Liberec – Sparta | 4:5 (po pr.) |
Ústí n/L – Poruba 2011 | 3:5 (kon.) | | | Kladno – Benátky n/J | 5:1 (kon.) | | | Havířov – Vsetín | 4:1 (kon.) |
Kadaň – Jihlava | 3:5 (kon.) | | | Prostějov – Slavia | 3:6 (kon.) | | | Motor ČB – Přerov | 3:1 (kon.) |
Třebíč – Frýdek-M. | 6:0 (kon.) |
Vegas – Tampa | 2:3 (kon.) | | | Detroit – Winnipeg | 1:2 (kon.) | | | Carolina – San Jose | 4:3 (1:0 po s.n.) |
Colorado – Ottawa | 6:3 (kon.) | | | New Jersey – Florida | 3:2 (kon.) | | | Philadelphia – NY Islanders | 1:6 (kon.) |
Nashville – Edmonton | 3:5 (kon.) | | | Calgary – Washington | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Třemošná – Kladno | 3:6 (kon.) | | | Slavia – K. Vary | 8:4 (kon.) | | | Olomouc – Zlín | 2:1 (kon.) |
Vsetín – Havířov | 2:7 (kon.) | | | Warriors Brno – Třinec | 0:4 (kon.) | | | Technika Brno – HK MD Šumperk | 2:6 (kon.) |
Plzeň – Chomutov | 4:2 (kon.) | | | PZ Kladno – Sparta | 2:9 (kon.) | | | Mountfield HK – Mladá Boleslav | 4:2 (kon.) |
Tábor – Liberec | 2:8 (kon.) | | | Pardubice – Č. Budějovice | 6:4 (kon.) | | | Vítkovice – Přerov | 3:1 (kon.) |
Žďár n/S – Kometa Brno | 0:6 (kon.) | | | Jihlava – Havlíčkův Brod | 5:1 (kon.) | | | Kobra – HC Litvínov | 0:4 (kon.) |
Magnitogorsk – Dynamo Moskva | 2:1 (kon.) | | | Nižněkamsk – Čeljabinsk | 4:1 (kon.) |
Salzburg – Č. Budějovice | 9:1 (kon.) | | | Mountfield HK – Pardubice | 4:5 (kon.) | | | Jihlava – Žďár n/S | 2:6 (kon.) |
Chomutov – Kladno | 2:4 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Sparta | 1:5 (kon.) | | | Třinec – Zlín | 1:2 (kon.) |
Slavia – Plzeň | 3:1 (kon.) | | | Liberec – Mladá Boleslav | 3:7 (kon.) | | | Přerov – Havířov | 3:5 (kon.) |
Olomouc – Kometa Brno | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Vítkovice – Vsetín | 6:5 (po pr.) | | | K. Vary – HC Litvínov | 4:7 (kon.) |
Letňany – Nymburk | 0:4 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Jablonec n/N | 2:5 (kon.) | | | Klatovy – Řisuty | 5:3 (kon.) |
Mostečtí Lvi – Bílina | 11:6 (kon.) | | | Děčín – Sokolov | 4:8 (kon.) | | | Trutnov – Vrchlabí | 7:0 (kon.) |
Mor. Budějovice – Tábor | 3:0 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – David Servis | 8:3 (kon.) | | | Orlová – Nový Jičín | 5:1 (kon.) |
SHK Hodonín – Val. Meziříčí | 10:2 (kon.) | | | Šumperk – Kopřivnice | 8:4 (kon.) | | | Písek – Pelhřimov | 1:5 (kon.) |
Nový Jičín B – SK Karviná | 2:6 (kon.) | | | Radomyšl – Hluboká n.V. | 4:5 (kon.) | | | HC Varnsdorf – Č. Lípa | 7:2 (kon.) |
Telč – HC Vajgar | 1:9 (kon.) | | | Zbraslav – Hvězda Praha | 3:7 (kon.) | | | Poděbrady – Mladá Boleslav B | 9:7 (kon.) |
Lev Benešov – Čáslav | 4:5 (po pr.) | | | Králův Dvůr – Rakovník | 1:3 (kon.) | | | Příbram – Neratovice | 5:2 (kon.) |
