kraj

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Obě mužstva nastupují na led, zápas zanedlouho začne

00:01

00:05
    Úvodní vhazování pro hosty.

00:29
    Hosté začínají velmi aktivně, uzavřeli svého soupeře v útočném pásmu. Holata zatím vše bez problémů vychytal.

01:04
    Patočka se mohl dostat do samostatného úniku, Svobodovu přihrávku ale zastavuje hostující obrana.

01:55
    Vlach se ocitl sám před Holatou, z bezprostřední blízkosti minul.

02:52
    Kadleček bekhendovou střelou z malého úhlu netrefuje.

03:03
    Zakázané uvolnění hostů.

03:28
    Jeden z hráčů domácích vytečoval puk za mantinely, vhazuje se uprostřed hřiště.

04:16
    Holata nechtěl dovolit žádné drama před svou brankou, puk raději přikryl.

04:39
    Nepříjemnou Drsovu střelu chytá Holata do lapačky.

06:23
    Heinrich zachyboval ve vlastním obranném pásmu, lehkou tečí ovšem dokázal zabránit úniku 2 na 0.

07:38
    Arnold se nabízel sám před Holatou, nikdo ze spoluhráčů mu nedokázal z rohu přihrát a do šance se tak mohou dostat domácí.

08:55
    Vhazovat se bude u Holatovy branky.

09:19
    Domácí se mohli dostat do slibné šance, hosté ale zatím celý zápas úspěšně brání obranné pásmo.

09:42
    Ofsajd Pelhřimova.

11:07
    Vyloučení v týmu TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí (Míchal – 2 min., držení).

11:43
    Domácím se zatím nedaří trvale usadit v útočném pásmu.

12:20
    Hrubá chyba domácí obrany. Mikeska se ocitl zcela sám před Holatou, vymíchat ho ale nedokázal, skóre se tedy nemění.

12:58
    Heinrich trefuje tyč!

13:07

14:27
    Rozhodčí rychle zastavují vznikající potyčku před Holatou.

15:33
    Lokomotiva právě vstřelila branku!
    Veselí nad Lužnicí jde do vedení. Hosté zužitkovali přečíslení 2 na 1, puk za Holatova záda dostává JOSEF MIKESKA. Asistence: David Nehoda.

18:08
    Veselí před koncem třetiny zvyšuje na 2:0. Drs vyslal z prostoru kruhů u vlastní brány perfektně mířenou přihrávku k modré, kde čekal MARTIN DUŠÁK. Asistence: Michael Drs.

18:47
    Hosté jsou při chuti, přidávají další gól. U kruhu se ocitl sám JIŘÍ EGERT a střelou pod lapačku zvyšuje náskok svého týmu. Asistence: Dalibor Arnold, Martin Klimeš.

19:51
    Vyloučení v týmu TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí (Malecha – 2 min., nedovolené bránění).

20:00

Holata dlouhou dobu odolával náporu soupeře. Až v závěru třetiny třikrát Veselí nad Lužnicí využilo chyb domácí obrany a po první třetině vede o tři branky. Druhá třetina začne přibližně v 19:42.

20:01

20:03
    Úvodní vhazování pro Hosty.

20:09
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov B (Svoboda – 2 min., nedovolené bránění).

21:47

22:01

22:09

23:52
    Domácí v přečíslení 3 na 2 neúspěšní.

24:00
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov B (Šulák – 2 min. + 10 min. osobní trest, vražení na hrazení).

24:33
    Benda střelou na lapačku zaměstnal Holatu, ten ji nakonec i přes obtíže pokryl.

25:16
    Vhazuje se u Holíka.

26:00

26:26
    Výhoda pro Pelhřimov.

26:37
    Vyloučení v týmu TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí (Nehoda – 2 min., napadení).

27:11
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov B (Svoboda – 2 min. + 10 min. osobní trest, hákování).

28:02
    Kadleček si střílí vlastní gól. Gól je připsán JIŘÍMU EGERTOVI. Bez asistence.

28:37

29:11

29:29
    Vyloučení v týmu TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí (Novák – 2 min., zdržování hry / porušení postupu vhazování).

30:13
    Domácí se zatím nemohou dostat do útočného pásma.

31:17
    Domácí započali povedenou kombinaci, na konci ale Buchta selhal a trefuje mimo.

31:46
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov B (Doubek – 2 min., sekání).

32:50
    Dušák střelou na lapačku trefuje horní tyč.

