Bournemouth – Huddersfield Town 2:1 (kon.) | Brighton – Crystal Palace 3:1 (kon.) | West Ham – Cardiff 3:1 (kon.)
Watford – Manchester City 1:2 (kon.)
West Ham United
3:1 (0:0)
Cardiff City FC
Úterý 04.12.2018, 20:45 • Olympijský stadion, Londýn • Anglická Premier League • 15. kolo

Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. (22:46:16)

Rozhodčí Scott naposledy foukl do píšťalky a ukončil dnešní utkání za stavu 3:1, domácí tým zvítězil naprosto zaslouženě, protože byl od prvních minut aktivnějším a nebezpečnějším týmem, svoji snahu pak ve 2. poločase skvěle zužitkoval. Hosté měli k dispozici v prvním poločase poktuový kop, ale ten neproměnili, kdyby ano, mohl být vývoj zápasu třeba úplně jiný. Za West Ham skóroval dvakrát Lucas Pérez, který v závěru prvního poločasu nahradil zraněného Arnautoviće a důvěru kouči dokonale splatil. Na listinu střelců se ještě zapsal Antonio a za Cardiff skóroval v úplném závěru Murphy.

90+6
    90+5. Josh MURPHY - 3:1

90+5
    Cardiff právě vstřelil branku!
    Před brankou domácích nastal zmatek a hostům se podařilo kosmeticky upravit skóre na 3:1. Přesnou hlavičkoval snižoval JOSH MURPHY.

90+3
    Na malé vápno si doběhl pro přihrávku Anderson, ale prezentoval se velmi nepřesnou střelou, takže Etheridge zasahovat nemusel.
    90+2. Antonio předvedl dobrý obranný zákrok

90+2
    Antonio si teď připsal parádní obranný zákrok, když své tělo nastavil proti jedovaté ráně a úspěšně ji zablokoval.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o 5 minut.

89
    Etheridge si připsal další úspěšný zákrok, tentokrát byl v šanci hlavičkující Carroll.
    87. Šance Diangany

87
    Diangana opět ohrozil branku soupeře, ale ani tentokrát se gólu nedočkal. Míč na kopačce měl Anderson, který si všiml, že se mu rozbíhá právě Diangana, a tak mu poslal přihrávku. Diangana se dokázal zbavit svého protihráče, udělal si prostor na střelu, ale brankáře znovu nepřekonal.

86
    Diangana je po svém příchodu na hřiště velmi aktivní, teď předvedl precizní práci s míčem a poté ze své kopačky vyslal štiplavou střelu, avšak Etheridge si připsal úspěšný zákrok, takže se v závěru zápasu stav skóre nemění.

82
    V posledních 5 minutách hra probíhá převážně mezi pokutovými územími a šance k vidění nejsou. West Ham by rád navýšil vedení na 4:0, ale Cardiff se brání pozorně, protože další gól už inkasovat nechce. Hosté by také rádi snížili na 3:1, ale kontaktní gól už by jim stejně moc nejspíš nepomohl.
    77. Etheridge vytáhl dva skvělé zákroky

77
    Gólman Etheridge si teď připsal dva zákroky a v těžké chvíli svůj tým výtečně podržel. Nejprve se do obrovské šance dostal Rice, jenž pálil na vzdálenější tyč, ale Etheridge míč skvěle vypíchl. Pak se k odraženému míči dostal ještě Diangana, kterému se nabídl před bránou Ogbonna, ale ani on brankáře nepřekonal, a to se blýskl jedovatou ránou pod břevno.

76
    Poslední střídání na straně domácích: ze hřiště odešel aktivní Snodgrass a nahradil ho Diangana.

73
    Střídání v týmu Cardiff City FC: ze hřiště odchází Callum Paterson, přichází Kadeem Harris.

73
    Nicméně ohrožení branky na programu domácích nebylo, protože volný přímý kop se vůbec nepodařil.

Lucie Rapantová

Branky: 49. Lucas Pérez (Snodgrass), 54. Lucas Pérez (Masuaku), 61. Antonio (Snodgrass) – 90+5. Josh Murphy

Karty:   36. Arnautović (WHU) – 40. Ralls (CDF), 65. Bamba (CDF)

Neproměněná penalta: 35. Ralls (CDF), brankář Fabiański zneškodnil

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 11:4. Střely mimo: 3:2. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 10:10.
    West Ham United: Fabiański – Antonio, Diop, Ogbonna, Masuaku – Snodgrass (76. Diangana), Rice, Noble (C), Anderson – J. Hernández (64. Carroll), Arnautović (40. Lucas Pérez).
    Náhradníci: Adrián – Balbuena, Zabaleta, Obiang, Diangana, Carroll, Lucas Pérez.

Cardiff City FC: Etheridge – Ecuele Manga, Morrison (C), Bamba, J. Bennett – Gunnarsson – Camarasa, Ralls (64. Mendez-Laing), Arter, Hoilett (64. Josh Murphy) – Paterson (73. Harris).
    Náhradníci: Smithies – Peltier, Josh Murphy, Reid, Harris, Mendez-Laing, Madine.

Rozhodčí: Scott – Bennett, Davies