Chabarovsk – Soči 2:3 (2:3 po s.n.) | Kunlun – Novosibirsk 4:2 (kon.) | Čeljabinsk – Vladivostok 2:1 (kon.)
Ufa – Magnitogorsk 0:4 (kon.) | Omsk – Jekatěrinburg 3:0 (kon.) | Spartak Moskva – Čerepovec 3:0 (kon.)
po s.n. (2:3)
Amur Chabarovsk
2:3 (1:0, 0:0, 1:2 - 0:0)
HK Soči
Čtvrtek 29.11.2018, 10:00 • Platinum Arena • KHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (12:47:13)

Bodyčeky: 22:17

Je konec. Soči dnes dokázalo vyhrát na samostatné nájezdy 3:2.
    Začátek utkání byl vyrovnaný a obě mužstva se dostávala do šancí, ale ta největší přišla ve 17. minutě a byla zakončená gólem, když se prosadil Danil Fajzullin. Posléze na ledě dominovali pouze domácí, ale druhou branku do sirény už nestihli.
    V první polovině druhé třetiny měli Amuři přesilovku, kterou ovšem nevyužili. Posléze se minutu a půl hrálo 4 na 4, ale ani při menším počtu hráčů na ledě gól nepadl.
    Ve třetí třetině sice šel Chabarovsk do dvoubrankového vedení, když se v 50. minutě podruhé trefil Danil Fajzullin. Ovšem pouze o čtyřicet šest vteřin později snížil Jurij Alexandrov a ve 14. minutě srovnal Stanislav Bočarov.
    Prodloužení se odehrálo bez jediného přerušení a jelikož branka nepadla tak následovaly samostatné nájezdy, ve kterých padlo pět branek, ovšem tři vstřelili hráči Soči, přičemž tu rozhodující vstřelil Eric O'Dell.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HK Soči.