Č. Krumlov – Milevsko | 3:2 (2:0 po s.n.) | | | Tábor B – Soběslav | 4:1 (kon.) | | | HC Rokycany – Tachov | 15:3 (kon.) |
Cheb – HC Baník Sokolov B | 3:0 (kon.) | | | Nejdek – Čerti Ostrov | 6:4 (kon.) | | | Frýdlant – Lomnice n/P | 3:1 (kon.) |
HC Jičín – HC Turnov | 7:6 (po pr.) | | | Uh.Brod – Brumov | 5:4 (kon.) | | | Břeclav – Kroměříž | 9:5 (kon.) |
Rožnov p. R. – Studénka | 1:3 (kon.) | | | Frýdek-M. "B" – Wolves Č. Těšín | 3:4 (kon.) | | | Vlašim – V.Popovice | 2:7 (kon.) |
Vel. Meziříčí – Uh.Ostroh | 6:0 (kon.) | | | Bohumín – H. Benešov | 6:5 (kon.) | | | Kaznějov – HC Domažlice | 3:13 (kon.) |
Kralupy n. Vltavou – Černošice | 2:5 (kon.) | | | Žabonosy – Kutná Hora | 5:4 (po pr.) |
Zlín sledge – SOHO Olomouc | 3:1 (kon.) | | | Litvínov – SHK Mustangové | 0:6 (kon.) | | | Karlovy Vary – HC Sparta Praha Sledge | 2:3 (kon.) |
Engineers Prague – HC MUNI | 3:4 (po pr.) |
HC Lovosice – Klášterec nO | 4:8 (kon.) |
konec
Neftěchimik Nižněkamsk
4:1
(2:0, 1:0, 1:1)
Traktor Čeljabinsk
Vojtěch Martinek
Branky a nahrávky:
3. Puustinen (Arkalov, Zdunov), 16. Jo. Nättinen (Polášek, Ruohomaa), 39. Arkalov, 60. Ruohomaa (Jo. Nättinen, Padakin) – 46. Stoa (Šinin, Kravcov)
Rozhodčí: Gofman, Ovčinnikov – Smirnov, Kuprijanov.
Diváci: 4 564
Neproměněná penalta:
Neftěchimik Nižněkamsk:
An. Makarov (I. Ježov) – Polášek, An. Sergejev, Bryncev, Ogurcov, Šaripzjanov, Semjonov, Volgin, Timašov – Jo. Nättinen, Ruohomaa, Puustinen – Nestrašil, Padakin, Porjadin – Avcin, Chajrullin, Jakimov – Arkalov, Zdunov, Šafigullin.
Náhradníci:
Trenér:
Traktor Čeljabinsk: Sudnicin (41. Děmčenko) – Šinin, Bailen, Nikitin, Isajev, Borodkin, A. Petrov, N. Chlystov – Enlund, Šarov, Polygalov – Stoa, Lapenkov, Glinkin – Rybakov, Kokujov, Kravcov – Senťurin, Gubarev, Šolochov – Tridčikov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Traktor Čeljabinsk: Sudnicin (41. Děmčenko) – Šinin, Bailen, Nikitin, Isajev, Borodkin, A. Petrov, N. Chlystov – Enlund, Šarov, Polygalov – Stoa, Lapenkov, Glinkin – Rybakov, Kokujov, Kravcov – Senťurin, Gubarev, Šolochov – Tridčikov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gofman, Ovčinnikov – Smirnov, Kuprijanov.
Diváci: 4 564
Andrej NESTRAŠIL (NIZ) – 0+0, 1 střela, ice-time 19:11
Adam POLÁŠEK (NIZ) – 0+1, 1 střela, ice-time 21:40
Střely na branku: 31 – 19
Zblokované střely: 11 – 8
Vhazování: 26 – 16
Trestné minuty: 6 – 6
Využití přesilovek: 1/2 – 0/2
Je definitivně rozhodnuto, dva body dnes zůstanou v Nižněkamsku! Dopředu vyrazila finská dvojice Joonas Nättinen – MIKAEL RUOHOMAA a druhý jmenovaný uklidil kotouč přímo do opuštěné čeljabinské klece. Asistence: Joonas Nättinen, Pavel Padakin.