Sparta – Slavia 9:4 (kon.) | Kladno – Žďár n/S 6:3 (kon.) | Zlín – Chomutov 5:4 (kon.)
Mladá Boleslav – Jihlava 4:3 (kon.) | Přerov – K. Vary 3:4 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Havířov 2:5 (kon.)
Berani Zlín
5:4 (1:0, 0:2, 4:2 - N 0:1)
Piráti Chomutov
Pátek 21.12.2018, 16:00 • ZS Luďka Čajky • DHL Extraliga juniorů • Skupina o 13. - 24. místo

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji Vám příjemný podvečer. (18:27:02)

Hráči se ještě pouští do slovních soubojů, už se na utkání nic měnit nebude. Zlín bere po senzačním obratu tři body, Chomutov bere aspoň jeden čestný bodík. Skvěle se v utkání vyznamenali oba kapitání, ten zlínský, Vlastimil Hefka se postaral o vedoucí branku a zajistil tak domácím tři body. Kapitán Pirátů Kryštof Ouřada zajisitil svému týmu jeden bod a to gólem v nadstavbě.

64:25
    Piráti právě vstřelili branku!
    Chomutov nakonec bere aspoň bod z nadstavby! Kapitán hostů KRYŠTOF OUŘADA se dostal do úniku, který proměnil střelou mezi betony Hufa.

63:46
    Šance si vypracovali i Piráti. Ti žádnou nevyužili a asi se půjde na nájezdy.

63:18
    U puku jsou opět domácí. Ti se ještě snaží trefit v prodloužení, Běhula si proto připisuje zákrok.

62:30
    Zákrok si také musí připisovat Huf, který se taky dost zasloužil na dnešním vítězství ševců.

61:27
    Dobiáš se dostal do samostatného úniku. V rozhodující okamžik mu z hole sklouzl kotouč a branku tak nedal.

60:52
    Jako první se kotouče chopil Zlín. Ten ho chce co nejdéle udržet na hokejkách.

60:01

Nic to nemění na tom, že Zlín po famozním obratu získává tři body! Chomutov sice nehrál špatně, třetí třetina mu vůbec nevyšla, protože inkasoval hned čtyřikrát. Hosté mají stále šanci aspoň na jeden bod a to v nadstavbě, která se hraje pět minut tři na tři. Pokud nepadne branka, pojedou se samostatné nájezdy.

Utkání je velmi vyhrocené, po závěrečném hvizdu se strhli dvě rvačky!

60:00
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Koblížek – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Gut – 2+2 min, hrubost).
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Fajkus – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Riedl – 2 min., hrubost).

59:47
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Koblížek – 2 min. + 10 min. osobní trest, vražení na hrazení).

59:24
    Oddechový čas pro domácí.

59:10
    Piráti se ještě snaží s výsledkem něco udělat. Zkouší to tedy v šesti. To se jim teď málem vymstilo, protože vyhození domácích skoro skončilo v odkryté brance.

58:34
    Zlín skvěle získává čas útočením a svému soupeři ani nedovoluje přechod do střední třetiny. Ten tak stále musí hrát ve svém pásmu.

57:39
    Zlín právě vstřelil branku!
    To je neuvěřitelné, Zlín vede a vyhlíží tři body! Domácí sehráli nádhernou kombinaci, na jejímž konci byl VLASTIMIL HEFKA, který po přihrávce Sedláčka dostal kotouč do sítě hostující branky. Asistence: Robet Sedláček a Matěj Pröschl.

Lukáš Mihal

Branky a nahrávky: 12. Kočica (Sebera), 45. Fajkus (Dobiáš, Jaroněk), 47. Weintritt (Luža, Kozubík), 55. Sedláček (Hefka, Luža), 58. Hefka (Sedláček, Pröschl) – 30. Zeman, 33. Vrhel (Koblížek), 44. Vrhel (Chlán), 45. Ouřada (Šuráň), 65. Ouřada

Berani Zlín: Huf (Kořének) – Hamrlík, Jaroněk, Riedl, Pavlas, Talafa – Kočica (A), Hefka (C), Pröschl, Weintritt, Lekeš, Podešva, Handl, Kozubík, Luža, Sedláček, Dobiáš, Fajkus, Sebera.
    Piráti Chomutov: Běhula (Mičán) – Váchal, Šuráň, Zeman, Mikulec, Beneš, Kleiner, Štochl – Vrhel, Dospěl, Chlán (A), Prokop, Jaroš, Mežnar, Koláček, Koblížek, Pech, Ouřada (C), Gut.

Rozhodčí: Vaněk – Blažek, Pospíšil