Chabarovsk – Soči 2:3 (2:3 po s.n.) | Kunlun – Novosibirsk 4:2 (kon.) | Čeljabinsk – Vladivostok 2:1 (kon.)
Ufa – Magnitogorsk 0:4 (kon.) | Omsk – Jekatěrinburg 3:0 (kon.) | Spartak Moskva – Čerepovec 3:0 (kon.)
Spartak Moskva
3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
Severstal Čerepovec
Čtvrtek 29.11.2018, 17:30 • Lužniki Arena • KHL

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (19:53:05)

Československá stopa v utkání

Robin Hanzl (Spartak Moskva) – 0+0 čas na ledě: 14:58, vhazování: 10/5.
    Július Hudáček (Spartak Moskva) – pouze jako druhý brankář.

Dominik Furch (Čerepovec) – 22 úspěšných zásahů – 88%.
    Matěj Stránský (Čerepovec) – 1 střela na branku, čas na ledě: 13:43.

Spartak bere z dnešního utkání dva body a může být moc rád. Zhruba polovinu utkání držel jejich špatný výkon nad vodou brankář Nikita Bespalov. Ve třetí části přeci jen Spartak zrychlil a přidal dvě branky, které nakonec znamenali výhru 3:0!

59:11
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Jurij Trubačjov – 2 min., vysoká hůl).

59:05
    Ilja Zubov netrefil z útočné modré prázdnou branku Severstalu!

58:40
    Severstal s pukem v útočné třetině a s šesti hráči. Dominik Furch na střídačce!

58:14
    Severstal to chtěl zkoušet v šesti, ale Dominik Furch byl na střídačce tak 10 vteřin, poté bylo přerušeno a díky vhazování ve střední třetině se český brankář vrátil do branky.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:56
    Ben Maxwell se málem prodral až sám před brankáře, na poslední chvíli mu kotouč sjel z hole, Severstal už nevyvíjí příliš velký odpor.

57:21
    Spartak si teď již hraje s kotoučem v útočné třetině a ví, že dnešní utkání už zvládne.

56:25
    Kaspars Daugavinš se opět snažil něco pěkného vykouzlit, tentokrát byla jeho přihrávka zablokována.

55:46
    Vjačeslav Leščenko se ocitl v ofsajdovém postavení. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

55:11
    Dominik Furch si dovolil rozehrávat zpoza své branky. Třetí branka, jak se zdá tak uklidnila domácí tým.
    53:56 Ilja ZUBOV - 3:0

53:56
    Spartak právě vstřelil branku!
    V signalizované výhodě přišla opravdu lahůdka v podání domácích! Nádhernou akci na jeden dotek zakončil po přihrávce Kasparse Daugavinše do odkryté branky ILJA ZUBOV – 3:0! Asistence: Kaspars Daugavinš a Alexandr Chochlačov.

53:10
    Domácí zahráli na zakázané uvolnění, vhazovat se bude před Bespalovem.

52:36
    Anton Zlobin pálil snad potřetí v této třetině, ale ani tento pokus se do branky Severstalu nevešel.

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 10. Nikoncev (Grigorev, Zlobin), 52. Nikoncev (Karsums, Kalinin), 54. Zubov (Daugavinš, Chochlačov)

Spartak Moskva: Bespalov (J. Hudáček) – Kulik, Kalinin, Kutějkin, Grigorev, Dyblenko, Provolněv, A. Osipov – Zubov, Karsums, Daugavinš – Fjodorov, Maxwell, Chochlačov – Zlobin, R. Hanzl, Nikoncev – Cyplakov, A. Voronin, Leščenko – Kruženkov.
    Severstal Čerepovec: Furch (Artamkin) – Kornějev, Lekomcev, Chochlov, A. Kulda, Chabarov, Verjovkin, Kudako – Geraskin, Trubačjov, Vovčenko – Pestuško, Jašin, Stránský – Rybin, I. Zacharčuk, Karlin – Monachov, Korotkov, J. Grigorenko – Kodola.

Rozhodčí: Beljajev, Gamalej – Bitjukov, Viljugin