Los Angeles – Vegas 5:1 (kon.) | Detroit – NY Islanders 2:3 (kon.) | Tampa – Colorado 7:1 (kon.)
Columbus – Washington 0:4 (kon.) | Florida – NY Rangers 4:5 (1:3 po s.n.) | Boston – Toronto 6:3 (kon.)
Ottawa – Pittsburgh 2:1 (po pr.) | Arizona – San Jose 3:5 (kon.) | Calgary – Nashville 5:2 (kon.)
St. Louis – Vancouver 1:6 (kon.) | Winnipeg – Philadelphia 7:1 (kon.) | Ottawa – Boston 1:2 (po pr.)
Winnipeg Jets
7:1 (2:1, 3:0, 2:0)
Philadelphia Flyers
Neděle 09.12.2018, 21:00 • Bell MTS Place, Winnipeg • NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (23:54:50)

Bodyčeky: 17:18

Je konec. Winnipeg dnes debaklem 7:1 smázl Philadelphii.
    Začátek zápasu patřil jasně Philadelphii, ale do vedení šli ve 12. minutě domácí, když se prosadil Kyle Connor. V 15. minutě Winnipeg získal přesilovou hru, kterou využil, ale tentokrát se trefil Josh Morrissey. V 18. minutě ale rozveselil hostující diváky svou skvělou tečí Jakub Voráček.
    Ve 28. minutě zvýšil náskok zpátky na dvě branky Brandon Tanev a brankář Michal Neuvirth po této třetí obdržené brance byl vystřídán. V 15. minutě Jets získali druhou přesilovku a i tentokrát jí využili, když se trefil Dustin Byfuglien. O minutu později se prosadil dokonce v oslabení Blake Wheeler a Winnipeg tak vede už 5:1. Ke konci třetiny ještě došlo k šarvátce.
    Ve 42. minutě domácí využili další přesilovku, tentokrát se trefil Bryan Little. Ve 49. minutě ještě upevnil výsledek na 7:1 Tyler Myers.

59:22
    Nolan Patrick se snažil vybojovat puk v pásmu soupeře, ale k němu se nakonec nedostal.

58:10
    Tvrdá rána Ivana Provorova skončila opět jen na zákroku Hellebuycka.

57:40
    Winnipeg bezpečně drží kotouč na svých holích.

56:10
    Wayne Simmonds to zkusil z levé strany, ale Connor Hellebuyck s jeho pokusem neměl žádný problém.

55:45
    Poté přišla střela ze strany hostů, ale Connor Hellebuyck si připsal jen další úspěšný zákrok.

55:32
    Andrew MacDonald nebezpečně nahodil kotouč před bránu z pravé strany, ale tam nebyl nikdo v dresu Flyers, který by zakončoval.

55:12
    Dnešní zápas se už spíše jenom dohrává a nevidíme tak momentálně příliš atraktivní hru.

54:49
    Kotouč nyní skončil jen na zakázaném uvolnění z pohledu domácích.

54:32
    Domácí se nedostali ke střele, jelikož přišla pouze nepřesná přihrávka.

53:49

53:18
    Jets se sice snaží něco vymyslet v útočném pásmu, ale Philadelphia se po chvíli opět vysvobodila.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 12. Connor, 15. Morrissey (Ehlers, Perreault), 28. B. Tanev (Morrissey, Scheifele), 35. Byfuglien (Laine, Scheifele), 36. Wheeler (Scheifele), 42. Little (T. Myers, Ehlers), 49. T. Myers (Laine) – 18. Voráček (Sanheim, Patrick)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Trouba, Morrissey, Byfuglien, Chiarot (A), T. Myers, D. Kulikov – Wheeler (C), Scheifele (A), Ehlers – Laine, Little, Connor – B. Tanev, Lowry, Perreault – Appleton, Roslovic, Lemieux.
    Philadelphia Flyers: Neuvirth (28. Stolarz) – Gostisbehere, Provorov, MacDonald (A), Hägg, Gudas, Sanheim – Konecny, Giroux (C), J. van Riemsdyk – Simmonds (A), Patrick, Voráček – Weise, Laughton, M. Raffl – Weal, Lehterä, Lindblom.

Rozhodčí: Dean Morton, Dan O'Halloran – Brandon Gawryletz, Brian Mach