Česko
5:8 (1:3, 4:1, 0:4)
Rusko
Pátek 21.12.2018, 18:00 • Zimní stadion Vrchlabí • Reprezentace do 16 let

Ode mne to je pro toto utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek pátečního večera a u dalších textových přenosů na počtenou. (20:16:25)

Máme tu konec dnešního utkání. Rusko dokázalo v poslední třetině otočit skóre na svojí stranu a vyhrává 5:8. Ve třetí třetině dali branky za Rusko MIROŠNIČENKO 2x, NAZARKO, LAZUTIN.

Nejlepší hráči utkání

Česko: Stanislav Svozil

Rusko: Alexander Figurin

59:31
    Vyloučení v týmu Česko (Šedivý – 2 min., napadení).

59:08
    Přihrávka rukou na domácí straně.

58:54
    Rusko právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto do prázdné branky pečetí výhru Sborné DANIIL LAZUTIN. Asistence: Nikita Čibrikov.

58:38
    Češi to vyzkouší bez brankáře.

58:38
    Oddechový čas pro domácí.

58:38
    Brada ztečoval puk před Brinkmanem,ale ten stihl zasáhnout.

56:38
    Střela z pravého kruhu od Svozila našla náruč Brinkmana.

55:33
    Vyloučení v týmu Rusko (Mirošničenko – 2+10 min.,vražení na hrazení).

54:42
    Ryšavého střelu vyrazil Brinkman betony do rohu.

54:39
    Ofsajd zastavuje útočnou snahu Poltapova.

54:07
    Střelu od modré si našel v lapačce Král.

Jan Přikryl

Branky a nahrávky: 13. Krupička (Menšik, Soukup), 28. Slavík (Krupička), 32. Remeš (Szturc), 33. Soukup (Menšik), 36. Brada (Svozil) – 2. Nazarko (Poltapov, Krochaljov), 11. Gajdamak (Mirošničenko), 19. Čibrikov, 29. Syčev (Korobkin), 42. Mirošničenko (Čibrikov), 50. Mirošničenko (Gajdamak, Karapetjan), 51. Nazarko (Lazutin), 59. Lazutin (Čibrikov)

Česko: Král (Suchánek) – Machů, Ticháček, Fajmon, Svozil, Šedivý, Bőhm, Jiříček, Smolka – Remeš, Ryšavý, Soukup, Altrichter, Brabenec, Pajer, Slavík, Menšik, Krupička, Frőmel, Brada, Szturc, Ramik
    Rusko: Džilavjan (od 34.Brinkman) – Dmitrijev, Figurin, Korobkin, Koromyslov, Krochaljov, Novikov, Nazarko – Karapetjan, Ivancov, Lazutin, Mirošničenko, Poltapov, Syčev, Čibrikov, Petrov, Gorfinjak, Jurov, Prokopenko, Grigorjev, Gajdamak

Rozhodčí: Veselý Tomáš, Bc. – Ganger Jiří, Mrg., Špringl Radek