Toronto – Florida 6:1 (kon.) | Philadelphia – Nashville 2:1 (kon.) | Pittsburgh – Minnesota 2:1 (kon.)
Carolina – Detroit 1:4 (kon.) | Boston – Anaheim 3:1 (kon.) | Columbus – New Jersey 2:1 (kon.)
Dallas – Chicago 2:5 (kon.) | Calgary – Tampa 4:5 (1:2 po s.n.) | Arizona – Montreal 1:2 (kon.)
Vegas – NY Islanders 4:2 (kon.) | Vancouver – St. Louis 5:1 (kon.) | San Jose – Winnipeg 3:5 (kon.)
Philadelphia Flyers
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Nashville Predators
Pátek 21.12.2018, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Ode mne to je pro toto utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek noci a u dalších textových přenosů na počtenou. (03:54:39)

Ztracené puky: 9:9

Máme tu konec dnešního utkání. "Letci" si připisují důležité dva body za výhru 2:1. Branky za Flyers dali JAKUB VORÁČEK a CLAUDE GIROUX, za hosty se trefil NICK BONINO.

Třetí třetina branku nepřinesla, Posledních dvě a tři čtvrtě minuty hrál Nashville bez brankáře, ale nedokázal využít faul Raffla ani následnou situaci 6 na 5. Johansen v posledních vteřinách ještě trefil tyč Hartovi branky.