New Jersey – Ottawa 5:2 (kon.) | Washington – Buffalo 2:1 (kon.) | Colorado – Chicago 1:2 (kon.)
Philadelphia – Columbus 3:4 (kon.) | Boston – Nashville 5:2 (kon.) | Detroit – Florida 1:2 (kon.)
Vegas – Montreal 3:4 (po pr.) | Calgary – St. Louis 1:3 (kon.) | San Jose – Los Angeles 2:3 (po pr.)
San Jose Sharks
2:3 (0:1, 0:0, 2:1 - 0:1)
Los Angeles Kings
Sobota 22.12.2018, 22:10 • SAP Center, San Jose • NHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek nedělní noci a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (00:56:53)

Utkání sledovalo 17 562 diváků.

Je dobojováno. Nakonec vítězí hosté v prodloužení, které rozhodl Ilja Kovalčuk. Ten tak po návratu po zranění vsítil dvě branky v utkání a výraznou měrou se podílel na výhře Kings. Domácí ale nakonec bod berou, ještě půl minuty před koncem třetí třetiny prohrávali a v powerplay srovnali a vynutili si tak prodloužení.

62:29 Ilja KOVALČUK - 2:3

62:29
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto. Hosté berou bonusový bod navíc. ILJA KOVALČUK se dostal do samostatné akce a poté prudkou střelou propálil Jonese, který na jeho projektil nestačil zareagovat – 2:3. Bez asistence.

61:55
    Ilja Kovalčuk střílel z levého kruhu a další zákrok připisuje Martin Jones. Na druhé straně pak jdou do akce zase domácí hokejisté.

61:04
    Jones si připsal další zákrok z kategorie těch hodně těžkých, proti dvěma hráčům hostů si poradil a znovu drží svůj tým.

60:12
    Anže Kopitar šel do samostatného úniku, jeho pokus však mezi tři tyče nezaplul. Hned na to jdou do akce zase domácí hráči.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:29 Joe PAVELSKI - 2:2

59:29
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Domácí necelou půl minutu před koncem třetí třetiny srovnávají stav utkání a zřejmě si tak vynutili nastavenou hrací dobu. JOE PAVELSKI tečoval střelu Burnse a kotouč skončil až v hostující brance – 2:2. Asistence: Brent Burns a Erik Karlsson.

59:22
    Další oddechový čas pro domácí lavičku.

59:22
    Další icing Kings a opět se hra stěhuje před Quicka, kde může být ještě hodně rušno.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 51. Radil (Meier, E. Karlsson), 60. Pavelski (Burns, E. Karlsson) – 5. Kovalčuk (Muzzin, Iafallo), 46. Iafallo (D. Brown, N. Thompson), 63. Kovalčuk

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Burns, R. Šimek, E. Karlsson, Dillon, Braun, Vlasic – Donskoi, Pavelski (C), E. Kane – Meier, Couture (A), Hertl – Labanc, J. Thornton (A), Sörensen – M. Karlsson, Goodrow, Radil.
    Los Angeles Kings: Quick (Petersen) – Doughty (A), Forbort, Walker, Muzzin, Fantenberg, D. Brickley – D. Brown, Kopitar (C), Iafallo – Toffoli, J. Carter (A), Kempe – Kovalčuk, N. Thompson, Leipsic – Luff, Amadio, Wagner.

Rozhodčí: Rooney, StPierre – Sericolo, Nagy

Diváci: 17 562