Vegas – Tampa 2:3 (kon.) | Detroit – Winnipeg 1:2 (kon.) | Carolina – San Jose 4:3 (1:0 po s.n.)
Colorado – Ottawa 6:3 (kon.) | New Jersey – Florida 3:2 (kon.) | Philadelphia – NY Islanders 1:6 (kon.)
Nashville – Edmonton 3:5 (kon.) | Calgary – Washington 3:4 (1:2 po s.n.)
Colorado Avalanche
6:3 (0:2, 2:1, 4:0)
Ottawa Senators
Sobota 27.10.2018, 03:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

Domácí celek po první třetině prohrával 0:2. Na začátku té třetí prohrával 2:3. Čtyřmi góly ve třetí třetině dokázal naprosto famózně otočit vývoj zápasu, a tak vyhrává Colorado 6:3. Gabriel Landeskog, Mikko Rantanen a Nathan MacKinnon jsou opravdu k nezastavení. (05:47:52)

58:35
    Brankář Ottawy si nyní dokázal poradit s dalším pokusem domácích hráčů.

58:23
    Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Ryan Dzingel – 2 min., držení).

58:08
    V poklidném tempu se zápas dohrává, domácí hokejisté míří za výhrou v tomto utkání.

57:22
    Craig Anderson byl připravený a dokázal si poradit s další zajímavou střelou domácích.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry zápasu.
    55:33 Matt NIETO - 6:3

55:33
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Krásná akce a na jejím konči je šestá branka Colorada. Nathan MacKinnon senzačně našel MATTA NIETA, který měl před sebou odkrytou branku, a tak mohl snadno zakončovat. Asistence: Nathan MacKinnon a Mikko Rantanen.

55:23
    Philipp Grubauer byl pozorný a dokázal si poradit s další střelou soupeře.

55:01
    Matt Duchene to zkoušel individuálně, jeho projektil ale končí mimo branku.

54:40
    Colorado rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

53:22
    Komerční přestávka.

53:10
    Tyson Barrie pálil od modré čáry, Craig Anderson si s jeho tvrdou ránou dokázal poradit.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 31. Girard (Landeskog, E. Johnson), 35. Rantanen (MacKinnon, Barrie), 41. Söderberg (Calvert, Barrie), 47. Landeskog (Rantanen, Barrie), 49. MacKinnon (Landeskog, Rantanen), 56. Nieto (MacKinnon, Rantanen) – 3. Dzingel (Chabot, Tierney), 11. Duchene (Ceci, White), 31. Duchene (White)

Colorado Avalanche: Grubauer (Varlamov) – Girard, E. Johnson, Cole, Barrie, Zadorov, Nemeth – Landeskog, MacKinnon, Rantanen – Jost, Kameněv, C. Wilson – Andrighetto, Kerfoot, Daňo – Nieto, Söderberg, Calvert.
    Ottawa Senators: C. Anderson (Condon) – Chabot, DeMelo, Ch. Wideman, Lajoie, Jaroš, Ceci – Bødker, Duchene, White – Dzingel, Tierney, Mark Stone – Formenton, M. McCormick, B. Ryan – Pääjärvi, Z. Smith, Pyatt.

Rozhodčí: Chmielewski, Kozari – Cameron, Gawryletz

Diváci: 16 851