Calgary – Washington 3:4 (1:2 po s.n.) | Toronto – Winnipeg 3:2 (kon.) | Columbus – Buffalo 5:4 (po pr.)
Boston – Montreal 0:3 (kon.) | St. Louis – Chicago 7:3 (kon.) | Minnesota – Colorado 3:2 (kon.)
Arizona – Tampa 7:1 (kon.) | Vancouver – Pittsburgh 0:5 (kon.) | Los Angeles – NY Rangers 4:3 (kon.)
Detroit – Dallas 4:2 (kon.) | Carolina – NY Islanders 1:2 (kon.) | Chicago – Edmonton 1:2 (po pr.)
Arizona Coyotes
7:1 (3:0, 2:0, 2:1)
Tampa Bay Lightning
Neděle 28.10.2018, 02:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Zdravím všechny příznivce ledního hokeje, vítejte při sledování National Hockey League! Dnešní program zámořské soutěže čítá celkem jedenáct zápasů. Zde budete moci sledovat duel mezi týmy Arizona Coyotes a Tampa Bay Lightning. Úvodní vhazování bude v Gila River Areně vhozeno v 02:00! Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.
    Arizona Coyotes vs Tampa Bay Lightning 02:00 SEČ

ARIZONA COYOTES

Coyotes dnes v noci mohou zapsat třetí výhru v řadě za sebou. Z úterý 23. na středu 24. října totiž vyhráli na ledě Columbus Blue Jackets 4:1. Následně v noci na pátek porazili stejným skórem doma Vancouver Canucks.

V tabulce Západní konference jsou Yotes na třináctém místě, přičemž mají na svém kontě osm bodů. Proti Lightning odehrají druhé utkání ze svého pětizápasového homestandu. (Homestand = zápasy doma v řadě za sebou.)

Kdo je ve formě?

Útočník Christian Fischer skóroval v posledních dvou zápasech třikrát. ... Obránce, a zároveň kapitán týmu, Oliver Ekman-Larsson v posledních třech zápasech nasbíral za čtyři asistence celkem čtyři kanadské body.

TAMPA BAY LIGHTNING

Lightning mají možnost dnes v noci zaznamenat už čtvrtou výhru v řadě. Postupně se jim totiž podařilo porazit Chicago Blackhawks 6:3, Colorado Avalanche 1:0 a v noci na sobotu, 27. října, Vegas Golden Knights 3:2.

Svěřenci Jona Coopera na ledě Coyotes ukončí pětizápasový trip – zatím se na něm mohou pochlubit bilancí 3-0-1. V tabulce Atlantické divize i Východní konference se nacházejí, i přes menší počet odehraných zápasů, na první místě.

Útočník Nikita Kučerov si v posledních třech zápasech připsal za za dva góly a dvě asistence celkem čtyři kanadské body. ... Naprosto stejnou bilanci za stejné sledované období má také útočník Brayden Point.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

STATISTICKÉ POROVNÁNÍ DNEŠNÍCH SOUPEŘŮ
    (Statistiky: National Hockey League 2018/2019)

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Příjemnou nedělní hokejovou noc! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování utkání NHL mezi týmy Arizona Coyotes a Tampa Bay Lightning.

Arizona Coyotes: Raanta (Kuemper) – Ekman-Larsson (C), Demers, Goligoski, Hjalmarsson (A), Connauton, Oesterle – Pánik, Galchenyuk, Keller – Perlini, Stepan (A), Fischer – Grabner, Richardson, Hinostroza – Crouse, Cousins, J. Archibald.

Tampa Bay Lightning: Domingue (Vasilevskij) – McDonagh, Strålman (A), Coburn, Girardi, Koekkoek, Sergačjov – Stamkos (C), T. Johnson, Kučerov – Gourde, B. Point, Joseph – Killorn, Cirelli, Erne – J. T. Miller, Paquette, Callahan (A).

Rozhodčí: Dan O'Halloran, Ghislain Hebert – Derek Nansen, Pierre Racicot.

TBL: Domingue – McDonagh, Strålman – Gourde, B. Point, Joseph

Obě zahajovací pětky už stojí na modrých čarách, v Gila River Areně zazní americká státní hymna.