33:46

34:01
    Arnold prudkou střelou z prostoru kruhů trefuje zadní mantinely.

34:44
    Hosté sice dostali puk za Holatu, počínali si ale nedovoleně a zahrají si tak v oslabení.

34:44
    Vyloučení v týmu TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí (Egert – 2 min., sekání).

35:16
    Domácím se v přesilovce nedaří, tempo hry v posledních minutách udávají převážně hosté.

36:45
    Vrátný se z blízkosti napřáhl příliš, puk míří do ochranné sítě.

36:45

38:19
    Holata akrobaticky vykryl střelu Drsa.

39:35
    Šulák našel Siřištěho u brány, ten z těsné blízkosti promáchl.

39:58
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov B (Siřiště – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí (Novák – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí (Arnold – 5 min. + osobní trest do konce utkání, bitka).

40:00

Hosté v druhé třetině navýšili svůj náskok, napomohli jim k tomu ale domácí, kteří si vstřelili vlastní gól. Poměrně nezáživnou třetinu oživila emotivní potyčka u střídačky domácích. Třetí třetina začne přibližně 20:35.

Obě mužstva se vrací na led, zápas bude za chvíli pokračovat.

40:01

40:03
    Úvodní vhazování pro Pelhřimov.

40:31
    Veselí zvyšuje náskok v oslabení. Před bránu se dostal Krampl s TOMÁŠEM MALECHOU a právě druhý jmenovaný po pohledné kombinaci udeřil. Asistence: Roman Krampl.

42:52
    Hosté se dostali do přečíslení dva na žádného. Útočník hostů místo přihrávky zajel až do brány domácích a vysunul ji ze své pozice.

44:33
    Vhazování u Vokůrky.

45:02

45:39
    Arnold si z rohu našel osamoceného DAVIDA KRATOCHVÍLA, který z blízkosti střelou pod horní tyč překonal bezmocného Holatu. Asistence: Dalibor Arnold.

47:53
    Lední Medvědi Pelhřimov B právě vstřelili branku!
    Lední Medvědi se poprvé prosazují. Zadražilovu střelu od modré tečoval před brankářem MATOUŠ PATOČKA. Asistence: Jan Zadražil, Filip Bříza

48:17
    Vyloučení v týmu TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí (Kratochvíl – 2 min., hrubost).

49:46
    Ofsajd zastavuje akci domácích.

50:14
    Doubek prověřil Vokůrkovu pozornost střelou z kruhu pro vhazování.

50:17

51:13

52:35
    Těsný ofsajd Lokomotivy.

52:56
    Hosté sice překonali Holatu, hostující hráč byl ovšem v brankovišti a gól tak nemůže být uznán. Holata se navíc dlouhou dobu po nepříjemném zásahu nezvedá z ledu.

53:41
    Mikeska prudkou střelou trefuje zadní plexisklo.

54:20
    Vrátný mohl vyslat Mouchu do úniku, jeho přihrávka byla příliš rychlá.

54:29
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov B (Hráček – 2 min., pozdní dohrání).

55:13
    Golman měl zakrytý výhled, přesilovky využívá DALIBOR ARNOLD. Bez asistence.

55:29
    Vyloučení v týmu TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí (Drs – 2 min., hákování).

55:58
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov B (Svoboda – 5 min., zásah do hlavy nebo krku + osobní trest do konce utkání, napadání rozhodčích).

56:28
    Zakázané uvolnění domácích.

56:45
    V pásmu nebyl vůbec nikdo, přesto byl Siřištěmu v úniku odpískán ofsajd...

Daniel Lhotský

Branky a nahrávky: 48. Patočka (Zadražil, Bříza) – 16. Mikeska (Nehoda), 19. Dušák (Drs), 19. Egert (Arnold, Klimeš), 29. Egert, 41. Malecha (Krampl), 46. Kratochvíl (Arnold), 56. Arnold

HC Lední Medvědi Pelhřimov B: Holata – Bříza, Vrátný, Kroupa, Slabý, Doubek, Hráček – Kadleček, Moucha, Šulák, Siřiště, Svoboda, Buchta, Patočka, Heinrich, Zadražil
    TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí: Vokůrka (Dvořák) – Chlaň, Lukáš Míchal, Drs, Malecha, Krampl, Benda, Nehoda, Arnold, Egert, Novák, Mikeska, Kratochvíl, Benda, Klimeš, Jan Míchal, Dušák, Vlach

Rozhodčí: Trnka – Bělohlav, Knor