Slavia – HC Litvínov 6:3 (kon.) | Vsetín – Olomouc 3:4 (kon.) | Kladno – Sparta 2:5 (kon.)
HK MD Šumperk – Přerov 4:0 (kon.) | Třinec – Havířov 2:0 (kon.) | Třemošná – Plzeň 1:6 (kon.)
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 3:5 (kon.) | PZ Kladno – Kobra 3:4 (0:1 po s.n.) | Jihlava – Liberec 3:4 (po pr.)
Kometa Brno – Č. Budějovice 5:1 (kon.) | Pardubice – Tábor 9:2 (kon.) | Warriors Brno – Vítkovice 1:7 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:4 (0:3, 2:0, 1:0 - 0:1)
Bílí Tygři Liberec
Sobota 24.11.2018, 15:15 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Extraliga dorostu • Skupina Střed

58:14
    Přesilovka domácích moc dlouho netrvala, neboť Martin Pigl si v rohu za brankou přidržel protihráče.

57:23
    Nyní naopak přichází šance pro Duklu, jelikož Jakub Masař byl příliš hrubý na soupeře.

55:11
    Už to vypadalo, že na trestnou půjde liberecký hráč, ale finální resumé je takové, že Daniel Polodna držel soupeře a bude nyní dvě minuty trnout na trestné, aby pracně budované srovnání jeho týmu nepřišlo vniveč.

52:13
    Domácí budou mít navíc k dispozici přesilovou hru.

47:10
    Liberec bude moct hrát dvě minuty celkem v klidu, jelikož Jihlava se bude bránit. Václav Vranka dostává trest za vysokou hůl.

41:39
    Možnost pro Duklu na srovnání stavu. Jakub Šedivý si jde odsedět dvě minuty za vysokou hůl.

36:31
    Nyní asi bude jihlavským hokejistům trošku větší horko, jelikož Matěj Vovsík jde na dvě minuty ven za podrážení.

27:46
    Střelec druhého jihlavského gólu Šimon Báťa musí nyní opustit ledovou plochu, dostává totiž dvě minuty za podrážení.

25:51
    Václav Vranka a David Putz se vzájemně osekávali, proto si také půjdou na dvě minuty odpočinout a pokračovat se bude ve čtyřech na obou stranách.

21:29
    Jihlavští hokejisté mají možnost trošku se vrátit do zápasu, dvě minuty za podrážení dostává kapitán hostí Jakub Šedivý.

16:42
    Ondřej Broža se z levé strany protáhl až před branku, kde byl sestřelen Jakubem Hladíkem a liberecký zástupce kapitána jde na trestnou – dvě minuty, faul kolenem.

06:30
    Také domácí si zahrají přesilovou hru, ven jde Jakub Hujer za nedovolené bránění.

03:08
    Další jihlavské vyloučení, Tobias Adam odchází na trestnou lavici kvůli podrážení. A bude rád, když tam vydrží celé dvě minuty.

01:42
    Domácí tým se navíc bude bránit, dvě minuty za podrážení dostává Šimon Báťa. To není pro Duklu vůbec dobrý start do začátku zápasu.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 22. Pavelec (Adam, Pigl), 25. Báťa (Číhal, Broža), 52. Báťa (Pigl) – 1. Trunda (Masař), 3. Putz (Hladík), 3. Jenčovský (Leden, Rossmy), 62. Gajda (Böhm)

HC Dukla Jihlava: Maláč (Švec) – Číhal, Adam, Hrbek, Vranka, Port, Vovsík – Zdarsa, Melenovský, Jungwirth – Pigl, Polodna, Pavelec – Mlejnek, Báťa, Broža. Trenér: Štěpán Moravec
    Bílí Tygři Liberec: Franc (Vopravil) – Duschka, Böhm, Šíma, Šedivý, Meisel, Hladík – Masař, Vodlan, Trunda – Rossmy, Polák, Hujer – Plos, Putz, Gajda – Leden, Jenčovský. Trenér: Richard Lobo

Rozhodčí: Vrba – Tichý, Kučera