Hymna je minulostí, duel mezi Coyotes a Lightning začne za několik málo okamžiků.

Do středového kruhu se nám už na vhazování pomalu staví Galchenyuk a Point, jdeme na to!

00:01

00:03
    Úvodní buly vyhráli hokejisté Arizony.

00:17
    První útočnou akci Kojotů zastavují čároví a spolu s nimi postavení mimo hru.

00:50
    Gourde se snažil prosadit po pravé straně, obrana Coyotes byla ovšem dobře zorganizovaná.

01:19
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Tyler Johnson – 2 min., nedovolené bránění).

01:19
    Druhá minuta utkání a první přesilová hra pro Yotes. Vhazuje se po pravici Dominguea.

01:36
    Střelecký pokus Ekmana-Larssona od modré čáry tečoval před bránou Stepan, kotouč skončil jen těsně vedle pravé tyče.

02:02
    Galchenyukova střela, Domingue hru přerušuje.

02:09
    Tampě se ihned po vhazování podařilo vyhodit.

02:20
    Začala druhá minuta z trestu Johnsona.

02:44
    Joseph střílel zleva při vlastním oslabení, Raanta zapsal první zákrok v utkání.

03:19

03:21
    První polovina přesilovky Coyotes nebyla špatná. V té druhé už se ovšem domácí hokejisté k ničemu nedostali.

03:40
    Koekkoek vystřelil od modré čáry, Raanta bez problémů zasáhl.

04:07
    Na druhé straně zkusil štěstí z levého kruhu Perlini, minul ovšem Domingueovu bránu.

04:33
    Girardiho nahození od modré zablokováno, Raanta bez práce.

04:37
    Touš následně opustil hrací plochu, hra je tak sudími přerušena.

04:39
    Vhazovalo se ve středovém kruhu.

05:25
    Útočná akce Lightning neměla dlouhého trvání. Kotouč se ale zase rychle vrací na hole svěřenců Jona Coopera.

05:36
    Střely na bránu: 2 – 3

06:13
    Dobrá střela od Grabnera z pravé strany, kotouč ale nakonec minul tři tyče.

06:30
    Na opačné straně kluziště to zkoušel zprava Killorn, Raanta byl ale připraven na správném místě.

06:55
    Arizona právě vstřelila branku!
    Konec sedmé minuty, Coyotes otevírají skóre! Od modré čáry vystřelil JORDAN OESTERLE. Gólman Lightning toho přes několik hráčů příliš neviděl. Šestadvacetiletý obránce Yotes zaznamenal svou první trefu v sezoně 2018/2019, 1:0! Asistence: Brad Richardson, Vinnie Hinostroza.
    06:55 Jordan OESTERLE - 1:0

06:55
    Lightning si ale ještě berou coach's challenge. Domnívají se, že došlo k nedovolenému bránění brankáři.

06:55
    Gól platí i po zkoumání videa. Coyotes tedy vedou zásluhou Oesterleho 1:0.

07:30
    Po přihrávce Stamkose pálil z první ostře Kučerov, minul ale Raantovu bránu.

07:59
    Nyní tu máme Coburnovu střelu z levé strany, Raanta vyráží.

08:07
    A Raanta musel být znovu ve střehu. Zleva totiž jeho pozornost vyzkoušel znovu Coburn. Po přerušení hry následuje první reklamní přestávka.

08:07
    Zpět do akce! Vhazuje se po pravici Raanty mezi hole Richardsona a Gourdea.

08:44
    Hra je přerušena. Grabner totiž kopl bruslí Pointa do helmy. Útočník Blesků je ale naštěstí v pořádku.

08:44
    Vhazování po levici Dominguea.

08:51
    Kojoti jdou do dvougólového vedení! Základem celé akce bylo vyhrané vhazování Galchenyuka. CLAYTON KELLER se o pár chvil později trefil z pravé strany přesně mezi Domingueovy betony. Pro Kellera je to pátý gól v letošní sezoně, 2:0! Asistence: Jason Demers, Alex Galchenyuk.
    08:51 Clayton KELLER - 2:0

09:20
    Lightning se snaží nějak odpovědět. Coburn ale od modré Raantu nezaměstnal.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

09:27
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Lawson Crouse – 2 min., podrážení).

