Los Angeles – Vegas 5:1 (kon.) | Detroit – NY Islanders 2:3 (kon.) | Tampa – Colorado 7:1 (kon.)
Columbus – Washington 0:4 (kon.) | Florida – NY Rangers 4:5 (1:3 po s.n.) | Boston – Toronto 6:3 (kon.)
Ottawa – Pittsburgh 2:1 (po pr.) | Arizona – San Jose 3:5 (kon.) | Calgary – Nashville 5:2 (kon.)
St. Louis – Vancouver 1:6 (kon.) | Winnipeg – Philadelphia 7:1 (kon.) | Ottawa – Boston 1:2 (po pr.)

3. Alan Quine (CGY) 1+0 (06:31:02)

Domácí celek díky povedené třetí třetině, kterou vyhrál 3:1, dokázal tento duel vyhrát. Fanoušci vytvořili v aréně velmi dobrou atmosféru. Flames vyhrávají 5:2, ani jedna branka nepadla v přesilovce.

59:00
    Poslední minuta hry byla oznámena.

58:40
    V poklidném tempu se dohrává zápas, ve kterém body zůstanou v Calgary.

58:22
    TJ Brodie to zkoušel individuálně, ale vypálit nedokázal.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině i zápase.

57:38
    Mike Smith musel zasahovat, se střelou od modré si v pohodě poradil.
    57:00 Elias LINDHOLM - 5:2

57:00
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Flames se dostali do situace dva na jednoho. Gaudreau našel ELIASE LINDHOLMA, který zpracoval kotouč a přesně trefil prázdnou branku. Asistence: Johnny Gaudreau a Sean Monahan

56:30
    Hosté hrají bez brankáře, zkouší to v šesti.

56:22
    Komerční přestávka.

55:45
    Garnett Hathaway se snažil protlačit před branku, ale obránce výborně zapracoval, a tak se domácí ke střele nedostali.

55:20
    Špatná rozehrávka Predators znamená icing.

54:52
    Nick Bonino byl zcela volný před brankou, jenže spoluhráči na něj kotouč nedostali.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

54:10
    Nashville se propracoval do útočného pásma, vypálit na branku ale hráči ve světlých dresech nedokázali.

53:40
    Sean Monahan pálil z bezprostřední blízkosti, jeho ránu kryje Juuse Saros. Komerční přestávka.

53:17
    Craig Smith to zkoušel individuálně, ale k zakončení se neprotlačil.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 2. Kylington (E. Lindholm, J. Gaudreau), 37. Monahan (Hanifin, Hamonic), 47. Hathaway (Tkachuk, Kylington), 53. Quine (R. Andersson), 57. E. Lindholm (J. Gaudreau, Monahan) – 20. Sissons (Josi, Salomäki), 41. C. Smith (Ekholm, Grimaldi)

Calgary Flames: M. Smith (Rittich) – Hanifin, Hamonic, Brodie, R. Andersson, Kylington, Prout – J. Gaudreau, Monahan, E. Lindholm – Tkachuk, D. Ryan, S. Bennett – Mangiapane, Jankowski, Neal – Czarnik, Quine, Hathaway.
    Nashville Predators: Saros (Rinne) – Josi, Ellis, Hamhuis, Ekholm, Bitetto, Y. Weber – Hartman, Johansen, Fiala – Järnkrok, Bonino, C. Smith – Salomäki, Sissons, Watson – Rinaldo, F. Gaudreau, Grimaldi.

Rozhodčí: Peel, Lambert – Kovachik, Gawryletz

Diváci: 17 717