Barys – Vladivostok 4:3 (kon.) | Ufa – Jaroslavl 3:4 (po pr.) | Minsk – Kazaň 3:2 (kon.)
Omsk – Novosibirsk 3:1 (kon.) | CSKA Moskva – Nižněkamsk 4:3 (po pr.) | Soči – N.Novgorod 5:2 (kon.)
HK Soči
5:2 (2:1, 1:0, 2:1)
Torpedo Nižnij Novgorod
Pondělí 24.12.2018, 17:30 • Ledový palác Bolšoj, Soči, Rusko • KHL

59:06
    Zřejmě poslední vyloučení v dnešním zápase. Domácí Tomilin si jde odpočinout za hákování.

57:31
    Vyloučení v týmu HK Soči (Jyrki Jokipakka – trestné střílení, sekání).

56:57
    Tresty jsou následovné: oba dostávají po pěti minutách za bitku, Urakov pak navíc dvě minuty za krosček. Přesilovka pro Soči.

51:21
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Andrew Calof – 2 min., krosček).

45:38
    Vyloučení v týmu HK Soči (Nikita Ščitov – 2 min., hákování).

44:02
    Oba hráči dostávají pět minut za bitku, navrch pak ještě dvě minuty za sekání. Hraje se 5 na 5 a oba budou celkem sedm minut na trestné.

40:18
    Žafjarov otevírá třetinu vyloučením za podrážení. Nutno ale říci, že Collins skočil do vzduchu opravdu vysoko a i on si koledoval o menší trest za filmování.

37:23
    Prakticky do konce třetiny bude mít Soči možnost hrát v početní přesile. Orlov si v souboji s Archipovem u mantinelu počínal nešikovně a je vyloučen za nedovolené bránění.

26:01
    Velice nepříjemný faul předvedl nyní kapitán Soči, Nikita Ščitov. V obranném pásmu, během souboje o puk, kolenem ošklivě vyvrátil nohu Šenfeldovi, který se těžko zvedal. Nakonec jsou z toho dvě minuty a Ščitov může být rád.

12:49
    Vyloučení v týmu HK Soči (Damir Rachimullin – 2 min., nedovolené bránění).

02:20
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Michail Orlov – 2 min., hákování).

Tomáš Kalas

Branky a nahrávky: 6. Chomickij (Kaletnik), 10. Altybarmakjan (Akmaldinov), 35. O'Dell (R. Rosén, Rykov), 46. O'Dell (Bočarov, R. Rosén), 51. Bakoš (Šmeljov, Collins) – 5. Paršin (Ogijenko, Žafjarov), 58. Žafjarov (TS)

HK Soči: Šikin (Achmetov) – Jokipakka, Chomickij, K. Vorobjov, Ščitov, J. Alexandrov, Pajgin, Rykov – O'Dell, Bočarov, R. Rosén – Bakoš, Collins, Šmeljov – Archipov, Kaletnik, Mosaljov – Tomilin, Altybarmakjan, Akmaldinov – Rachimullin.
    Torpedo Nižnij Novgorod: Tichomirov (D. Kostin) – Orlov, Holm, Ogijenko, Barancev, Korobov, Aljajev, P. Medveděv, Rodionyčev – Paršin, Miele, Žafjarov – Šenfeld, Galuzin, Varnakov – Sabolič, D. Sjomin, Calof – Urakov, D. Iljin, Verjajev.

Rozhodčí: Soin, Sergejev – Zacharenkov, Sivov (všichni RUS)

Diváci: 3 216