09:27
    První početní výhoda pro Lightning. Vhazuje se po pravici Raanty.

09:33
    Domácí hokejisté ihned po vhazování vyhazují touš pryč ze své obranné zóny.

10:28
    První polovina z trestu Crouse je minulostí, Raanta zatím zasahovat nemusel.

10:46
    Coyotes se nyní dokonce pokusili zaútočit při vlastním oslabení, avšak příliš nepochodili.

10:58
    Bolts ovšem přesilovka vůbec nevychází.

11:26
    Point měl obrovskou příležitost snížit, bekhendem z těsné blízkosti však na Raantu nevyzrál.

11:27

11:40
    Domingue má puk pod kontrolou, na řadu přichází druhá reklamní přestávka.

11:40

12:11
    Střely na bránu: 4 – 8

12:57
    Yotes přidávají třetí gól! Po Perliniho přihrávce se trefuje z pravé strany pod horní tyč DEREK STEPAN. Bývalý kapitán New York Rangers zapisuje do statistik letošní první gól, 3:0! Asistence: Brendan Perlini, Alex Goligoski.
    12:57 Derek STEPAN - 3:0

13:23
    Kojotům odpískána přihrávka rukou.

13:36
    Hinostroza to zkoušel ze středu útočného pásma, Domingue ale jeho pokus vyrazil svým levým betonem do rohu.

14:01
    Odehráno 14 minut, Coyotes vedou doma nad Lightning po gólech Oesterleho, Kellera a Stepana 3:0.

14:46
    Kučerov se neprosadil, na druhou stranu může Keller.

14:53
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Ryan McDonagh – 2 min., držení).

14:53
    Druhá početní převaha Arizony ale začne až po reklamní přestávce.

14:53
    5 minut a 7 vteřin do konce první třetiny. Na vhazování po levici Dominguea se staví Stepan a Cirelli.

15:06
    Lightning vyvezli kotouč do střední třetiny.

15:27
    Keller to zkoušel rychle z úhlu, trefil ale pouze bránícího Cirelliho.

15:54
    Začíná běžet druhá minuta z trestu McDonagha.

16:19
    Hokejisté Tampy Bay se zatím brání bez problémů. Yotes se nemohou dostat k žádné šanci.

16:53

17:27
    Stamkos nebezpečně dotíral na brankovišti soupeře, Raanta měl plné ruce práce.

17:51
    Útočná akce McDonagha neúspěšná, hrají domácí.

17:58
    Jenže rozehrávka Coyotes byla nepřesná a píská se zakázané uvolnění.

18:05
    Kotouč tečován Grabnerem do ochozů Gila River Areny, hra je tedy přerušena.

18:07
    Vhazování proběhlo ve středovém kruhu.

19:01
    Ohlášena poslední minuta úvodní periody.

19:07
    Čároví pískají Tampě icing.

19:29
    Pánik mohl vstřelit čtvrtý gól Kojotů, forhendový blafák ale nedotáhl do úspěšného konce. Vybojoval ale na druhou stranu alespoň přesilovou hru pro svůj tým.

19:29
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Braydon Coburn – 2 min., podrážení).

19:29
    Yotes v předchozích dvou případech na přesilovce úspěšní nebyli. Zadaří se jim tentokrát?

19:59
    V posledních vteřinách měl velkou šanci při oslabení Johnson, Raanta ale podržel své mužstvo.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Po 1. třetině: Coyotes vs Lightning 3:0

Úvodní dvacetiminutovka je za námi a Coyotes vedou nad Lightning 3:0. Svého soupeře nijak nepřehrávali, pouze využili veškeré své šance. Postupně se přitom prosadili Jordan Oesterle, Clayton Keller a Derek Stepan.

Trestné minuty: 2 – 6

Hokejisté Arizony a Tampy jsou zpět na ledové ploše. Prostřední část bude zahájena co nevidět.

20:01

20:02
    Domácí zahajují druhou třetinu na přesilové hře.

20:17
    Velká šance pro Galchenyuka na úvod, Domingue se ale vyznamenal.

20:32
    Lightning se osvobodili, a mohou tak prostřídat svou bránící čtveřici.

