Minnesota – Winnipeg 4:2 (kon.) | Washington – Detroit 3:1 (kon.) | Buffalo – Montreal 3:2 (po pr.)
Anaheim – Edmonton 2:1 (po pr.) | New Jersey – NY Islanders 3:4 (po pr.) | Vegas – Calgary 2:0 (kon.)
Columbus – Toronto 4:2 (kon.) | Boston – Pittsburgh 2:1 (po pr.) | Tampa – Chicago 4:2 (kon.)
Carolina – Florida 4:1 (kon.) | Arizona – Colorado 1:5 (kon.) | Dallas – Ottawa 6:4 (kon.)
St. Louis – Nashville 6:2 (kon.) | San Jose – Vancouver 4:0 (kon.) | NY Rangers – Washington 3:5 (kon.)

Dallas právě vstřelil branku!
    Dallas v ihned využívá prázdné branky a pojišťuje vítězství. Buly vyhrál hostující tým,ale díky dobrému napadání se ke kotouči dostal GAVIN BAYREUTHER, který trefjue branku přes celé hřiště.
    Bez asistence.
    53:54 Zack SMITH - 5:4

53:54
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Ottawa je zpět v zápase! Anderson si nejprve připsal parádní zákrok a z proti útoku se při šanci 2 na 1 po žabičce od Ryana prosazuje ZACK SMITH!
    Asistence: Bobby Ryan
    50:36 Maxime LAJOIE - 5:3

50:36
    Ottawa neskládá zbraně a ihned přispěchala s odpovědí! Ottawa vyhrála vhazování v útočném pásmu, puk putoval na modrou na MACIMEA LAJOIEA, který se nerozpakoval a pěknou pumelicí prostřelil vše co mu stálo v cestě.
    Asistence: Matt Duchene
    46:12 Blake COMEAU - 5:2

46:12
    Domácí navyšují skóre po pěkné akci! Stars se usadili ve třetině, kotouč putoval na modrou na Dickinsona, který naznačil střelu,ale předal kotouč na Lindella,, kterého střelu zřejmě tečoval BLAKE COMEAU.
    Asistence: Esa Lindell, Jason Dickinson
    44:40 Miro HEISKANEN - 4:2

44:40
    Dallas navyšuje vedení a jde vstříc vítězství! Stars se teď vyplatilo vysoké napadání ,když získali kotouč ve třetině soupeře a následně se puk dostal nahoru na MIRA HEISKANENA, který se střelou zápěstím prosazuje.
    Asistence: Mattias Janmark, Devin Shore
    38:48 Taylor FEDUN - 3:2

38:48
    Dallas se krátce před koncem 2. dějství ujímá vedení! Devin Shore nabral kotoučve vlastním pásmu, zavezl ho až do třetiny, kde si krásně prohodil obránce a pěknou backhandovou nahrávkou našel TAYLORA FEDUNA, který si v bezprostřední blízkosti poradil a zakončil.
    Asistence: Devin Shore a Roope Hintz.
    32:45 Miro HEISKANEN - 2:2

32:45
    Dallas znovu vyrovnává! Radulov zavezl kotouč a následně ho předložil nahoru MIRU HEISKANENOVI, který povedenou střelou zápěstím překonává Andersona.
    Asistence: Alexandr Radulov a Mattias Janmark.
    30:02 Brady TKACHUK - 1:2

30:02
    Ottawa bleskurychle využívá přesilovou hru a znovu se ujímá vedení! Chabot vypálil od modré, jeho pokus Chudobin vyrazil před sebe, kde stál BRADY TKACHUK, který se z dorážky prosazuje.
    Asistence: Thomas Chabot, Bobby Ryan
    10:22 Jamie BENN - 1:1

10:22
    Domácí zaslouženě vyrovnávají! Radulov zavezl kotouč o do třetiny, v rohu se k němu dostal Seguin, který krásnou nahrávkou našel před brankou JAMIEHO BENNA, který se prosadil střelou na druhou tyč.
    Asistence: Tyler Seguin, Alexandr Radulov
    03:05 Ryan DZINGEL - 0:1

03:05
    Ottawa se ujímá vedení! Bobby Ryan
    se dostal ke kotouči za na mantinelu, odstavil soupeře tělem a krásnou backhandovou nahrávkou našel před brankou RYANA DZINGELA, který se prosadil střelou na druhou tyč.
    Asistence: Bobby Ryan, Thomas Chabot

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 11. Ja. Benn (Seguin, Radulov), 33. Heiskanen (Radulov, Janmark), 39. Fedun (D. Shore, Hintz), 45. Heiskanen (Janmark, D. Shore), 47. Comeau (Lindell, Dickinson), 58. Bayreuther – 4. Dzingel (B. Ryan, Chabot), 31. B. Tkachuk (Chabot, B. Ryan), 51. Lajoie (Duchene), 54. Z. Smith (B. Ryan)

Dallas Stars: Chudobin (Bishop) – Heiskanen, Lindell, R. Polák, Bayreuther, Hanley, Fedun – Radulov, Seguin, Ja. Benn – D. Shore, Spezza, Hintz – Pitlick, Faksa, Ničuškin – Comeau, Dickinson, Janmark.
    Ottawa Senators: C. Anderson (Condon) – Chabot, DeMelo, Lajoie, Ceci, Borowiecki, Jaroš, Harpur – Bødker, Duchene, Batherson – B. Tkachuk, Tierney, Mark Stone – Dzingel, White, Pääjärvi – Pyatt, Z. Smith, B. Ryan – M. McCormick.

Rozhodčí: Dwyer, Hebert – Gibbs, Knorr

Diváci: 18,532