Plzeň – Litvínov | 7:1 (kon.) | | | Vítkovice – Liberec | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | Mladá Boleslav – Mountfield HK | 8:5 (kon.) |
Zlín – Olomouc | 1:2 (kon.) | | | Pardubice – K. Vary | 2:3 (po pr.) |
Nižněkamsk – Jekatěrinburg | 0:3 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Spartak Moskva | 3:1 (kon.) | | | Jokerit – N.Novgorod | 4:2 (kon.) |
Viťaz – Čerepovec | 5:3 (kon.) |
Znojmo – Moser Medical Graz 99ers | 1:4 (kon.) |
Zlín – Olomouc | 4:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Jihlava | 1:3 (kon.) | | | Kladno – K. Vary | 0:3 (kon.) |
Přerov – Havířov | 2:5 (kon.) | | | Vítkovice – Salzburg | 6:4 (kon.) | | | Sparta – Vsetín | 4:3 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Žďár n/S | 4:2 (kon.) | | | Třinec – Č. Budějovice | 6:1 (kon.) |
Poprad – MAC Budapešť | 3:2 (po pr.) | | | Banská Bystrica – Trenčín | 2:1 (po pr.) | | | Detva – Košice | 4:2 (kon.) |
Miskolc – Žilina | 6:4 (kon.) | | | Nové Zámky – Nitra | 2:1 (kon.) |
Skalica – Topoľčany | 5:2 (kon.) | | | Michalovce – Nové Zámky B | 9:0 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Trnava | 3:2 (kon.) |
Dubnica – Humenné | 5:2 (kon.) | | | Osmos Bratislava – Pov. Bystrica | 3:2 (kon.) | | | Prešov – Martin | 0:3 (kon.) |
Náchod – Hronov | 4:2 (kon.) | | | HC Vimperk – Tábor B | 2:4 (kon.) |
Liberecký kraj – Moravskoslezský kraj | 4:2 (kon.) | | | Olomoucký kraj – Praha | 0:2 (kon.) | | | Zlínský kraj – Karlovarský kraj | 3:7 (kon.) |
Ústecký kraj – Pardubický kraj | 2:1 (kon.) | | | Středočeský kraj – Kraj Vysočina | 9:2 (kon.) | | | Jihočeský kraj – Královéhradecký kraj | 5:2 (kon.) |
Moravskoslezský kraj – Jihomoravský kraj | 0:3 (kon.) | | | Praha – Plzeňský kraj | 2:3 (kon.) | | | Karlovarský kraj – Liberecký kraj | 0:3 (kon.) |
Pardubický kraj – Olomoucký kraj | 1:3 (kon.) | | | Zlínský kraj – Středočeský kraj | 4:10 (kon.) | | | Ústecký kraj – Jihočeský kraj | 3:0 (kon.) |
Jihomoravský kraj – Kraj Vysočina | 3:0 (kon.) | | | Plzeňský kraj – Královéhradecký kraj | 1:2 (kon.) |
konec
Moravskoslezský kraj
0:3
(0:1, 0:1, 0:1)
Jihomoravský kraj
36:33
|
Vyloučení v týmu Jihomoravský kraj (Marek – 2 min., sekání).
|
|
27:20
|
Vyloučení v týmu Moravskoslezský kraj (Dobeš – 2 min., podrážení).
|
|
20:13
|
Vyloučení v týmu Moravskoslezský kraj (Řepa – 2 min., hrubost).
|
|
11:01
|
Vyloučení v týmu Moravskoslezský kraj (Řepa – 2 min., držení).
|
|
04:31
|
Vyloučení v týmu Jihomoravský kraj (Horký – 5 min., napadení + osobní trest do konce utkání, napadení). Trest odpyká Lysoněk.
|
|
00:41
|
Vyloučení v týmu Jihomoravský kraj (Otava – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
13. Hykl (Boltvan, Zavřel), 29. Prčík (Němec), 34. Lysoněk (Boltvan)
Rozhodčí: Jaroš – Šimánek, Zedníková
Diváci:
Neproměněná penalta:
Moravskoslezský kraj:
Münch (Klimek) – Cienciala, Kosina, Andrle, Veřmiřovský, Řepa, Dobeš, Puchala "C", Mošnička – Tomiczek, Hradil, Juříček, Macho, Petr, Přibyl "A", Melovský, Mikula, Žák, Jánoš, Bárta, Becher
Náhradníci:
Trenér:
Jihomoravský kraj: Bizoň (Schnattinger) – Máša, Zavřel, Hykl, Šupa, Ulbricht, Němec, Prčík – Nesvadba, Marek, Cakl, Nekvapil, Otava, Šalé, Horký, Linka, Líska, Heinrich, Kruták, Boltvan "C", Lysoněk
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Jihomoravský kraj: Bizoň (Schnattinger) – Máša, Zavřel, Hykl, Šupa, Ulbricht, Němec, Prčík – Nesvadba, Marek, Cakl, Nekvapil, Otava, Šalé, Horký, Linka, Líska, Heinrich, Kruták, Boltvan "C", Lysoněk
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jaroš – Šimánek, Zedníková
Diváci:
Daniel Kubelka
@DanielKubelka