20:52
    Střelecký pokus Galchenyuka z pravého kruhu bez přípravy, Domingue vyráží.

21:29

21:35
    Hinostroza našel mezi kruhy Perliniho, ten ale následně zamířil mimo tři tyče.

22:18
    Stamkos se snažil přihrát zpoza brány mezi kruhy Kučerovovi, avšak neúspěšně.

22:54
    Domingue zasahuje proti pokusu Grabnera z těsné blízkosti.

23:40
    Už poměrně dlouho se hraje bez přerušení.

23:52
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Christian Fischer – 2 min., hákování).

23:52
    Druhá přesilovka pro Tampu. Podaří se jí očarovat Raantovo kouzlo?

23:58
    Yotes ihned po vhazování posílají puk k Domingueovi.

24:42
    Lightning jsou zatím bezzubí.

24:54
    Ani tentokrát se jim nepodařilo usadit v útočném pásmu a Arizona znovu vyhodila.

25:28
    Johnson to zkusil z mezikruží, trefil ale pouze před sebou stojícího Grabnera.

25:52

25:56
    Střely na bránu: 12 – 15

26:30
    Goligoski zastavil útočnou akci Gourdea po levé straně.

26:43
    Raanta má kotouč ve své moci. Po přerušení následuje první reklamní přestávka druhé třetiny.

26:43
    Konec reklamní přestávky, Stepan a Paquette na vhazování po pravici gólmana Kojotů.

26:54
    Lightning vyhodili na zakázané uvolnění.

27:44
    Nepřesná rozehrávka hostujících hokejistů, čároví jim pískají další icing.

27:55
    Goligoskiho střela od modré z první, Domingue se musel mít na pozoru, jelikož puk byl ještě na jeho bránu tečován.

28:26
    4:0 pro domácí celek! VINNIE HINOSTROZA obdržel dlouhou přihrávku od Goligoskiho, přičemž si následně s pukem najel mezi kruhy. Odtud poté zamířil přesně do levého horního růžku Domingueovy svatyně. Hinostrozův třetí gól v této sezoně a druhý bod v dnešním zápase! Asistence: Alex Goligoski, Antti Raanta.
    28:26 Vinnie HINOSTROZA - 4:0

29:16
    Hosté kombinují v útočném pásmu.

29:21
    Po přihrávce od Stamkose vystřelil Kučerov, jeho pokus byl ale zablokován těsně před Raantou.

29:42
    Sergačjovova střela od modré byla zablokována Pánikem do ochranné sítě.

30:01
    Máme za sebou polovinu utkání a Coyotes zvýšili své vedení nad Lightning na 4:0. V 29. minutě se trefil Hinostroza.

30:52
    Coburn se snažil zprava natlačit před bránu, avšak neuspěl.

30:58
    Mužstvo Jona Coopera nyní výrazně přidalo.

31:18
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Clayton Keller – 2 min., sekání).

31:18
    Třetí početní výhoda Blesků začne po reklamní přestávce.

31:18
    Vhazuje se po levici Raanty mezi hole Richardsona a Stamkose.

31:26
    Coyotes se podařilo vyhodit.

31:48
    Gól při vlastním oslabení pro Kojoty, 5:0! Situaci 2 na 1 skvěle vyřešili přihrávající Richardson a zakončující MICHAEL GRABNER. Pro Rakušana je to premiérova trefa za Coyotes! Asistence: Brad Richardson.
    31:48 Michael GRABNER - 5:0

32:15
    Bolts dnes nemají svůj den. Domácí měli další šanci při oslabení, Domingue ale dokázal pokus Crouse zastavit.

32:50
    Tampě se znovu ani vůbec nedaří dostat do útočného pásma.

33:18

33:21
    Střely na bránu: 19 – 18

33:36
    Z velmi dobré pozice střílel Kučerov, netrefil ale bránu.

34:10
    Hinostroza vyzkoušel Dominguea z levého kruhu pro vhazování. V Gila River Areně nyní proběhne další z reklamních přestávek.

34:10
    5 minut a 50 vteřin do konce druhé třetiny. Cousins a Cirelli na vhazování po pravici gólmana Tampy Bay.

