Třinec – Vsetín 5:2 (kon.)
HC Oceláři Třinec
5:2 (2:0, 0:2, 3:0 - N 0:1)
VHK ROBE Vsetín
Středa 19.12.2018, 18:00 • mini WERK ARENA • DHL Extraliga juniorů • O pořadí v play-off

Máme tady konec zápasu. třinečtí předvedli perfektní třetí třetinu, kdy zásluhou Geidla, Havránka a Krzaka rozhodli o tom, že tři body zůstanou doma. Jenomže vsetínští se nevzdali, a 33 vteřin po začátku prodloužení se z brejku prosadil Martin Lašák. Hosté si tedy odvezou z třinecké mini WERK ARENY bonusový bod. Hezký zbytek dne. (20:13:36)

60:33
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Vsetín právě rozhodl o tom, že bonusový bod si odvezou domů! Do brejku dva na jednoho ujeli Jindra s Lašákem, Jindra vzal zodpovědnost na sebe, vystřeli, jeho pokus vyrazil před sebe Ochman, kde už s dorážkou čekal MARTIN LAŠÁK a nemýlil se. Asistence: Lukáš Jindra, Daniel Klímek

60:02
    Puku se zmocnili domácí a budou mít možnost prvního útoku.

60:01

Domácí perfektně zvládli závěrečnou třetinu a po gólech Geidla, Havránka a Krzaka se mohou radovat ze zisku tří bodů!

59:10
    Zeman z prava od modré čáry příklepem netrefil bránu.

59:02
    Homola zblokoval střelu Klímka do ochranné sítě. Bude se vhazovat po levici Ochmana.

58:08
    Kožený vyzkoušel od modré střelu po zemi na teč, za byla tečována, ale Ochman si padající kotouč pohlídal.

57:18
    Lukačka se proháčkoval zleva až k zakončení, ale přestřelil.

56:40
    Jenáček vystřelil z levého kruhu švihem, ale trefil jen Ochmana do břicha.

56:01
    Sachr raději podržel puk před dotírajícími třineckými útočníky, bude se vhazovat po jeho levici.

55:21
    Hned po buly to od modré zkoušel zápěstím Kožený, Ochman v pohodě zasáhl.

55:09
    Zetocha napřáhl z vrcholku pravého kruhu k příklepu, jeho střelu ale zblokoval domácí obránce.

54:38
    Lukačka si našlápl podél levého mantinelu, stahovačkou se dostal do zakončení, jenomže Ochman proti jeho střele vytasil lapačku a zamezil puku v cestě do brány.

53:32
    Oceláři pokračují v aktivní hře i po vstřelené brance.

52:13
    Třinec právě vstřelil branku!
    Oceláři navyšují svůj náskok už na tři branky! Dalším borcem, který se zapíše do listin střelců dnes bude FILIP KRZAK. Stav utkání: 5:2 Asistence: Adam Raška, Patrik Konderla

51:56
    Raška perfektně objel bránu, přihrávkou hledal spoluháče před bránou, tam se ale momentálně nikdo nenacházel.

René Sasyn

Branky a nahrávky: 16. Raška (Plandor), 20. Raška (Plandor), 42. Geidl (Matěj), 43. Havránek (Raška, Plandor), 53. Krzak (Raška, Konderla) – 23. Vašenka (Petriska), 39. Klímek, 61. Lašák (Jindra, Klímek)

HC Oceláři Třinec: Ochman (Švehlák) – Radzienciak, Krzak (C), Bulava, Konderla, Michálek, Homola – Havránek, Krč, Tomanek, Indrst (A), Pastor, Wardas, Mikler, Geidl, Raška, Plandor, Matěj, Macháček (A)
    VHK ROBE Vsetín: Sachr (Málek) – Lašák, Kunst, Zeman, Jenáček (A), Pernický, Kožený, Houser – Jindra, Klímek (C), Babeliak, Zetocha, Vrána, Pospíšil, Lukačka, Krupa, Vašenka, Petriska, Frimel

Rozhodčí: Fiala – Carbol, Kořístka