Valencia – Ebro 1:0 (kon.) | Getafe – Cordoba 5:1 (kon.) | Rayo Vallecano – Leganés 0:1 (kon.)
Espanyol – Cádiz 1:0 (kon.)
Valencia CF
1:0 (0:0)
CD Ebro
Úterý 04.12.2018, 19:30 • Estadio Mestalla • Španělský pohár • 1/16 finále

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:23:25)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 9:3. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 12:12.

Je konec. Valencia dnes v domácím prostředí vyhrála 1:0 a tudíž celkově 3:1 a postupuje do osmifinále španělského poháru.
    Ve 26. minutě mohl rozveselit domácí fanoušky Kondogbia, ale jeho rána letěla jen vedle levé tyče. Ve 33. minutě měl zatím největší šanci zápasu hostující hráč, který z třiceti metrů poslal fantastickou ránu, ale Domenech předvedl parádní zákrok. V 58. minutě už se ovšem příznivci Valencie mohli radovat, když se prosadil hlavou Batshuayi. V 79. minutě bylo Ebro blízko srovnání, ale Domenech předvedl skvělý zákrok.

90+3

90+2
    Valencia bezpečně drží míč na svých kopačkách a posléze získala autové vhazování.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Posléze se Valencia opět dostala dopředu, ale balón i tentokrát skončil v moci gólmana de la Cruze.

88
    Střela Batshuaye se vznesla nad bránu soupeře.

86
    Nyní je hostující hráč ošetřován a hra je pozastavena.

84
    Stoeten se dopustil faulu na své polovině a uviděl žlutou kartu.

81
    Domácí se nyní dostali dopředu po levé straně, ale z toho nebylo nic velkého.
    79. Parádní zákrok Domenecha.

79
    Nyní se hosté dostali do velké šanci po volném kopu, ale Domenech si poradil skvělým zákrokem se zakončením z malého vápna!

77
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Lee, přichází Blanco.
    Střídání v týmu CD Ebro: ze hřiště odchází Cortes, přichází Mainz.

75
    Valencia hraje to co potřebuje a pomalu se chystá další střídání.

73
    Nyní Ebro získalo autové vhazování na polovině soupeře u rohového praporku.

71
    Střídání v týmu CD Ebro: ze hřiště odchází González, přichází Cuenca.

70
    Tlak domácích se zvyšuje, ale tentokrát Leeho zakončení nebylo nijak nebezpečné.