34:21
    Brána za Domingueovými zády je mimo své obvyklé postavení, rozhodčí jsou tedy nuceni hru přerušit.

34:21
    Vše v pořádku, vhazuje se opět po pravici Dominguea.

34:47
    Nahození Sergačjova od modré čáry si cestu na bránu nenašlo.

35:13
    Coburn s kotoučem za vlastní bránou, oba týmy prostřídávají své formace.

35:59
    Connautonova střela z levé strany zablokována Strålmanem.

36:18
    Bekhend Kellera z pravé strany nebyl z nejpřesnějších.

36:39
    Keller na modrou pro Demerse, jeho následný střelecký pokus zamířil do náručí Dominguea.

37:40
    Na obou stranách nyní můžeme vidět hned několik nepřesností.

37:56
    Střely na bránu: 22 – 20

38:30
    Cousins po levé straně proti dvěma bekům Tampy neuspěl.

38:45
    Také hokejisté Bolts nebyli se svým útokem úspěšní.

39:01
    Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.

39:42
    Hinostroza útočil po pravé straně, zastavil jej ovšem McDonagh.

39:58
    Ve druhé třetině se už nic dalšího nestane.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Trestné minuty: 6 – 6

Obě mužstva se vrátila zpět na led Gila River Areny. Závěrečná, třetí dvacetiminutovka začne za malou chvíli.

40:01

40:18
    O první střelu třetí části se postaral Killorn. Od levého mantinelu ale trefil pouze Raantovu lapačku.

40:57
    Na druhé straně vystřelil od modré čáry Connauton, Domingue ukryl puk ve svém náručí.

41:01
    Pro Dominguea je to mimochodem dnes zápas číslo 99 v jeho kariéře.

41:52
    Lightning nevyšel přechod do útočného pásma – čároví odpískali postavení mimo hru.

42:03
    Střela od Josepha, Raanta byl ale pozorný.

42:36
    Joseph a jeho další pokus z levé strany, Raanta ale tentokrát bez práce.

42:47
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Adam Erne – 2 min., hrubost).

42:47
    V pořadí čtvrtá početní převaha Arizony v tomto utkání. Vhazuje se po pravici Dominguea.

43:37
    Nepřesnost v podání Goligoskiho, Cirellimu se daří vyhodit.

43:54
    Coyotes se nepodařilo správně rozehrát, píská se zakázané uvolnění.

44:22
    Po přihrávce od Ekmana-Larssona střílel ze středu útočného pásma Keller, Domingue ovšem zasahovat nemusel.

44:47

45:28
    Cirelliho útočnou akci dorážel Killorn, Raanta se štěstím udržel čistý štít.

45:53
    Raanta se musel mít znovu na pozoru. Zapsal svůj 24. zákrok v dnešním utkání.

46:18
    Střela Stamkose z levého kruhu zazvonila o brankovou konstrukci.

46:18
    Hra přerušena, následuje reklamní přestávka.

46:18
    Můžeme zase pokračovat. V souboji na vhazování máme po Raantově levici Richardsona a Millera.

46:31
    Střely na bránu: 25 – 24

47:23
    Střela Koekkoeka z ostrého úhlu minula Raantovu svatyni.

47:36
    Raanta dnes může zapsat své 12. čisté konto v kariéře.

48:34
    Kotouč v ochranné síti za Domingueovými zády.

48:49
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Derek Stepan – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

48:49
    Čtvrtá početní výhoda Lightning a vhazování po levici Raanty.

48:59
    Druhý gól Coyotes při vlastním oslabení a znovu se o něj postaral MICHAEL GRABNER. Z levé strany překonal Dominguea rychlým bekhendovým blafákem. Bez asistence.
    48:59 Michael GRABNER - 6:0

49:27
    Tampa právě vstřelila branku!
    Vzápětí se radují také Lightning! Johnson pouze nahazoval od levého mantinelu na bránu, přičemž trefil spoluhráče ADAMA ERNEHO a kotouč se následně velmi překvapivě objevil za Raantovými zády. Pro Erneho je to první gól v NHL od 8. března! Asistence: Tyler Johnson, Yanni Gourde.
    49:27 Adam ERNE - 6:1

49:27
    Coyotes si ale ještě berou coach's challenge. Domnívají se, že celé situaci předcházelo postavení mimo hru.

