Jungadler Mannheim – Třinec 2:3 (po pr.) | K. Vary – Jihlava 4:1 (kon.) | Jungadler Mannheim – Jihlava 6:4 (kon.)
K. Vary – Třinec 4:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
HC Oceláři Třinec
Sobota 22.12.2018, 17:30Memoriál Václava Šinágla • Finále

Ode mne je to pro dnešní večer vše, loučí se s vámi Kamila Ströerová. (19:43:42)

Nejlepšími hráči turnaje jsou Ondřej Matas (KVA) a Servác Petrovský (TRI).

1. místo – HC Energie Karlovy Vary
    2. místo – HC Oceláři Třinec
    3. místo – Jungadler Mannheim
    4. místo – HC Dukla Jihlava

Třinci se podařilo snížit, díky gólu Daniela Chovaniaka. Ale Energie se nevzdala. V 58. minutě se díky nařízenému trestnému střílení prosadil Robin Sapoušek a minutu poté se o čtvrtý gól energetiků zasloužil Dominik Rymon. Čestné druhé místo náleží Ocelářům z Třince. Na prvním a zlatém místě se umístila domácí HC Energie Karlovy.

59:36
    Nesportovním chováním se provinila hráčská lavice Třince. Trest odpyká Filip Tomiczek (TRI).

59:35
    Zakázané uvolnění Třince. Hra se přesouvá před branku hostů.

59:10
    Do konce zápasu zbývá jedna minuta.

58:50
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Úkol DOMINIKA RYMON byl jasný, ujet a vystřelit. A tak se také stalo. Karlovarský útočník spěchal kolem hostující střídačky a rychle vystřelil. Trefil zcela prázdnou třineckou bránu. Bez asistence.

58:42
    Po oddechovém čase zůstává gólman Třince na střídačce.

Oddechový čas pro hosty.

58:35
    Hosté se drží v útočné třetině a bojují o puk. Ke střele se dostal Filip Hrůzek, brankář Energie kotouč ukryl.

58:22
    Třinec zkouší hru se šesti bruslaři.

57:57
    Do konce zápasu zbývají dvě minuty.

57:42
    Rymon pálil z mezikruží, trefil se do náruče hostujícího brankáře.

57:18
    ROBIN SAPOUŠEK jel, udělal blafák k pravé tyči a přestřelil betonem Halouzka.

57:18
    Nájezd pojede Robin Sapoušek.

57:18
    Nařízené trestné střílení za sevření puku Patrika Šutýho.

56:47
    Sapoušek ujížděl spolu s Czingelem. První jmenovaný nabil na hokejku Miroslava Czingla, který netrefil puk. Kdyby se mu to však podařilo, trefil by se do prázdné brány.

56:31
    Dvě zakázaná uvolnění Karlových Varů po sobě.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 8. Bubanec (Matas), 17. Rymon (Czingel), 58. Sapoušek (TS), 59. Rymon – 30. Procházka (Kyselý), 53. Chovaniak

HC Energie Karlovy Vary: Kubát ( 32. Bajgar) – Hohl, Houdek, Prošek, Vogel, Zolnaj, Žďárský, Petretič – Bubanec, Czingel, Hrůša, März, Matas, Botoš, Rymon, Sapoušek, Skuhravý, Šlechta
    HC Oceláři Třinec: Halouzka (Macura) – Hrůzek, Kyselý,Andrle, Molin, Chovaniak, Buják, Mošnička – Procházka, Raszka, Przybyla, Kašpárek, Petrovský, Ochman, Gazur, Šotkovský, Šutý, Tomiczek, Wawrzkiewicz