Los Angeles – Vegas 5:1 (kon.) | Detroit – NY Islanders 2:3 (kon.) | Tampa – Colorado 7:1 (kon.)
Columbus – Washington 0:4 (kon.) | Florida – NY Rangers 4:5 (1:3 po s.n.) | Boston – Toronto 6:3 (kon.)
Ottawa – Pittsburgh 2:1 (po pr.) | Arizona – San Jose 3:5 (kon.) | Calgary – Nashville 5:2 (kon.)
St. Louis – Vancouver 1:6 (kon.) | Winnipeg – Philadelphia 7:1 (kon.) | Ottawa – Boston 1:2 (po pr.)
Columbus Blue Jackets
0:4 (0:3, 0:0, 0:1)
Washington Capitals
Neděle 09.12.2018, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

To by bylo z mé strany v tuto chvíli všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemné nedělní ráno a u dalšího textového přenosu zase někdy na počtenou. (03:47:57)

3. Travis Boyd (WSH) 1+1

Je dobojováno! Washington udržel svůj náskok z první třetiny a v té třetí ještě o jednu branku zvýšil vedení na konečných 4:0. Pro hostujícího brankáře je to druhé čisté konto v letošní sezóně. Tento zápas byl speciální i pro české fanoušky, jelikož se v zápase bodově prosadili všichni hráči. Vrána s Kempným mají po jedné asistenci, naopak Jaškin může slavit první gól za nového zaměstnavatele.

Počet střel na branku: 28 – 28

59:58
    V tomto utkání se nic zásadního už nestane. Capitals si z Ohia odveze výhru a Holtby ještě k výhře přidá čisté konto, což je naprosto skvělé.

59:32

58:59
    Jako například Atkinson, ale ten trefail pouze dobře postaveného obránce před hostující brankou.

58:34
    Columbus má poslední minutu v početní výhodě. Čas se krátí, domácí tým musí jednoduše střílet a střílet.

58:01
    Byly ohlášeny poslední dvě minuty základní doby dnešního utkání mezi Columbusem a Caps.

57:45
    Jones vypálil tvrdou střelu, ale pouze do míst, kde byl připraven brankář Holtby, který má dělovku v hokejce.

57:32
    Vyloučení v týmu Washington Capitals (André Burakovsky – 2 min., podrážení).

57:28
    Korpisalo drásá nervy hostujícím útočníkům. Jeho zákroky bývají spektakulární.

56:42
    Domácí tým se usadil v útočném pásmu, ale stále je to bez střely. Columbus nemá vhodnou příležitost.

56:13
    Poslední komerční přestávka.

55:32
    Korpisalo si v průběhu pár sekund připsal velmi dobré zákroky. Poprvé to bylo proti Jaškinovi, podruhé proti Dowdovi.

55:24

54:55
    Atkinson přihrál na Panarina, ten si položil obránce, ale už nevystřelil. Holtby byl opět bez práce.

54:36
    Početní výhoda je ve své druhé minutě a až teď se hosté dostali ke kombinaci v útočném pásmu.

Jan Mládek

Branky a nahrávky: 2. Connolly (J. Vrána, Kuzněcov), 11. Jaškin (Boyd, Orlov), 20. Ovečkin (Kempný, Carlson), 52. Boyd (Ovečkin, Dowd)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (21. Korpisalo) – S. Jones (A), R. Murray, D. Savard, Nutivaara, Harrington, Werenski – Atkinson, Dubois, Panarin – J. Anderson, Jenner (A), N. Foligno (C) – Duclair, Wennberg, Dubinsky – Hännikäinen, Riley Nash, Bjorkstrand.
    Washington Capitals: Holtby (Copley) – Carlson (A), Kempný, Niskanen, Orlov, Bowey, Siegenthaler – Burakovsky, Bäckström (A), Ovečkin (C) – Connolly, Kuzněcov, J. Vrána – Smith-Pelly, Eller, Stephenson – Boyd, Dowd, Jaškin.

Rozhodčí: Steve Kozari, Garrett Rank – Ryan Galloway, Michel Cormier

Diváci: 18 501