49:27
    Gól platí i po zkoumání videa. Lightning budou mít k dispozici další přesilovku.

49:27
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (2 min. – zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva). Trest odpyká Brendan Perlini.

50:28
    První polovina z přesilovky Bolts je pryč. Raanta zatím může být v klidu.

50:55
    Lightning se stále k ničemu nedostali.

51:25
    Hostům odpískána hra vysokou holí. Do konce oslabení Yotes zbývají už pouze dvě vteřiny.

51:27
    Vhazovalo se po pravici Dominguea.

51:27

52:01
    Necelých osm minut do konce třetí třetiny. Coyotes vedou nad Lightning 6:1.

52:36
    Erne střílel od levého mantinelu, avšak nepřesně.

52:50
    Sedmý gól Kojotů! RICHARD PÁNIK obral o puk Sergačjova a z otočky prostřelil brankáře Dominguea. 7:1! Bez asistence.
    52:50 Richard PÁNIK - 7:1

53:06
    Střely na bránu: 28 – 25

53:50
    Stamkos dostal přihrávku od Kučerova, zprava ale netrefil bránu.

54:33
    Ekman-Larsson na vlastní modré velmi dobře defenzivně proti Paquetteovi.

55:05
    Sergačjov napřáhl po přechodu modré čáry k prudké střele, Raanta ji ale vykopl svým pravým betonem do rohu.

55:08
    A další pokus od mladého ruského beka ve službách Tampy Bay. Raanta ale opět připraven. 4 minuty a 52 vteřin před koncem třetí třetiny je na řadě reklamní přestávka.

55:08
    Zpět do akce! Vhazuje se po pravici gólmana Arizony.

55:36
    Zakázané uvolnění Blesků.

56:03
    Prudká střela Coburna od modré čáry končí v Raantově rukavici.

56:19
    Ke střele se nyní dostal Paquette, finský brankář ale znovu pozorný. Následuje poslední reklamní přestávka.

56:19
    3 minuty a 41 vteřin do konce třetí třetiny a také samozřejmě celého dnešního utkání. Richardson a Miller na buly po levici Raanty.

57:05
    Girardi vyčkává s toušem za vlastní bránou, jeho spoluhráči totiž střídají.

57:35
    Fischerova střela ze středu útočného pásma zablokována Sergačjovem na zadní mantinel.

58:40
    Goligoskiho nahození z úhlu trefuje pouze boční síť.

58:48
    Na opačné straně kluziště Gourdeův bekhend z pravé strany, Raanta kotouč kryje.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

59:44
    Diváci vstávají ze svých sedadel a aplaudují svým oblíbencům za dnešní předvedený výkon.

59:52
    Ještě ale jedno přerušení – ofsajd Tampy Bay.

Konečný výsledek: Coyotes vs Lightning 7:1

Lightning si na závěr pětizápasového tripu vybrali špatný den a na ledové ploše Coyotes jej zakončili vysokou porážkou, 1:7. Na výhře Kojotů se dvěm kanadskými body podíleli obránce Alex Goligoski (dvě asistence) a útočníci Michael Grabner (dva góly), Vinnie Hinostroza (gól, asistence), Brad Richardson (dvě asistence). Brankář Antti Raanta v utkání předvedl celkem 30 úspěšných zákroků.

Yotes si v tabulce Západní konference polepšili na dvanácté místo, přičemž na svém kontě nyní mají 10 bodů.

Lightning dnes v noci čtvrtou výhru v řadě za sebou nezaznamenali.

TBL: ST 31. 10. 2018, 00:30: vs NJD

Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek nedělní noci! (04:59:49)

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 7. Oesterle (Richardson, Hinostroza), 9. Keller (Demers, Galchenyuk), 13. Stepan (Perlini, Goligoski), 29. Hinostroza (Goligoski, Raanta), 32. Grabner (Richardson), 49. Grabner, 53. Pánik – 50. Erne (T. Johnson, Gourde)

Rozhodčí: Dan O'Halloran, Ghislain Hebert – Derek Nansen, Pierre Racicot

Diváci: 13 623