Toronto – Florida 6:1 (kon.) | Philadelphia – Nashville 2:1 (kon.) | Pittsburgh – Minnesota 2:1 (kon.)
Carolina – Detroit 1:4 (kon.) | Boston – Anaheim 3:1 (kon.) | Columbus – New Jersey 2:1 (kon.)
Dallas – Chicago 2:5 (kon.) | Calgary – Tampa 4:5 (1:2 po s.n.) | Arizona – Montreal 1:2 (kon.)
Vegas – NY Islanders 4:2 (kon.) | Vancouver – St. Louis 5:1 (kon.) | San Jose – Winnipeg 3:5 (kon.)
San Jose Sharks
3:5 (2:3, 1:0, 0:2)
Winnipeg Jets
Pátek 21.12.2018, 04:30 • SAP Center, San Jose • NHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezké páteční ráno a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (07:16:42)

Střely na branku: 44 – 24

Je dobojováno. Sharks v závěru druhé třetiny sice srovnali stav utkání, v té třetí ale inkasovali rozdílovou branku, na kterou hosté navázali střelou do prázdné branky při powerplay Žraloků. Domácí tak po pěti výhrách v řadě okusili hořkost porážky. Sledovali jsme pohledné utkání, zejména první třetinu, která přinesla spousty šancí a pět branek.

59:50
    Ještě to zkusili domácí před brankou Winnipegu, už se ale nic nestane a dva body tak poputují do Kanady, konkrétně do Winnipegu.
    59:00 Nikolaj EHLERS - 3:5

59:00
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Čepice na led! Minutu před koncem se sice do prázdné branky netrefil NIKOLAJ EHLERS, přesto zkompletoval svůj hattrick a pojistil tak vedení svého celku, který už o něj nepřijde. Útočník Winnipegu se dostával do zakončení do prázdné branky, ovšem v tom mu zákrokem zabránil Joe Pavelski a sudí tak ukazují pro hosty technický gól! Zápas spěje do svého konce – 3:5. Asistence: Mark Scheifele a Blake Wheeler.

58:46
    Logan Couture střílel z pravé strany, ale jen do hrudi Hellebuycka.

58:28
    Martin Jones je na střídačce a domácí to zkoušejí se šesti bruslaři v poli.

58:28
    Lavička San Jose si bere oddechový čas.

58:16
    Hosté drží kotouč co nejdále od své branky a nepouštějí domácí celek k powerplay. Nyní se ofsajdu dopustili Žraloci a vhazovat se bude ve středním pásmu.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
    56:53 Nikolaj EHLERS - 3:4

56:53
    Tak hosté prozatím odmítli nastavenou hrací dobu. Wheeler objel branku San Jose a našel před ní volného NIKOLAJE EHLERSE, který zakončil naprosto přesně – 3:4. Jets tak v závěru třetí třetiny jdou do vedení. Asistence: Blake Wheeler a Mark Scheifele.

56:37
    Na řadě je další komerční přestávka.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 2. E. Kane (J. Thornton), 12. Pavelski (Labanc, E. Karlsson), 40. Donskoi (E. Kane) – 1. Byfuglien, 13. Ehlers (Wheeler, Chiarot), 14. Appleton (Petan, Lemieux), 57. Ehlers (Wheeler, Scheifele), 59. Ehlers (Scheifele, Wheeler)

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Burns, R. Šimek, E. Karlsson, Dillon, Braun, Vlasic – Donskoi, Pavelski (C), E. Kane – Meier, Couture (A), Hertl – Labanc, J. Thornton (A), Sörensen – M. Karlsson, Radil, Goodrow.
    Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Trouba, Morrissey, Byfuglien (A), Chiarot, T. Myers, D. Kulikov – Wheeler (C), Scheifele (A), Ehlers – Laine, Little, Connor – B. Tanev, Roslovic, Perreault – Appleton, Petan, Lemieux.

Rozhodčí: Rooney, Anderson – Sericolo, Kovachik

Diváci: 17 213